Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Media Markt izdihamı

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Varmı benim gibi Media Markt a sabahın köründe gidip boş dönen Mal ?
Bir arkadaş kanıma girdi beraber gittik.
Millet kafayı sıyırmış gerçekten. sabah 7 de gittim 2 saat olayları,izdihamı izledim 9 da çıktım . Trafikte felç oldu 12 de eve canımı zor attım. 2 gün daha varmış promosyon ama Bedava değil üstüne para veriyoruz deseler gidilmez biyer kardeşim :) . Küfredenmi dersin,Birbirini ittirenmi dersin, ezip geçenmi dersin hepsini uzaktan izleyerek şahit oldum.
Hele baş örtülü kadınların bile küfür ettiklerini görünce şok oldum. Bir kaç elektronik eşya için bozdular oruçlarını küfürlerle fasdasdas
Sosyal ağlarda paylaş

komik olan şeyde şu .Arkadaş kataloğunu gösterdi ikea nın 3 katı büyüklüğünde krokide çizmişler. Dedim tamam buraya gidilir kesin İkea'nın 3 katı büyüklüğündeyse izdiham olmaz. Gittimde ne göreyim
Bahçelievler Gold PC den ufak. Be şerrrefsizler madem ufacık yer yapıyorsunuz Kroki de niye İkea nın 3 katı büyüklüğünde çiziyorsunuz.

[ Mesaj 25 Eylül 2007, Salı - 20:40 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gidlir, ama bi kac teknigi var bunun.
-3 kisi gidiceksin
-bi gece onceden uyuyacaksin, her zaman 2 kisi uyuyacak 1 kisi nobet tutucak boyle sirayla
sonra magaza acilinca en onde oluyosun dogal olarak :)
-hizlica kosucaksiniz magaza acilinca, onceden ne alicaginizi biliceksiniz
-bir kisi kasaya kosucak hemen en onu kapicak, diger ikisi esyalari toplayip kasaya getiricek
gg.
tecrubelerimden dolayi yazdim bunu paylasayim dedim eheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...