Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level'de yaprak dökümü ve sonrası...

ses

Öne çıkan mesajlar

Oyungezer her halukarda her yerde her zaman "özgür ruhluyduk, bağımsızlığımıza halel gelmesini kaldıramazdık" demesini iyi biliyor. Ama dergisini şimdiye kadar hiç almasam da OYUNGEZER DÖVÜŞ KLÜBÜ türü saçmalıklardan tutun da artık çocuk bahçesi tanımını bile haketmeyen forumlarına dek Oyungezer Level'den bir adım ilerisi değildir, asla.

Nerdeeeeeeeeee PC Gamer günleri, nerde şimdilerde Oyun Dergiciliği sanılan utanılası dergicilik?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben yazdıklarını oyungezer iyidir manasında yazmadım yanlış anlaşılmasın. Sadece Level forumlarında dönen terbiyesizliği göstermek istedim. Ben güzel bir biçimde mesajımda belirtince siliyorlar çünkü. Bu yüzdende farklı yerlerde aynı şeyleri tekrar yazdım. Exclusive diye insanları kandırmaya çalışıp, özür dileyeceklerine mesajları silmeleri onların terbiyesizliği.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyungezer'i çok beğeniyorum. Dövüş Kulübü vs. saçmalık diyenler Gameshow'da da Ertunç Burak denen garabet adamın olduğunu unutuyorlar sanırım.

Gameshow iyiydi, hem de çok iyiydi. Ama bu dönem bir "emanetçi" olacaksa bu Oyungezer'dir kanımca. 3-5 sayfası dandik olabilir, kalan 150 sayfasını keyifle okuyorum. Hem MUDER var, hem Göktuğ. Daha ne isterim?
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
geçen gün arkadaşın evini taşırken gameshow icewind dale tam çözümü bulduk hadi okuyalim fln dedik şöle bi giriş vardi

'şimdi oyunda 6 tane karekter yaratabiliyorsunuz ben xp çok dağılmasın diye 5 tane yarattim'

hahaha

e iyide hakkaten öyleydi :P 6-5 arsında çok fark eder mi hatırlamıyorum ama xp hakkaten öyle dağılıyodu.

ha hatırlıyorum o sayıyı, girişteki q leri ona bakarak yapmaya kalksan lüzumsuz yere yürümek zorunda kalıyodun sıralamanın abukluğundan ama o ayrı :P

bu dövüş kulübü ne bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

Paylaşılmayan xp sadece quest xp. O mantıkta iwd1 de varmıydı onu bile hatırlamıyorum. Yani evet az kişi ile oynamak her zaman mantıklı olanda infinity oyunlarında npc interaction olmadığı sürece. Yoksa bantersa istediğiniz vurun partiyi 6ya doyun geyiğin doruklarına.
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
pronoit said:
geçen gün arkadaşın evini taşırken gameshow icewind dale tam çözümü bulduk hadi okuyalim fln dedik şöle bi giriş vardi

'şimdi oyunda 6 tane karekter yaratabiliyorsunuz ben xp çok dağılmasın diye 5 tane yarattim'

hahaha

e iyide hakkaten öyleydi :P 6-5 arsında çok fark eder mi hatırlamıyorum ama xp hakkaten öyle dağılıyodu.

ha hatırlıyorum o sayıyı, girişteki q leri ona bakarak yapmaya kalksan lüzumsuz yere yürümek zorunda kalıyodun sıralamanın abukluğundan ama o ayrı :P

abi adam xp hesabi yapiyor ama 6 yerine 5 karekter açıyor haha
ben 4 karekter takılyodum hep icewind lerde
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

GameFAQs' anasayfasında neredeyse her zaman olan anketin çakması. "Mario mu döver Link mı, yoksa Zack bunların beline odunu verir mi? Altair gelip iki tokat çeker mi?" olayı...

http://www.gamefaqs.com/poll/index.html (güncel)

http://www.gamefaqs.com/features/contest/sum05 (genel durum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...