Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UNIVERSITE EGITIMI ne ıse yarar ...

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

Günümüzde askerlikten yırtmak(ne kadar kısa okadar iyi) için kullanılan bir araç. Bir kısmın çok güzel ortamı olduğunu düşünüp birilerini tavlamaya yönelik çalışmalar düzenlediği bir randevu evi gibi bişi.

Ben 2 senelik okul okudum ama içimdeki okuma isteğini bitirdiler. Meslek lisesi çıkışlıydım zaten alanımda bilgi sahibiydim herifler bana bölümümün dışında 5 6 tane ders verdiler alayından kaldım eh böyle oluncada içimdeki şevk kırıldı 4 senede bitti okul. peh. Ben böle ders programı hazırlayan heriflerin aklına.......[hline]Lotgd Güzel bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 23 October 2003 20:23 tarihinde demiş ki:
universitelerin genel ozellikleri

cimlere oturup muhabbet edersin, bir cok kural kalkmistir artik derse girip girmemen iradene baglidir, kesinlikle kiz bulursun, aksamlari dagitirsin orasi senin burasi benim

sabancida yada koc da okuyorsan bunlarin uzerine goletten yelken yapmak ve wirelass lan ile 32 kisi cimlerin uzerinde bedava laptopla battlefield oynamakda eklenebilir[hline]

böyle üniye can feda :][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

Şindü üniversitelerin amacı bilginler ordusu yaratmak değil tabiki. Topluma üretim sağlayacak bireyler yetiştirmektir. Yanlız çok kötü bir haber aldım geçenlerde. Türkiyede malesef 2 yıllık mezununa daha çok ihtiyaç varmış, yani yöneticiden çok işçiye ihtiyaç var. Diceksinizki o kadar işsiz var. Ekonomik durum yüzünden şirketler maximum yerine minimum işçi ile çalışıolar :D

Diplomayı anahtar gibi görüorum ben. Klidi açar ama kapıyı sen aralıcaksın. Diploma kapıdan girmez sen girceksin. Diploma şirketin tozlu raflarında durur. Şirkete girdikten sonra zaten sana bir yararı yok. O yüzden üniversiteye giderken sağdan soldan ilerde çalışmak istediğin sektör ile ilgili bilgi edinmen gerekio. Mesela it, network gibi alanlarda çalışcan. O 2 yıllık yada 4 yıllık diplomanın yanına 2 tane MS sertifikası çekersin şansın artar :D

Tabi tanıdığın olmadan iş bulmak da ayrı bir mesele kabul etmek lazm.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...