Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kıjıma kavuştum sonunda

Enyalios

Öne çıkan mesajlar

Dün aldım kızımı isim koymadım ama rust olcak büyük olasılık kızıma şimdiden acayip ısındım ama yavru olduğundan sorunları aşmam gerek.Yolda 2 kere yediğini çıkardı aldığım yerde verme dedi gece kesinlikle bende öyle yaptım fakat şimdi mamasını ıslatıp koydum 3 kere denedim sabah 8 den beri her uyanışında fakat yemiyor son çare olarak akşamda yemessen tavuk haşlayacağım göğüs kısmından.Dün gece alışsın diye yalnız bıraktım ciyak ciyak illallah dedirtti korkudanda güzelcene halıma salmış stresten ishalimsi oldu.Varsa ek önerisi olan çok memnun olurum.Yalnızlığa alışması ne kadar sürecek acaba :(
Kıjımın fotoları aşada =) kaç ay önce ilan açmıştım labrador alcaktım vazgeçip cane corso italiano aldım =)

Sosyal ağlarda paylaş

bızım aksamları cıktıımız parka da gelıyor bazen o kadar guzel ve guclu kı o gelen super bır yavru 6 aylık fılan ama eller kollar dana gıbı boole ınsanın yumurası gelıyor ve bısey daha senın kıjına cok benzıyor ..:D
ınsallah hıcbır saglık problemı yasamazsınız uzun yıllar bırlıkte yasarsınız..cok seker vallahı..patılerı fılen super fotoların bırınde yumusacıktır sımdı onnar :D:Dzamana bırak bazı eylerı bende evın kapısını kapattıgım zaman baslıyodu cıngar..artık sabah cıkıyrum aksam gelıyorum cıt yok:Dılk zamanlar odada basla calısmaya yanı odanın bırınde onun ılgılenecegı oynayacagı bıse ver oynarken sıvıs..:Dsoorası gelır zaten aldıgında cıkarması ıse eger kı araba ıle seyehat ettıyse gayet normaldır ve arabaya alısması ıcın bı kac kere bındır ılerde cok rahat edersın yanlız tıkabasa yedıkten sonra araca bındırmekten kacın abı..mamayı hafıf yumusatınca yese super olurmus..:Dtekrar hayırlı ugurlu olsun bırbırınızı cok sevın ınsallah
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler herkese herkese böyle bir arkadaş öneririm zorluklarıun en zor kısmındayım aam buna rağmen rağzıyım kıjım mamasını yese birde dünyanın en mutlu insanı ben olucam valla içim sızlıyor bir lokma sokmadı ağzına veterinere götürdüm b-d vitamin iğnesi yaptı c de ağızdan takviye ettim biraz canlandı tam mamayı yiyicek gibiydi az önce bir parça aldı ağzında parçalamaya çalıştı tam yumuşamamış mama sonra vazgeçti tavuk göğüsüde yemedi bir dahaki uyanınışı bekliyorum sonra 2-3 saat uyutmucam ve uyutmaya çalışcam gece rahat bi uyku çekmek istiyorum yaklaşık 2 gündür topu topu 3 saat uyudum
Sosyal ağlarda paylaş

yaw çok üzülüyorum şu an allah kimseye yaşatmasın :( ishal şeklinde dışkı yapıyor bir kaç kezde kustu yarın tekrar götüreceğim aldığım yere karantinaya aldıracağım aşısı olmasına rağmen parazitten etkilendi sanırım tam kanıyı yarın aldığım yerin veterineri koyacak kızım inşallah birşey olmaz dualarınız kızımla olsun :'(allahım korusun inşallah
Sosyal ağlarda paylaş

toz şeklinde satılan anne sütleri var ondanda alabilirim normal üst zararlı fistan biliyorum ;).
Katı mamaya alıştırmışlardı en son onu ılık suyla yumuşatıp vermeyi denemiştim olmadı annem sabaha karşı 5-6 parça parçalayıp vermiş ağzına koymuş bu sefer atmamış ağzından.yanıan az önce geldim iyi gördüm kızımı.uyansın tekrar parçalayıp vermeyi deneyeceğim
Sosyal ağlarda paylaş

sağolun
bugün maşallah daha iyi yemeye başladı pirinç yedi baya bir tavuğu sevmedi pek havuçla falan denerim olmadı birde ekmeğe ve elmaya bayıldı gidip pideyi sıyırmaya çalışmış rüşvet olarak iştah için verdim biraz mamayada biraz el attı ama öğünü için halen yetersiz sabrediyorum işte yarın aldığım yere götüreceğim bi getir dedi iştah halen kesikse maşallah kızım bugün çok capacanlıydı tüm gün oyun oynadık videoya çektim oyuncak bir köpek var kulağını kopardı masadaydı ne cesaretse atladı aşaya güveni iyice gelmeye başladı ilk günkü yabancılığı atar gibi artık.Yarınki sonuçların iletirim ;) teşekkürler güzel temenniler için sizinde umarım böyle bir güvenilir dostunuz olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...