Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlocklar sizi hep üzüyor mu?

huun

Öne çıkan mesajlar

said:
zaten BM hunter oldugun için mücadele lock'un mücadelesi. Sen sadece arada silencing shot falan atarsın. <.<

3k rated mac yaptın ama hala BM hunterda silincing shot olmadığını bilmiyorsun.

Peti kesene kadar o warlock ölür. drain life dot deil, channeling. dot olan siphon life. 2x siphon life petin dpsini heal edemez. ancak aptal hunter bekler warlock drain life yaparken. FD yada intimidation kesiyor drain life ı. ayrıca daha bunun snake trapi var.

bu tartışma uzar gider. imkan olsada karşılaşabilsek seninle (warlock oynadığını varsayıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben roguelara kılım adam senin yanındakini kıtır kıtır kesiyor sende dotları atmışın zırt pırt falan bi anda hoop CLoS gitti adam. Atsan ataman satsan sataman öyle kalıyorsun elinde büyüler gözünde yaşlarla.Terbiyesiz; bunlar yetmez gibi tam 55 saniye sonra sana dalacak onuda biliyorsun hehe.
Bu arada en sevimli rogue CS atar atmaz CloS atan roguetur ona göre :)
Hemo roguelar en zoru bence bu arada.

[ Mesaj 24 Eylül 2007, Pazartesi - 15:37 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lock oynasam, bu kadar ağlar mıyım locklardan? Hunter bilmem, sadece çok hunter vs lock gördüm. Dandik warlocklardan bahsetmiyorum. Arena warlocklarından bahsediyorum. Drainlife'ın cooldown'ı falan yok. Atar gönlünce. Zaten lock ''Ah hunter, gel bana auto shot çalış'' demez ki. Arena gear'ı olmasa bu kadar imba olmazlar zaten. Arena gear + lcok ürperten olay.

Frost mage'im ben. Sökmez bize beastwithin tey tey.

[ Mesaj 24 Eylül 2007, Pazartesi - 16:05 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ehueh Rogue'un Warrior'a bilet kesmesi gibi bir iddiayı destekleyen şey evasion pop (yoksa evasion popeye mi desem lol) olunca neremden güleceğimi şaşırdım açıkçası.

sen gulmeye devam et

full s2 roguela kapisirken cidden op efsane ise yariyor

5sn cdli ustune battle stance isteyen imba bir ability hakketten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...