Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sivilceli ama çok güzel bir sevgili mi yoksa sivilcesiz ama normal bir sevgili mi ?

zarek

Öne çıkan mesajlar

Merak ediyorum,

Hayatimizda hep isteklerimiz degismiyor mu ? Bundan 12 yil evvel buyuklerim bana derdi "sevgi ask gerisi yalan"

Halbuki biz 12-18 yaslari arasi guzellige asik oluruz. Insanlarin kendisine degil. Zaten bu yeni nesildeki kizlar orasini burasini gostermek ve digerinden daha ustun oldugunu gosterebilmek icin neler neler yapiyor ..

Suanda 25 yasindaim 4 yillik ciktigim var ve hic bir gun guzelligini sorgulamadim.

+Bir kadin bakimli ise kendisine saygisi vardir demektir
+Bir kadin bakimsizsa hayat'dan beklentileri yoktur ve duzensiz bir hayati vardir.

Emin olun bu bole..

Zamaninda piclikte yaptim romantik anlar da yasadim ama sonunda bir kanaate vardim. Ask sevgi saygi bu 3u yetiyor insana cunku digerleri huzur vermiyor bitek bunlar huzur verir.

Yok neymis sivilce vs bunlar gelip gecici seyler tabi bunu insan zamanla anlayabiliyor benim onun solemesiyle olmuyor yasayarak ogrenebilirsiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sivilceli ama çok güzel nedir ya?
Örneğin benim için baştan kaybetmiştir suratı sivilce dolu ise...
Cevap veriyorum 2. şık

Ayrıca hayatımda karşılaştığım en fantastik sorulardan biri bi kızda (Aslında insan ve dinozor karışımı bişi) Kızılay'da yürürken önüme atlamış "Baba nobran nedir?" demişti.Onun kadar dumur oldum hani...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...