Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...
Evet yeni ziPhone dediğimiz bir software çıkardı namıdeğer hackerlarımız. Zafer bizimdir. Herkes rahat rahat 1.1.3'e update edebilir. Hİçbir sorun çıkarmadan bu software'i indiriyorsunuz ve hem aktive edilmiş hem jailbreak edilmiş hem de unlock edilmiş bir son model iphone oluyor elinizde. Ekstradan çip almaya da gerek kalmadı şimdilik.

Software'i isteyen bana özel mesaj atsın, linkini atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sovereign said:
topiği biraz daha dikkatli okursan.. aradığın bütün soruların cevaplarını bulursun.

Abi 10 sayfa topiği nasıl okuyayım ÖSS'ye hazırlanıyorum oturup on sayfa okuyacak vaktim yok :D

Sadece alan birisi varsa şu dükkandan alınabilir diyecek o kadar. Çok zor bir şey değildir heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Mayıs'ta ABD'den alacağım 16gb iphone ama apple sitesinde AT&T'den hat almak gerektiği yazıyor. Burada kullananlar gördüm turkcell hatla falan. Nereden almak lazım ABD'de biliyor musunuz acaba?

at&t store dışındaki heryerden alabilirsin. ben arkadaşa apple store'dan aldırırken iyice tembihlemiştim. sadece şunu söylemesi yeterli;

hediye alıyorum, at&t kontrat işlemlerini hediye ettiğim kişi daha sonra gelip halledecek.

dersen yiyorlar ve veriyorlar.
zaten zor değil yani at&tsiz alma gibi bir durum.
apple'nın umrunda değil :)

bu arada 1.1.4 firmware cıktı.
dün gece 1.1.1'den direkt Update tuşuna basarak yükselttim ve kırdım.

hiç bir sorun olmuyor bilginize :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto said:
1.1.4 un ne farkı war kı yukseltıoruz ama?

senin farkedicegin muhtemelen sıfır farkı var
kucuk bug fixler var, asıl amaç 1.1.5 te gelicek SDK ( software develop kit ) yani dışardan appli yaratıp yuklenmesinin serbest bırakılmasına altyapı hazırlamak diye laflar dönüyo
SDK kesin
1.1.5 te gelecegi kesin
1.1.5 de max 3 min 1 hafta içinde gelicek deniyo

bu yuzden hiç kırdırmadım touchımı, legal legal bekliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...