Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kitap ütülüyorum.

GERGE

Öne çıkan mesajlar

said:
GERGE
üye [şikayet et]
§ 13 Eylül 2007, Perşembe - 09:36 [ özel msj ]
Bu arada eklemek istiyorum: Ne yaptım ben size?

Şarkı istediniz, buldum verdim. Çizgiroman istediniz net yavaşken hala, ftp serverı açtım. Hiç 'ayar vermek' gibi bir kaygım olmadı. İyi niyetten başka ne gördünüz ki?

Arada sırada forumun forum olduğunu düşünüp felsefe tartışmaya çalıştım, alay ettiniz; geyiktir dedim geçtim. Sınırı var ama.

Yeter.

çok abartıldı hakkaten. kendi adıma özür dilerim.
(dalga malga geçmiyorum, ciddi mesaj)
Sosyal ağlarda paylaş

kitap yıkamak mı? orda mavi ekran verdim ben. bir insan neden kitap yıkasın yahu, kağıt bu. Taştan tablet olsa neyse.

Bu sayfanın öncesinde atılan gereksiz mesajları nasıl dikkate almadığımı fark ettiniz mi?

[ Mesaj 14 Eylül 2007, Cuma - 14:50 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu sayfanın öncesinde atılan gereksiz mesajları nasıl dikkate almadığımı fark ettiniz mi?

ben dikkate almamak için caba harcayıp sonra bu "başarın" yüzünden taktir görmek istediğini belirticek kadar dikkate aldığını fark ettim.

Gerge haklısın sende ama işte takmamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

öff ne var yani bu topicde, imalı cevaplar ayar vermeye çalışmalar. Alakasız pr0n göndermeleri. Zerre alakası yok. Şuraya sıçsam pr0n diyeceksiniz artık esprisi yok komikte değil. Ki ben %100 eğlenmeye dalgaya kitaba giriyorum bu foruma.

Alakasız, yetersiz, temelsiz ayarlar. Adam zaten bunu komik ve ironik birşey olduğu için yazmış buraya. Bence öylede olmuş. Valla forumdan soğuttunuz adamı leş muhabbetinizle.

(konuyla alakasız geyik yapanlara değil lafım)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...