Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

*Two Handed Saberını elinde dondurur* Kapisak mi?

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Gelcek olan varmi?

Duel oneriyorum ;)
*! Kilici ile yere hat ceker*

Avaturk sunucusuna giremiyorum ama nedense :P

baska bir sunucu varsa uygun...Son 2 saat..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

pardon o saberstaff oluyormuş..

bu arada nerde nasıl, benim korsan oyunla oynayabilcek miyiz 2 cd?
Nefr'le bir türlü oynayamadım mesela..

40 dolarlık oyuna bir de 50 dolar kargo parası vermek zorunda kalmasam habire orjinal kopya alcam da, korsanlara kalıyoruz mecburen..[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?
Sosyal ağlarda paylaş

bone 50 $ kargo???
yuh alcaın siteyi bilmion olm sen www.lloydsgames.com
ben genelde 2-3 oyun ısmarlıom burdan toptan alınca her oyun başına düşen kargo da azalıo haliyle[hline][b]Ben bir zaman kaybıyım, beni boşver hocam! / Düşlerimden geçenleri kitaplarda bulamicam / Hangi deniz nereye dökülüyor bana ne, / Ben içimde boğulurken... / Hala aşkın olduğu bir yer varsa söyle; dokunulmazsam ölücem /// Şu hayat bilgisi ne ağır dersmiş hocam / Düşündüm, kararlıyım; / Ben adam olamicam! / Madem her şey basit bi formül, / Mutluluğu söylesin kimya! / Benim kimyam feci halde bozuldu; / Anlamsız geliyo bana dünya /// Kendimi kendimden çıkartsam sıfır kalmaz / Bu matematik bizi kandırıyor hocam / Elde var sorular... gözyaşları... boş umutlar.. / Hesaplar tutmaz.. / Tutmaz hocam!
Sosyal ağlarda paylaş

dagger iyi mi bu site?
Türkiye'ye gönderiyorlar, ve kargo da ucuz di mi?[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?
Sosyal ağlarda paylaş

War mı güveni olan?

YARIN CUMARTESİ

CUMARTESİ GECE SAAT 1:00 da

AVATURK JK2-DUEL SERVERI!

Elimde Bir adet Beleş avaturk kodu var
Nefr yada Arci kimde yoksa haber verin,veriveriyim ;][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 24 October 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
Hala kapışacak adam bulamıyorum, bay geldi bot kesmekten, yok mu azıcık kendine güvenen jedi?[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

Ahh aha siz zamaninda gelseydiniz hepinizin filetosunu alirdim jk2 de...de yaslandik gomduk saber staff imizi topraga.
saka maka bir yana ben burda adam gbi kopyasini buluyim geri donecem jk3 alemine.Lakin hepsi bunlarin beta ya...hala adam gibi olanini satmiyolar.
Umarim yakinda gelir de alirim.
O zamana kadar zavalli padawanlari kesmeye devam edin,. Guardian gelince hepinizi atacak academy den,

Academinin Bas Guardian i.
The Guardian
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...