Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Company of Heroes: Opposing Fronts

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Hayır, herkes en son patch'i yüklesin ki multiden oyun atabilsin diye yapıyorlar. Bilmemkaç gb'lık patchleri ayrı ayrı çekmeye uğraşma diye yapıyorlar. Ve en önemlisi, bütün herkese bu patchlerde yeni çıkan expansion content'ini ekliyorlar ki oyunu nerden alırsan al 1-2 key ile herşeyi açabilsen diye yapıyorlar. Korsan olmasın diye yapıyorlar.

Daha ne yapsın adamlar? Hizmet veriyolar, mantıklı şeyler yapıyorlar diye kızmak da güzelmiş :)

Sadece campaign oynamak için almadın oyunu herhalde? Multi atacam diyorsan zaten patch'i indirmek zorundasın. Çok zor bişey değil bu, 1 gün bırak insin.

Konsolda stratejiye girmek bile istemiyorum ben güldüm sadece :)
Sosyal ağlarda paylaş

Konsolda strateji zaten gg de.evet ben oyunu campaign bide pc ye karşı oynamak için aldım.Ne yapalım net kotalı :) aslında benim kızdığım olay normal kullanıcıyı düşünmemeleri.İnternet bağlantım olmak zorunda mı?CoD serisinde hiç böyle şeyler yok.Son derece güzel.Ayrıca korsana çare olarak bunu yaparken müşteride kaybediyorlar.Örneğin ben Empire Total War alacaktım ama steam olayı kafama yatmadığından vazgeçtim.Ha bide kullanıcı adı ve şifre olayı var mesela.Şu an kabul etmiyor ve nasıl düzelteceğimi de bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...