Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vicdan azabı ve sevinç

irin

Öne çıkan mesajlar

okul için istanbula göçmeden 3 gun once kaplumum mucella yuvasından 150.firarını gercekleştirmişti.lakin bu defa yuva uzerindeki mazgaldan kurtulmayı da basararak takdirimi de kazanmadı deil.herneyse gunlerce suren arama sonuc vermedi kendisi ne yem için nede yuva özlemi için ortaya cıkmadı.benim içinde gitme vakti gelmişti ve ben yavastan umudumuda kesmiştim.cunku daha önce hiç 3 gün dısarda kalmamıstı zatı alileri.ama kendi kendime az kızmadım havyanın hayatına ''mal'' oldun die...bi hafta daha sordum anneme telefonla..oda hep yok cıkmadı öldu annem o fln dedi...

vee bugunn babam sana mujdem var die aradı.abmbulansla yuvasına tasıdık biraz baygın dedi .yanımızda da bi imam bulunduruorz nolur ne olmaz die fln dedi...ben bu sırada bu nası mujde noluo fln derken anladım ki bizim velet hayatta kalabilmiş..25 gun sonra yarı baygın,bilgisayar kasasının arkasından cıkmıs....annemin acil mudahalesiyle suan ii yemek de yiyor..sucluluk duygu pek hafiflemese de mutluyum,paylasayım istedim..

[ Mesaj 17 Eylül 2007, Pazartesi - 22:50 tarihinde, irin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...