Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sonrası harass topiki[HoN&Dota]

noxite

Öne çıkan mesajlar

gondar, riki, miki delikanliyi bozar, biz okuz olsun, ayi olsun okuz gotlu ayi basli hayvanat olsun o tarz herolar alip 5 adamin arasina dalan adamlariz, gecicen oyle saklanip bok gibi arada basverme olaylarini, adam gibi gel meydanda killini al, saygi duyalim, kari gibi duman atip saklanirsan olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

THARKAS said:

10dakka bolunca karsimda crep alamayan invis vurup kacip komik komik haraketler yapan crema koridordan cikip 3-5 defa razor(blackcahos) kesince bfsini yapabiliyor.

Arma said:
Neden hiçbir turnuvada gondar alınmaz? Sorarım sizlere. O imba olarak geçen heroların hiçbiri takım oyunu oynandığı, düzgün pick yapıldığı zaman işe yaramıyor. Çünkü combatta işe yarayan hiçbir skilli yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:
bLaQ said:
daha da gelmem patiye diceksin benim gibi. Dengesiz takımlar hırslı ipnelerle oyun çekilmio : ) en iisi 5li wax

sendeki hırsı ben daha başka bir oyunda görmedim gibi abi

hırs dediiin sana 2 kuple oyunu öğretebilmek deil, black i görünce 20 kere kesmek. Benim tek farmladıgım insan yunus, o da zewk weriyo engelleyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Crematorium said:
ahah erkin kızmış 40 yılda bi gondar aldım. ben eğlendim

Şimdi biraz dışardan karışmak gibi olucak ama bu tarz içinde noob barındıran oyunlarda killer hero alıp noob farmlayıp kasmak çok da etik sayılmaz yani sonuçta ortada iddia falan yok herkes eğlensin diye oynanan bi oyun.
Ben eğlendim demişsin ama takımındaki bir,iki veya daha fazla insanın üzerinden kasıp sonra gelip o itemlerle seni kolayca öldürünce birisi karşıdaki için eğlenilemez hale gelebiliyor oyun.
Yani demem odur ki oyundaki noobların yada görece daha kötü oynayan oyuncuların üzerine gitmezseniz onları farmlamazsanız daha eğlenceli bi oyun oynayabilirsiniz. Ama hani örnek veriyorum gondar alıp X şahsı çıksında öldürüp bi 200-300 yolumu bulayım modunda oynamaya başlarsanız insanların keyfi kaçıcaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

noobu 1 bilemedin 2 kere kestim hızına yetişemiyorum ki kaçıodu boş bulunursa kesiodum yada 5v5 combatta sadece erkinin karşısında creep kesemedim erkin gange gitti perse bitirdim koridor gezdim bf bitirdim gondarla oynarken 0 stres kasamadım edemedim derdi yok adam kesme track at ordan gelen para bile götürür stressiz oynadım eğlendim
Sosyal ağlarda paylaş

Crematorium said:
noobu 1 bilemedin 2 kere kestim hızına yetişemiyorum ki kaçıodu boş bulunursa kesiodum yada 5v5 combatta sadece erkinin karşısında creep kesemedim erkin gange gitti perse bitirdim koridor gezdim bf bitirdim gondarla oynarken 0 stres kasamadım edemedim derdi yok adam kesme track at ordan gelen para bile götürür stressiz oynadım eğlendim

Oyunun replayini alır bakarım bak =) Şimdi Crema Gondar oyundaki en faydasız kahramanlardan bitanesi çünkü eğer karşındaki takımda feeder yoksa kasamazsın kimse sana huzur vermez hatta seni keserler sürekli. Erkin'in rahatsız olduğu konuda şu zaten karşısında creep bile kesemeyip ondan sonra gidip 2 lane gezip bf bitirip geri gelmen hani =) Ayrıca bu noobu kesmedim muhabbeti en son adekste olmuştu çok gülmüştük adamın birini kese kese kastınız dedik bunlar başladı abi sadece 1 kere kestim hiç kesmedim falan demeye. Sorsan toplamda 10 kere kesmemişlerdi dayanamadım sordum e bu herif 28 kere roshana mı öldü diye =) Dediğim gibi oyunu izlemedim ama killer heroyla noob farmlamak eğlence kaçırır dediğim gibi.

ps:Gondar yerine tinker çok daha eğlenceli şeyler yapabilirsin =) noob farmında son noktadır tanker =)
Sosyal ağlarda paylaş

noob farmlamadım ardayı farmladın desen kabul edebilirimde hehe black i farmlamadım gondarı 3 kere falan pickledim şu güne kadar sevmiyorum nefret ediyorum ana avrat küfür ediyorum ama oynaması rahat hero kesmesen track atsan bile para alıosun darphane gibi hero hiç kasmadan rahat oynadığım için eğlendim dedim 1.5 2 sene oldu dota oynamaya başlıyalı 3 kere falan pickledim gondarı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...