Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LARK bööğk.

RabbiT

Öne çıkan mesajlar

Anam hala içmeye devam ediyor, gerçi günde 3 dal davidof silim (horonzpu sigarası diyorum ben ama içimden elvermiyor aslında dsf), babam zaten 86'da bıraktı sanırım sigara içmeyi.
Bu arada L&M'e La&ıM diyorum ben kısaca, kokusuna dayanabilirseniz içimi güzeldir demiş arkadaş, evet kokusuna dayanamıyorum gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

sarıp içmek en güzeli.hand rolling tobacco.maliyet hesaplarında karlı çıkmak ve biraz daha dinç olmak adına süper bi yöntem.bi süredir paket alıp içmiyorum.eskiden koyu bir winston tiryakisi iken sigarayı bırakmaya karar verdim ve bıraktım.sonra fark ettim ki çok sinirli bi kişiliğe bürünmüşün saaa sola baırıp duruyorum tahamül sınır sşiğim erlerde sürünüo bende dedim kontrollü bırakiim.başladım tütüne.artık en azından yürürken otobüse binerken falan filan içmiyorumişin sırrı tütüne öyle alır almaz 30 tane sarmamaktan geçio.canın istediğinde 1 tane sarıosun.hatta kimi zaman onada üşeniosun sarmıosun.böylelikle günde 4 tane içtiğim oluyo.normalde paket içio olsam her dakka bi tane yakmaktan(yürürken otobüs beklerken otobüsten inince eve yürürken eve girince oturunca kalkınca sıkılınca****....hede hödö) günde 2 paket yardırıyodum.

bu sayede 2 haftada bir 7 milyona tütünümü alıyorum.en azından şimdilik böyle.normalde 14 günde, günde 7 milyondan
98 milyon parayı sigaraya bayılıodum.eee buda az bi para deil.2 aylık sigara masrafım 1 aylık memur maaşına denk geliodu nerdeyse.

bırakmak en iyisi tabii.cierlerin eski kapasitesine ulaşıp o temiz havayı en alasından solumak ,bugüne kadar yediin yemeklerin tadılarının farkına varmak.matrix gibi bişi bu.

bu soludğunu havamı zannediyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

işte dediğin gibi sorun heryerde içememek,sarmak da işin zor kısmı..ben yine burda okumuştum,sokakta tütün saran birini polis çeviriyo kim oldğunu hatırlamıyorm gerçi..ee tmm niye içiyorz zevk içn keyif için,e peki bn her sigara yaktğmzda sıkıla mıkıla içiceksem bu pek mantıklı gelmiyo,hee diğerlerine katılıyorm tbi daha ekonomik o ayrı..
Sosyal ağlarda paylaş

Camel içen adam marlboro içer marlboro light değil =) ciddiyim ama light sigaralar zaten gıcık yapar marlboro light iyice korkunç.
Winston içen insanları birtürlü anlayamıyorum winston içenlerin %90'ı camel'e bayılır ve her gördüklerinde "aa abi bi camel verseneee" gibi tepkilerde bulunurlar, madem böyle e 1 miyon daha fazla verin kardeşim.
Ayrıca bir dip-not marlboro light'in akıl almaz bir özelliği var , filtresini çıkartın(yannız o turuncu yeri tamamen sökmeyin sadece içinde filtreyi çıkarın) inanılmaz bir şekilde "ot" tadı geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...