Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

d-smart vs digiturk

senko

Öne çıkan mesajlar

Digiturk kat kat daha iyi. Acaip memnunum. Zaten normal kanalları belli başlı programlar haricinde açmıyorum bile. Digiturk'ün kendi kanalları hayli hayli yeter.

D-Smart'ında ücretsiz kalacağına inanmıyorum zaten. Amaçları bedava gibi gösterip çok satmak, ardından belli tarife sistemine geçmektir bence. Üstelik o kadar reklam yapıyorlar, "eski uydu receiver'ınızı getirin 90 YTL'ye sayalım, D-Smart verelim" diye. Bu kadar masraf yap sonra gelirin olmasın.

Üstelik Digiturk HD yayına geçmek için 2 senedir falan çalışma yapıyor. Kanallarla ortak çalışıyorlar falan. Geçen sene Digiturk genel müdürü ile konuşmuştum, ne zaman HD yayına geçeceklerini sorduğumda "2007 Ağustos gibi planlıyoruz" demişti. Geciktirdiler ama hazırlar neredeyse. 2008 içinde muhtemelen evdeki reveiver'ları değiştirecekler. Hatta Euro 2008'i HD izleyeceksiniz diye reklam yapmaya başladılar.

HD'ye geçtiklerinde çat diye receiver'larınız değiştirecekler. Ücret alacaklarını sanmıyorum, alacaklarsa bile Sinema paketi tarzında az bişey alırlar muhtemelen. O zaman D-Smart ne yapacak? Şimdiden millete receiver'ı için 90 YTL verip D-Smart veriyor, çat diye tekrar mı değiştirecekler?

Digiturk rullaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
LathspeLL said:

HD'ye geçtiklerinde çat diye receiver'larınız değiştirecekler. Ücret alacaklarını sanmıyorum, alacaklarsa bile Sinema paketi tarzında az bişey alırlar muhtemelen. O zaman D-Smart ne yapacak? Şimdiden millete receiver'ı için 90 YTL verip D-Smart veriyor, çat diye tekrar mı değiştirecekler?

Digiturk rullaz.

yalan oldu bu. 900 ytl istiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:
LathspeLL said:

Digiturk rullaz.

yalan oldu bu. 900 ytl istiyorlar.

evet hd reciever 879ytl
ama 7 yılı aşmış üye olursan 600ytlye veriyolar.
ben ön siparişi verdim 600ytlye :D
süper olucak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Kanal D'nin o D'si varya,bana çakma geliyor resmen yani izlediğim birşeyde o D'yi görürsem,Adidas'In o oldschool eski amblemi değilde yeni ambleminin etkisini yapıyor bana,kötü ya.Mesela Ülker'in de logo çok kötü.D-smart biraz orta direk duruyor.Digiturk'ün kalitesine yaklaşamaz hiçbir şekilde.
Olayı kendimce yorumladım saçma sebeplerimle,ama eğer tüm max kanallarının paketini kapsayan bir pakete para verebilirsen her ay düzenli,digitürk karşısında ne bir film kiralamaya ne de dizi indirmeye tek tük ihtiyaç durarak saatlerini(günlerini opsiyonel olarak) geçirebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:
Redogski said:

evet hd reciever 879ytl
ama 7 yılı aşmış üye olursan 600ytlye veriyolar.
ben ön siparişi verdim 600ytlye :D
süper olucak :D

baska bir ucret var mi? fox sport`u hd yayinlayacaklarmis onun icin alabilirim.

bide aylık paket ücreti 9ytl daha fazla veriyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
2011'e kadar digiturk'de. ayrıca şu sıralar doğan grubunun d-smart'a bu kadar yatırım yapmasının sebepleri arasında yabancı bir şirkete satmak istediği dolaşıyor. doğrusunu bilemiyorum ancak her ikiside bende var. digiturk kesinlikle kat kat ve iyi. belgesel kanalları bakımından zayıf olabilir ancak gerek spor ve gerek film kanalları açısından çok üstün. ayrıca karamehmet'in kolay kolay vazgeçeceğini sanmam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...