Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lotr online(nerdesiniz topici)

BullDoG

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
abi şu oyunu beklediğim kadar başka bişi beklemedim sonra grafikten zevk alamadık... gerçi balrog kesmek biraz abartı olmuş hakikaten ama olmayacak şey de değil... En çok housingi merak ediyorum. SWG gibi kafana göre kurabiliyormusun bi yere? Öyleyse dandik olur Lotr havası azcık var zaten tam uçar, benim aklımda nedense şehirdeki bazı binalar ev olcaktı diye kalmış. Oraya her giren kendi evine girecek instance gibi ama oda bayar. Mahalle falan diyorsunuz ne iş?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ilk görevlerde öyle gözüküyor, özellikle medium light armor ve woodwork itemlerde ama ileride görevlerle gelen itemlerin daha iyi olduğunu göreceksin.ben ve bir arkadaşım templars of eriador kinshipinde snowbourne severındayiz.nickim odiflame veya nihase... pm atarsan merak ettiğin konularda yol gösteririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra ...
sırf tolkien hayranlığımdan dolayı zorladım kendimi oynamak için, kapattım tekrar açtım ama bi türlü ısınamadım. oyunda çok sıkılıyorum, quest yapıyorum hadi neysede combat bana çok sıkıcı geliyor yani pek bi yaratıcılık, heyecan yok, championum bu arada. düşük seviyedeyim quest haricinde eğlenmek için ne yapabilirim sizce? bu ay sonuna kadar denicem gene yapamazsam tabula rasaya tekrar şans vericem.
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikleri ve atmosferi harika ama pvp diye birşey yok oyunda
Tamam olmasın pvm olsun ama pvm'i çok sıkıyor. Bir kere senaryo belli. Oyun ben buyum diyor fazlasını bekleme. Ne göze hitap eden janjanlı itemlar var wow'da ki gibi (insan pvm oyunu oynayınca bu tür itemlar istiyor doğal olarak) ne de lotr'nin dünyasına uygun olmayan classlar ekleyemezler atıyorum:mage,warlock,druid gibi classlar.

Ha bu dediklerimin olmasıda saçma olurdu tabi Lord of the rings online bu sonuçta. Saçmalayamazlar

Pvm'de senaryosu belli , içinde aşırı fantazi barındırmayan lotr'nin kısıtlı dünyasına uygun şekilde dizayn edilmiş bir oyun olarak kalmış. Yarın çıkıp kimse yeni bir class eklendi (Mage) diyemez....

Funcom'un tek becermediği şey pvp olmuş. Ama onu beceremeyince de bu oyunda felaket sıkılıyorsun.

Ha bide avrupa server'ında oyuncu yoktu 5-6 ay önce'si için konuşuyorum.Özellikle düşük lvl'lı oyuncular yok. Ben oyunu istemeden bıraktım. 4 gün bir group questi için bekledim ve oyuncu bulamadım. Oyuna başlıycaksanız bir kaç kişi birlikte başlayın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...