Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

bu telefon türkiye'de minimum 1100-1500 ytl arası olur.
eğer applestoredan alırsak 199 euro + gsm anlaşması yapmak zorunda olucaz, 2 yılda ödücez.
ha bunun yanında vodafone italya'da yaptığı gibi direkt sim kilitsiz satabilir ama italya fiyatları 699 euro gibi bişeydi.
yani +kdv fln yine türkiye'de 1500 ytl civarı olur.

en mantıklısı bi şekilde amerika'dan almak olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi ben amerika'dan ya da avrupa'dan 200$ a aldırıp turkiye'de turkcell ile bunu kullanamayacak mıyım?

cok kafam karıstı benim anlasmalı, anlasmasız fiyatlar ne demek?
turkiye'de fiyat pahalı olacagı icin yurt dısından alıp turkiye'de kullanmak mumkun mudur?
sadece vodafone ile mi calısıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

ya açıkçası vodafone ipod aldığımızda kullanmamız için gerekli hizmetleri karşılayabilecekse neden anlaşma yapmayaym ki? zaten dandik bi telefonum var şuan kullandığm başka hat takmak istersem ona takarım. vodafone un baya güzel tarifeleri falan da var. yani anlaşma yapmak mantıklı geliyo bi noktada.
Sosyal ağlarda paylaş

200 dollar a yavas alinacagi zaten en basta belliydi, amerikada yasamayan anlamaz ordaki numarayi tabi, credit check nedir bilmiyorsunuz cunku, zaten burda yasayan birinin ordan 200 dollara iphone getirtmesi gibi bir durum yok, ancak 599 dollara sim kilitsiz apple storedan alinir kullanilir o zaman istedigin yerde istedigin operatorle
Sosyal ağlarda paylaş

Ya siz neye tepki gosteriyorsunuz ben onu anlamadim, ilk iPhone da sozlesmeli satiliyordu zaten, kirilarak kullaniliyordu o ucuz fiyatina.

Simdi fiyati iyice dusurup, sozlesmesiz satilmaz hale getirdiler, ki bence guzel birsey. Sozlesme icin adam kaziklamak diyenlere de lol diyorum, 3g bir telefon ve data transferli sozlesmeniz olucak ve ayda 30 dolara. Her an her yerde internet demek bu, ki sozlesmeye konusma ve sms de dahil.

Cidden sanki Sevr eykey
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

Sozlesme icin adam kaziklamak diyenlere de lol diyorum, 3g bir telefon ve data transferli sozlesmeniz olucak ve ayda 30 dolara. Her an her yerde internet demek bu, ki sozlesmeye konusma ve sms de dahil.

Cidden sanki Sevr eykey

Kazıklamak değilde insanları keriz yerine koymaya calıstılar bence bu sefer .Bu olayı baştan söylemeyerek iyi bir reklam yaptılar herkes ooooooooo iphone hemde 200 dolar diye sevindi. Sonra koşullar cıktı ortaya....

Neyse ben her türlü alıcam ama :) Yarın satışa cıkıyormu peki türkiyede ? Umudum %1
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Ya siz neye tepki gosteriyorsunuz ben onu anlamadim, ilk iPhone da sozlesmeli satiliyordu zaten, kirilarak kullaniliyordu o ucuz fiyatina.

Simdi fiyati iyice dusurup, sozlesmesiz satilmaz hale getirdiler, ki bence guzel birsey. Sozlesme icin adam kaziklamak diyenlere de lol diyorum, 3g bir telefon ve data transferli sozlesmeniz olucak ve ayda 30 dolara. Her an her yerde internet demek bu, ki sozlesmeye konusma ve sms de dahil.

Cidden sanki Sevr eykey

sözleşmeli satılmıyordu pentçim. İstersen gidip ya ATT'den ya da apple store'dan sadece iphone satın alabiliyordun.

iphone aldığın zaman ATT ile birlikte gelmiyo anadın? Aldığın alet sadece iPhone.

Sözleşmeli demek, senin telefon alman değil, operatörü kabul etmek ve operatörün seçeneklerinden biri olan iPhone'u kullanmak oluyor. Sözleşmeli telefon aldığın zaman sözleşmenin gerektirdiği parayı her halikarda veriyorsun.

Şimdiye kadar olan iPhone satışı her zaman sözleşmesizdi ama hacksiz ATT'den başka bir operator'la kullanılamıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

su an $199 + 2 yillik sozlesme bedeli ile apple ve AT&T de satilmaya basladi.

yani soyle bir kaba hesap yapdim sallamasyon ama ne kadar dogrudur. Vodafone ile gelse turkiye'ye ve fiyat $199 olsa, bi de aylik ucreti 15ytl olsa.. 2 yilda 360ytl oluyo ki bu da gayet iyi gibi gozukuyor. Ve toplamda 602ytl ediyor su an ki dolar kuru ile.
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:
su an $199 + 2 yillik sozlesme bedeli ile apple ve AT&T de satilmaya basladi.

yani soyle bir kaba hesap yapdim sallamasyon ama ne kadar dogrudur. Vodafone ile gelse turkiye'ye ve fiyat $199 olsa, bi de aylik ucreti 15ytl olsa.. 2 yilda 360ytl oluyo ki bu da gayet iyi gibi gozukuyor. Ve toplamda 602ytl ediyor su an ki dolar kuru ile.

bu tahmini dediğin 15 ytl'lik ücretin içinde belirli bir konuşma süresi yada kontör olucakmı yoksa ayrıyetten onada paramı vericez ? Birde türkiyede 3g ihalesi iptal edildi fln muamma bir durumda
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
onceki nesil iphone'da sozlesmesiz satiliyordu dogru ancak hediye secenegi olarakta satiliyordu. turkiye'ye getirip iphone'u kiranlarin hepsi o sekilde aliyordu. ancak yeni satilan 3G iphone'larda aktivasyonu sanirim apple store veya at&t'den cikmadan yaptirmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...