Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paladin spec?

Roni

Öne çıkan mesajlar

• Admin
said:
GEd, 11 October 2003 23:56 tarihinde demiş ki:
lol kusura bakmayin sizin yendikleriniz daha demekki chant degistermeyi bilmeyen insanlarmis..

iyi oldu takıl sen.Bukadar insan birşey diyorsa bir doğru vardır oyuna başladıgım gunden beri pala oynatıyorum çok şükürde chant kullanmayı biliyorum.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

hayret bisey tartismasi bile sacma olayin mp armorlu palalar ile yaptigim duellerin %90nini kazaniyorum(bendede mp armor war ) yenildiklerimde rr leri fazla olanlar specim (50enst ,26+14hide 34+14slash) ...Ged paladinin 1000 hp sini olmadigini biliyosan bi menesin palayi sadece dd ler ile bir duel icinde yari canina getirebilcegini bilmen lazimdi heralde.demisin paladin le menes duelinde menes palanin canini %90 nin altina indiremez sora diyosun palanin resisti sifir olsa 400 wurur..bu durumda senin düsündügün palanin hp sinin 2500 civari olmasi lazim

[Bu mesaj daverc tarafından 12 October 2003 00:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bir sayfa once ORF'un yazdigi ilk yazi TAMAMEN dogru. Benim pala 48 litur / 42 shield / 42 slash / 11 parry (44 level autotrain slash - 48e kadar dayanamadim, cok baydi).

Bence soyle yap: 40 level sadece CRUSH weapon al, boylece 10 autotrain slash'in olur. Dolayısıyla level 40'da respecle, slash'e donersin ve 48 / 42 / 42 / 10'u rahat elde edersin. Ayrıca Albion'da zindandaki yaratıkların cogu undead oldugundan crash bonusun olur experken.

Bir de bir palanin 50 instrument'ı olan MINSTREL karsısında sansı %0. Adam zaten 70 absorbe koyuyo, dolayisiyla adama 25-30 vuruyosun. RvR'de de 50 Delvac(DAVERC)'la beraber takılıyoruz surekli ve AKIL ALMAZ kuvvetli. Adam 3Lx ve 5Lx leri rahat aliyo genelde. Bu arada komik bir anektot: sanırım hib tanktı, ve Daverc onu bire bir aldi. Adam minstrel'a gozumun onunde 3-9 arasi (yanlis gormediniz : üç-dokuz) damage verebildi sadece 7-8 atakta, dedigim gibi 70 absorbe INANILMAZ BUYUK bir guc.

Valla Pala'yi oynamasi Armsman'den daha zevkli, o yuzden yapmistim. Ben end chant olmayan pglerden cok zevk almıyorum.[hline]Odion - Level 50 Wizard
Yored - Level 50 Cleric
Brelenor - Level 50 Infiltrator
Pinar - Level 50 Friar
Pinpin - Level 50 Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 11 October 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
said:
Afterdeep, 11 October 2003 22:11 tarihinde demiş ki:
Genelde stealth gruplar yapıyoruz ve grubumuzda minstrelde oluyor. Artık minstrel DD leri son patchle kırmızı renk oldu ve 2si toplamda 350-400 dmg veriyo. 2 DD vursa pally 80% altına iner zaten.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun

paladinin 0% resist oldugnu varysaysak..dedigin maximum dmg 400x2 vursa=800
hangi paladin 80% altina iner sasarim lol be
sallamayin biraz ya..3-4 aydir alakam olmuo daoc ile ama paladinin hpsini 1000 olmucagini bilirim hala...
mübala sanatininda üstünüze yok maasallah :)[hline]UYKUM VAR!

Gel sana bi duel izlettiriym sonra konuş burda gelip. Burda sana atan tutan yok, laf edip durma millete boş boş. Terbiyeni takın...[hline]Sungur - Scout of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

ged boş boş konuşup durma ya
duel yaptığım insanlar pally oynamayı biliyordu merak etme senin gibi noob değillerdi herkese noob demiyorlardı

shield pally bi işe yaramaz armsman yarar çünkü dmg outputu fazla ama pallynin capi var anladınmı?basıyormu?c-a-p limit demek ne demekmiş 60 dmgden fazla vuramıyor
minstrelin 6 snde bir 70 dmg absorbu var neymiş?70 dmg absorb
pally 3 snde 1 60 dmg koysa 2 atıştan birini vurabilir tabii block veya evade yemesse ayrıca minstrelin stuni mezzi 2 ddsi var
neymiş?dd atip savasir sonra stun mezz çakabilirmiş minstrel rest edip savaşa geri dalabilirmiş
şimdi bilip bilmeden insanlara noob deme olurmu? oyundaki albion karakterlerinin hemen hemen hepsinin 30+ını oynadım bişiler biliyorum[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish

Sosyal ağlarda paylaş

bakın pally için kaç seçenek var?
s/s,2h
armsan için kaç tane var?
s/s,2h,pole

şimdi son patch i dikkate almadan konuşuyorum.(yakında ne yaptıklarının farkına varıp düzeltirler diye)
armsman için 2h biraz saçma. pole armsman e özel yüksek dmg output.arms ya s/s ya pole genelde. ama pally dmg ı az olduğu için 2h ile açığını kapatmalı bence.2h tamamen pally için yapılmış. amaç hem dmg vermek, hem gruptan bir s/s(tercihen arms) nin bol slam vurabilmesi.

kişisel tercihim grupta sadece 1 s/s armsman olması, bir caster a guard verip gelene geçene slam vurması. arkadaşın dediği gibi rvr kim kime dum duma. bir sürü büyü alan yiyosun shield ın dezavantajı daha çok sanki. çabuk öldürebilen kazanıyor. bakınız 2 savage lı gruplar.

2h fortehwinz.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

Sasirtici bir durum yok bir paladin'in bir minstrele yenilmesinde... Insta stun, mez, saglam ddler, determination'u yuksek olmayan ve uzaktan saldirida bulunamayan her melee minstrel'e yenilebilir bence, buna armsman pole de dahil. Bu ablative chantler gelmeden once bile minstrel'i yenmek zordu, tek basina tabii.

RvR'da buyuk isleri buyuk damage verenler basariyor genelde, reactionary degimiz, block'tan yada parry'den sonraki style'lari uygulamak oldukca zor 1v1 degilseniz. Zaten genelde dusman hareket ediyor, icinize yuruyor vs.vs. Bu bir secim meselesi, s/s bir paladin veya s/s her sinif defansif agirliklidir, OHA! dedirten vuruslari birakip, OHA! dedirten engage ability edinmistir, cunku endurance'i hic bitmez. Tabii bu minstrel yada skald gibi size bagirip kulaklarinizi tirmalama uzerine kurulmus siniflar icin basari saglamaz, ama 1v1 bir polearmsman'e karsi daha fazla sansiniz olabilir, Midgard'in tanklarina karsi sansiniz artar, daha uzun ayakta kalirsiniz ki size saldiran, kafanizdan asagi dokulen heal chant zimbiritilarini gorup, plate'inizi gorup, shield'inizi gorup hala saldirmakta israr eden salak tanklara karsi sansiniz artacaktir...

Iyi bir Mid grubu karsinizdaysa, zaten dakka bir mez'i yersiniz paladin olarak, ooole mal mal bakarsiniz cunku kimsede gelip size vurmaz, buyuk ve cirkin bir kac yaratik ellerinde keserlerle dosdogru yaninizdan gecip sorcerer'inizi, sonra clericinizi, sonra theur'unuzu, sonra wizardinizi, sonra minsterlinizi, sonra sizi, sonra da armsmaninizi bicerler.

Iyi bir Hib grubu karsinizdaysa, dakka bir yine mez yer, paladin olarak yine Emain macha'nin ne kadar yesil bir yer oldugunu dusunurken, sorcereriniz 3 en fazla 4 dd'de duser, clericiniz insta heal kullanip kafasi kesilmis tavuk gibi ortada dolasirken, purge yapan armsmaniniz ve mercenearyniz gidip bardi kesmeye calisir, bardin icinde duran minik lurikeen o esnada MoC basip 4 kere ayni dugmeye basar ve bardin etrafindaki purge eden 2500 hp tankariniz guzel highlander cigliklari ile yere serilirler. Bu esnada stealth edip kacan infiltratorunuz, grubu disband eder, sonra etrafinizda guzel guzel dolasan kirmizi halkalarin ne oldugunu merak ederken, garip patlama sesleri duyarak HP'nizin suratle asagi inidigini gorursunuz, sonrasi /release.

Egerki iyi bir gruba dahileniz zaten hadise bitmistir, cunku ayni Mid grubu, yada Hib grubu yetenekli sorcererinizin suratli davranmasi ile 2300 mesafeden mezlenmistir. Theurgistiniz, ki sanslisiniz earth theur'unuz varsa, healer'in yada bardin uzerine kucuk camur adamlar yollarken, purge eden tanklarin elleri yanmakta olan uzun boylu beyaz sacli arkadasinizin uzerine dogru gelidigini gorursunuz, bir tanesi yolda olur, bir tanesi yarim healthdeyken root olur, digeri buyuk bir ayiya veya geyige donusup baltalari veya elindeki uzun sivri nesneyi sallamaya baslamisken, sizin sahneye cikma vaktiniz gelir. SLAM! Yaratik durur, yavas yavas, biraz fazla yavas onu keserken, o beyaz sacli munis arkadasiniz, onu oldugu yerde yakip kul eder.

Durum budur.... Sec begen oyna.

Orf - Hand of Modi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 12 October 2003 04:07 tarihinde demiş ki:
ged boş boş konuşup durma ya
duel yaptığım insanlar pally oynamayı biliyordu merak etme senin gibi noob değillerdi herkese noob demiyorlardı

shield pally bi işe yaramaz armsman yarar çünkü dmg outputu fazla ama pallynin capi var anladınmı?basıyormu?c-a-p limit demek ne demekmiş 60 dmgden fazla vuramıyor
minstrelin 6 snde bir 70 dmg absorbu var neymiş?70 dmg absorb
pally 3 snde 1 60 dmg koysa 2 atıştan birini vurabilir tabii block veya evade yemesse ayrıca minstrelin stuni mezzi 2 ddsi var
neymiş?dd atip savasir sonra stun mezz çakabilirmiş minstrel rest edip savaşa geri dalabilirmiş
şimdi bilip bilmeden insanlara noob deme olurmu? oyundaki albion karakterlerinin hemen hemen hepsinin 30+ını oynadım bişiler biliyorum[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

lol senin eski daoc msglarini cikarip koyardim suraya ama neyse...1 sene oncede salliyodum simdide salliyosun...
minstrel dd stun cekcek...hepsinin RESISTlemedigini bile varsaysan ki cogu zaman resistlicekler...silahi ile 50 shield palayi nekadar tutturabilecegini merak ediyorum...10 saniye sonra endusu bitince .karsisinda kendini devamli healleyen bi paladin ve endusu dolu olan bi paladin karsisinda manasida olmadan nasil kazanicagini cok merak ediyorum...ayrica shield 50 speec pala silahi ile dalmaz kalkanini main weapon olarak kullanir...bu demektir ortamala 150 dmg....hadi bakalim buyur...lol be sallamak vardirda bu kadari olmaz herhalde..block evade demessin..specc bile olmayan kalkani ,dusuk evade ile ne kadar cok o sekilde blocklucaksa artik...buarda mainweapon shield herzaman shield ile saldircak anlaminda degil..hemen atlarsin sen simdi...ahh shield delay daha fazla absorb cok azaltir falan gibisinden....[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

cogu kisi minstrelin palayi yenecegini iddia edio..hatta bikac paladini yenen ,hemen genellemeyi koymus bile...
ama dd disinda bi minstrel 50 shield specc paladine ne kadar vurabilir??? ki cap resistler zamaninda o dd lerin resistleme ihtimali cok yuksek...stunun mezzinin resistle ihtimalide..[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 12 October 2003 03:33 tarihinde demiş ki:
said:
GEd, 11 October 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
said:
Afterdeep, 11 October 2003 22:11 tarihinde demiş ki:
Genelde stealth gruplar yapıyoruz ve grubumuzda minstrelde oluyor. Artık minstrel DD leri son patchle kırmızı renk oldu ve 2si toplamda 350-400 dmg veriyo. 2 DD vursa pally 80% altına iner zaten.[hline]Sungur - Scout of Hun

paladinin 0% resist oldugnu varysaysak..dedigin maximum dmg 400x2 vursa=800
hangi paladin 80% altina iner sasarim lol be
sallamayin biraz ya..3-4 aydir alakam olmuo daoc ile ama paladinin hpsini 1000 olmucagini bilirim hala...
mübala sanatininda üstünüze yok maasallah :)[hline]UYKUM VAR!

Gel sana bi duel izlettiriym sonra konuş burda gelip. Burda sana atan tutan yok, laf edip durma millete boş boş. Terbiyeni takın...[hline]Sungur - Scout of Hun

bu benim yanlis anlamam...ama oyle bi yazmisinki sanki 80% nin altina iner = paladin charinin hicbiduellde minstrele karsi sansi yok gibi....[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 12 October 2003 00:54 tarihinde demiş ki:
hayret bisey tartismasi bile sacma olayin mp armorlu palalar ile yaptigim duellerin %90nini kazaniyorum(bendede mp armor war ) yenildiklerimde rr leri fazla olanlar specim (50enst ,26+14hide 34+14slash) ...Ged paladinin 1000 hp sini olmadigini biliyosan bi menesin palayi sadece dd ler ile bir duel icinde yari canina getirebilcegini bilmen lazimdi heralde.demisin paladin le menes duelinde menes palanin canini %90 nin altina indiremez sora diyosun palanin resisti sifir olsa 400 wurur..bu durumda senin düsündügün palanin hp sinin 2500 civari olmasi lazim

400 dmg vurur benden cikmadi..afterdeep okadar vuruyo iki dd demis...bende 0% resistle okadar vursa dedim..ki su zamanda kimsede 0% resist yok ya..ayrica 90% altina olayi en son duell bitisindedir..healchant ile duel sirasinda kendini heallicegini dusunursek...
minstrelin manasi sonsuzmu?bi duellde sadece dd ler ile yari canina getiriyo ama sorun silahi ile paladinin blogunu asabiliyormu.....[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 12 October 2003 16:10 tarihinde demiş ki:
said:
daverc, 12 October 2003 00:54 tarihinde demiş ki:

400 dmg vurur benden cikmadi..afterdeep okadar vuruyo iki dd demis...bende 0% resistle okadar vursa dedim..ki su zamanda kimsede 0% resist yok ya..ayrica 90% altina olayi en son duell bitisindedir..healchant ile duel sirasinda kendini heallicegini dusunursek...
minstrelin manasi sonsuzmu?bi duellde sadece dd ler ile yari canina getiriyo ama sorun silahi ile paladinin blogunu asabiliyormu.....[hline]UYKUM VAR!

Daha dün 2 DD toplamda 400 RR6 troll skald'a koydu grubumdaki minstrel. Bütün resistlerinin cap ve armorunun vs. herşeyinin tam olduğuna eminim!![hline]Sungur - Scout of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

ben yasadiklarimi anlatiyorum sen warsayimlari anlatiyosun bence.menesin dd leri 15sn de bir paladin istedigi kadar twist yapsin 15 sn de de yedigi 300 damage i geri alabilirmi linimentoyla bilmiyorum.. ama benim gordugum yapamiyolar.. albiondaki bütün pgleriin 50 leriyle oynadim birbirlerrine karsi duellede butun olasiliklari gordum yasadim.paladinler 70 absorbdan sonra max 80 wuruyolar 1400hp li bi menesi oldurmesi icin kac kere wurmasi lazim?.. 17 18 kere wurmasi lazim bu wuruslar sirasindaki sürede menesin manasini bitirene kadar dd lerini wurabilcegini düsünürsek menes yenilse bile palanin %30 dan fazla cani kalcagini zannetmiyorum...(mesaj türkce olmadi zannedersem pek kusura bakmayin :-) )[hline]GEd, 11 October 2003 18:44 tarihinde demiş ki:
minstrel paladini duelde 90% nin altina bile alamaz
Sosyal ağlarda paylaş

sen herhalde hayatinda hic pala minst duelini izlemedin, minstrelin manasi savas sonuna kadar bitmiyo we toplamda 1500 dmg werebilio dd ile, diyosunki %0 resist ile 400 dmg wurur... adamın resisti %25 olsa bile 300 wuruyo, sen dd isine takmısın bide adam kılıclada wuruyo we kılıcla palanın wurdugundan daha fazla wurabiliyo, pala 110 120 dmg werse bunun 70 i gidiyo yani buda her bir wurusta kendini 70 healliyo gibi oluyo bunun yanında paladinin 46 healinın lafı olmaz ve sonucta pala ve minstrelin hpleri aynı oluyo lvl 50 de[hline]Nurse ----- 50 Cleric
Little ----- 50 Friar
Sosyal ağlarda paylaş

ged hani hiç yapmadığım birşey olsa gam yemiycem
kaç kere minstrelimle pole arms ss pally yendim yani aptal aptal konuşuyorsun kim bilir kaç yıldır oyunu oynadığın yok
minstrel hayatında oynamadığın belli 50+14 esntruments i resist etmek çok zor birşey neredeyse imkağansız lvl 64 oluyor çünkü herif
ki savaştığım adamın üzerinde mp yoktu direk sidi armor vardı full set[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Orf, 12 October 2003 16:00 tarihinde demiş ki:
Sasirtici bir durum yok bir paladin'in bir minstrele yenilmesinde... Insta stun, mez, saglam ddler, determination'u yuksek olmayan ve uzaktan saldirida bulunamayan her melee minstrel'e yenilebilir bence, buna armsman pole de dahil. Bu ablative chantler gelmeden once bile minstrel'i yenmek zordu, tek basina tabii.

RvR'da buyuk isleri buyuk damage verenler basariyor genelde, reactionary degimiz, block'tan yada parry'den sonraki style'lari uygulamak oldukca zor 1v1 degilseniz. Zaten genelde dusman hareket ediyor, icinize yuruyor vs.vs. Bu bir secim meselesi, s/s bir paladin veya s/s her sinif defansif agirliklidir, OHA! dedirten vuruslari birakip, OHA! dedirten engage ability edinmistir, cunku endurance'i hic bitmez. Tabii bu minstrel yada skald gibi size bagirip kulaklarinizi tirmalama uzerine kurulmus siniflar icin basari saglamaz, ama 1v1 bir polearmsman'e karsi daha fazla sansiniz olabilir, Midgard'in tanklarina karsi sansiniz artar, daha uzun ayakta kalirsiniz ki size saldiran, kafanizdan asagi dokulen heal chant zimbiritilarini gorup, plate'inizi gorup, shield'inizi gorup hala saldirmakta israr eden salak tanklara karsi sansiniz artacaktir...

Iyi bir Mid grubu karsinizdaysa, zaten dakka bir mez'i yersiniz paladin olarak, ooole mal mal bakarsiniz cunku kimsede gelip size vurmaz, buyuk ve cirkin bir kac yaratik ellerinde keserlerle dosdogru yaninizdan gecip sorcerer'inizi, sonra clericinizi, sonra theur'unuzu, sonra wizardinizi, sonra minsterlinizi, sonra sizi, sonra da armsmaninizi bicerler.

Iyi bir Hib grubu karsinizdaysa, dakka bir yine mez yer, paladin olarak yine Emain macha'nin ne kadar yesil bir yer oldugunu dusunurken, sorcereriniz 3 en fazla 4 dd'de duser, clericiniz insta heal kullanip kafasi kesilmis tavuk gibi ortada dolasirken, purge yapan armsmaniniz ve mercenearyniz gidip bardi kesmeye calisir, bardin icinde duran minik lurikeen o esnada MoC basip 4 kere ayni dugmeye basar ve bardin etrafindaki purge eden 2500 hp tankariniz guzel highlander cigliklari ile yere serilirler. Bu esnada stealth edip kacan infiltratorunuz, grubu disband eder, sonra etrafinizda guzel guzel dolasan kirmizi halkalarin ne oldugunu merak ederken, garip patlama sesleri duyarak HP'nizin suratle asagi inidigini gorursunuz, sonrasi /release.

Egerki iyi bir gruba dahileniz zaten hadise bitmistir, cunku ayni Mid grubu, yada Hib grubu yetenekli sorcererinizin suratli davranmasi ile 2300 mesafeden mezlenmistir. Theurgistiniz, ki sanslisiniz earth theur'unuz varsa, healer'in yada bardin uzerine kucuk camur adamlar yollarken, purge eden tanklarin elleri yanmakta olan uzun boylu beyaz sacli arkadasinizin uzerine dogru gelidigini gorursunuz, bir tanesi yolda olur, bir tanesi yarim healthdeyken root olur, digeri buyuk bir ayiya veya geyige donusup baltalari veya elindeki uzun sivri nesneyi sallamaya baslamisken, sizin sahneye cikma vaktiniz gelir. SLAM! Yaratik durur, yavas yavas, biraz fazla yavas onu keserken, o beyaz sacli munis arkadasiniz, onu oldugu yerde yakip kul eder.

Durum budur.... Sec begen oyna.

Orf - Hand of Modi

Harikasın ya Orf gercekten aradıgım post buydu.. Oyunun grup oyunu oldugunu soyluyor herkes ama duelde su olur bu olur diyor e zaten olması dogal dimi grup oyunu olarak tasarlanmıs bir oyunda 1vs1de kimin ne yapabildigi neyi degistirir ki sacmalıklar olması cok dogal bence duelde, luzumsuz bir tartısma icindesiniz neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

ewet ged biliyo diye geciniyosun bide yok %90 heathin altina alamazmis ..... herkes oynamayi bilmiyo bi sen biliyon.Diyosun adama duelde yendigin palalar chant degistirmesini bilmiyodur, 50 pala kastigina göre bu chant olayini senden 100000 kat daha iyi bildikleri garanti e o zaman millet hakkinda ileri geri konusmuyacan... sen minstreli mob sandin herhalde ki lvl 50 moblarin bazilari palanin healtini %90 in altina indiriyo
P.S:seninde camelot bilgini örenmis olduk[hline]Nurse ----- 50 Cleric
Little ----- 50 Friar
Sosyal ağlarda paylaş

bu slam'i vurdugu super yetenekli grup her zaman onune gelmiyo arkada$im.. gelene gecene slam vurmak bayar seni bence. yani yapabildigin en iyi $ey slam olucak sonucta.2h ile belki slam vurup stun edemeyebilirsin ama en azindan adam gibi dmg vurursun kisacasi kodunmu oturtursun. bu o vurdugun slamden daha onemli kanimca..[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Necromancer of Kay/Hun
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 12 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
ged hani hiç yapmadığım birşey olsa gam yemiycem
kaç kere minstrelimle pole arms ss pally yendim yani aptal aptal konuşuyorsun kim bilir kaç yıldır oyunu oynadığın yok
minstrel hayatında oynamadığın belli 50+14 esntruments i resist etmek çok zor birşey neredeyse imkağansız lvl 64 oluyor çünkü herif
ki savaştığım adamın üzerinde mp yoktu direk sidi armor vardı full set[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

agzini topla bence...cocuklasma....senin seviyene inmek zorunda kalmiyiim[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nyrio, 12 October 2003 20:40 tarihinde demiş ki:
ewet ged biliyo diye geciniyosun bide yok %90 heathin altina alamazmis ..... herkes oynamayi bilmiyo bi sen biliyon.Diyosun adama duelde yendigin palalar chant degistirmesini bilmiyodur, 50 pala kastigina göre bu chant olayini senden 100000 kat daha iyi bildikleri garanti e o zaman millet hakkinda ileri geri konusmuyacan... sen minstreli mob sandin herhalde ki lvl 50 moblarin bazilari palanin healtini %90 in altina indiriyo
Little ----- 50 Friar

ben kimseye bi saldirida bulunmadim.....
benim bahsettiklerimin hepsi 1.60 versiyon ..yani en sonu oyunu biraktigimda oynamis oldugum versiyon...ben o sirada oynadigimda paladini ,reaver ordi disinda kimse indiremezdi..
aksine glathereos denyosu cocuklasip duruyo...
sonucta bu bi oyun....ben sadece benim bildigim sekilde aktardim..[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

boşsun boş
bazı insanlar vardır bir şey hakkında bilgisi olmadan atarlar kafalarından sonra rezil olmamak için sıkı sıkıya yapışırlar
bin kişide öyle olmadığını kendierinin bunu yaptıklarını söylerler inanmaz
bu herifte öyle biri işte daoctan gram anlamıyor atıyor bol keseden yıllardırda oynamıyor oyunu
çocuk da sensin ağzını toplayamayanda
biraz oyunu oyna anlarsın nasıl oluyor bu olaylar[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 12 October 2003 21:06 tarihinde demiş ki:
said:
Nyrio, 12 October 2003 20:40 tarihinde demiş ki:
Little ----- 50 Friar

ben kimseye bi saldirida bulunmadim.....
benim bahsettiklerimin hepsi 1.60 versiyon ..yani en sonu oyunu biraktigimda oynamis oldugum versiyon...ben o sirada oynadigimda paladini ,reaver ordi disinda kimse indiremezdi..
aksine glathereos denyosu cocuklasip duruyo...
sonucta bu bi oyun....ben sadece benim bildigim sekilde aktardim..[hline]UYKUM VAR!

biz italy serverinda hla 1.60 tayiz we minstrellar direk yariyo palalari[hline]Nurse ----- 50 Cleric
Little ----- 50 Friar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...