Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

ya nil olm bu alet super bı alet ama god mode on fılan yapmıo a.k

bu arada kapandı lan alet =(( ibneler zaten orjınal ımeı numaramı degıstırdıklerı ıcın gıdıp kayıt da yaptıramıom. sırkecıye gıtmeye de üşeniyorum ama yarın illa ki gidicem
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ya ben şimdi amerikadan annemin bi arkadaşından iphone getirmesini rica ettim ama telefondan ozelliklerden falan bişi anlamadığı için buyuk ihtimalle onune ilk geleni alıcak bi sorun cıkarmı acaba ozellikle olması gereken bi ozelliği warmı getiricei telefonun yok her turlu kırabilirmiyim tel kilidini
Sosyal ağlarda paylaş

oh be içime su serptin baya bi endişeliydim daha once hiç amerikada yada baska bi yerden elektronik alet getirtmediim için biraz endişeliydim peki telefonu kayıt işlemi için sadece 1 ay içinde yurtdışına çıkmış pasaport dısında bişi gerekio mu imei numarası nedir bide?
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:
kontrat falan lazim AT&T ile diyolar demişsin de..

Arkadaşlarıma, kendime ve aileme olmak üzere 5 tane iPhone aldım burda Amerikada ve bir kez dahi öyle bir soru sormadılar, sormaya da hakları yok zaten.

Bildiğim kadarıyla Apple'ın ABD'de sadece AT&T hattıyla kullanılması için anlaşması var AT&T ile. Dolayısıyla da sorma hakları var. Ama ynalış biliyor da olabilirim sonuçta sen ilk elden yaşamışsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

iphone um geldi şimdi installer yukledim ilk iş olarak 1 2 sorucaım şeyler war

1)installer daki butun programlar her surumde çalışır mı?
2)eer çalışmıosa farklı surum için olan bişi yuklesem bi sorun olur mu alette?
3)Mp3 den nası zil sesi yapıcam?

edit:
4)yuklediğim theme i nası ayarlicam?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
iphone um geldi şimdi installer yukledim ilk iş olarak 1 2 sorucaım şeyler war

1)installer daki butun programlar her surumde çalışır mı?
2)eer çalışmıosa farklı surum için olan bişi yuklesem bi sorun olur mu alette?
3)Mp3 den nası zil sesi yapıcam?

edit:
4)yuklediğim theme i nası ayarlicam?

1-her program calısmıo, mesela customizer 1.1.4te calısmıo.
2-bilmiorm 2 gun oldu bnim de =)
3- iphone browser yukluosn once. sonra itunesdan aac ye convert ettigin sarkı ile browserdan ringtones daki bi sarkıyı "replace" ediosn. sarkıyı direk atarsan anlamıo alet, o yuzden replace yapman lazm. baska yolu varsa ben de ogrenmek istiorm.
4-installerda summerboard die bi program var onu indirip, dha sonra summerboard themeleri var onları kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...