Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doğum Günü Mırmırı!!

shapshal

Öne çıkan mesajlar

19 Kasımda doğum günüm var ve napıcamı bilmiorum.Şimdiden düşünüorum çünkü sora çok geç olcak.

1) eve çağırıym diorum müzik sohbet bilgisayar falan çünkü dışarıya çıkarsak para benden olcak ve baya bi masraf edicek sizce ne yapmalı?

2) Çok kişi mi çağırmalı az kişi mi?

3) Evde durursak naapmalı??[hline]Benim uğurlu sayım 1453,bir artı dört artı beş artı üç , Onüçü uğursuz sayan batılılara
OSMANLIDAN HEDIYE OLSUN SONSUZA!!!
Sosyal ağlarda paylaş

eve biraları depola
yada ne gerekiosa
aç müziin sesini boş alan yarat
bilg milg ama yinede aktivite fln hazırla nebilim
yanı en kötü ihtimalle yapabiliceiniz bişi olsun
belli olmaz sıkılırsınız fln muhabbet herzaman yeterli olmuyo
ev güzel bence uygunsa yanı aile fln olayı yoksa
partide gece yapılabiliosa[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

Nası para senden? Biz bi arkadaşın doğum günü oldu mu ona bişi ödetmeyiz eğer dışardaysak. Sen niye o kadar kişiyi çekesin ki? Bence en iyisi evdir ama herkes benim gibi ev kuşu diil tabi. Şöyle 5, en fazla 10 kişiyle çok gürültülü olmayan bi bar yada ev iyidir. Kalabalık olunca o kadar eğlenceli olmuyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bugünde benim doum günüm :))[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

valla naparsan yap kızsız yapma derim bi tadı çıkmıyo...

ama dışarı çıkınca kendi öder herkez bence.....[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...