Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

star wars: knights of the old republic gone gold!

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

temmuzda xbox versiyonu, ekimde pc versiyonu çıkarcaklarmış.
ne kadar salaklıktır bu ya illet oluyorum.
bundan sonra pc oyunları çıkarmasınlar... Gerek yok, biz abandonware oyunlarıyla yetiniriz.

Bu oyun konsolda oynanır mı ya? Demek ki bu oyun Fallout, Baldur's Gate gibi değil de, Final Fintasy gibi birşey olcak. Yazık yazık. Bir Doom 3 ve Half-Life kaldı elimizde demek ki. Bilgisayar firmaları iyice konsola yöneldi.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

jedi knight 3 geliyor.
Biraz araştırırsan bulursun. www.gamespot.com var şu an düşündüğüm bir site.
bir de www.merlininkazani.com da olabilir mi bilmiyorum.

Dissapear Final Fantasy'e laf etmedim ben. Aman diyim sakinleş.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi Knight 3 : Jedi Academy o yeni cikicak oyunun adi katarn i falan oynamiycaz artik (delirmistim zaten katarn dan) kendi karakterinizi kendiniz yapicaksiniz (kendiniz giydirceksiniz vs vs vs) ve jedi olmak icin jedi youlunda ilerliyceksiniz FAQ lara göre kilicnizi bile kendiniz yapicakmissiniz ama FPS oyunda bu özellikler ne derece güzel olur bilemiyorum ha oyunun adi Deus Ex olsa anlicam :)[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 12 July 2003 11:51 tarihinde demiş ki:
Deus Ex'in de nesi sevildi anlamıyorum.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.

Deus Ex sadece FPS degildi de ondan sevildi skill secimi ve vücuduna takabilcegin parcalarinin secimiyle oyunda nasil ilerliyecegin ve oyun icindeki yapacagin diyaloglarla oyunun gidisatini ayarlayabilmen de senin elinde oyun bence harikaydi, önüne geleni gebertmek gibi sacma bi FPS degildi ister stealth git ister hacking e git istersen silah ve armor kullanmaya git vs vs secim sana kalmis hangi FPS oyununda böyle güzel skill ve agumentation dagitimi ve güzel bir senaryo var ki sevilmesin ha bir oyunda daha var o da zaten asmis bir oyun oynayanlar bilirler System Shock 2...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

özellikleri ne kadar iyi olursa olsun bayıyor system shock 2.

Deus Ex'in de aşırı stealth olayı yüzünden sevmedim. Baştaki training ve ilk bölümden sonra oyun ne kadar güzel olursa olsun, o ilk iki bölümü direk kusmama neden olmuştu. FRP oyunu diyor oynuyan herkes de, stealth yapmak istesem Thief oynarım zaten, zoraki stealthlik yok ayrıca daha rahat saklanabiliyorsun. Ne biliyim oyun bana çok yapay geldi.
Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz ama sevemedim, oyun beni kendinden itti kaç kere oynamaya çalışsam da.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...