Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Downfall - 2v2 Rank 1

Xhunarion

Öne çıkan mesajlar

@Nihlathak:

Selam. Ödevini yapmışsın, peki benim 2v2 takımımda sadecce tek kişi oldgunu da mı görmedin? Bana ağlak derken benim WoW bölümünde toplam warlock whine'ımın(ki bu çoktur, ben baya ağladım warlocklar konusunda) 2 katını 2 mesajında aşmadın mı? Burada kimse çıkıp ''Druid'ler imba değil'' demiş mi? Druid 1v1 sınıfı mı? Adam kesebiliyor mu bir druid bir warlock gibi? Eğer druid warrior liderse conviction'da bunun sebebi allahın lock'larının druid healer'ı öyle iki dot bir fear'la indiremeyip beleş rating oldukları içindir. 2v2'da rank 1 oldum diyene gram saygım yok, tamamen class bazlı. Warlock+druid comboları bir skill gerektiriyor mu, dot mu atmak skill, shapeshift yapıp pillar ardında heal atmak mı? İki class'ta arenada skill falan değil. Hayatında mage vs warlock duel'ü izledin mi? tek taraflı dövüş. Warlock iyi oynuyor mu oynamıyor mu sorusu, mage'in bir şansı falan yok. Ama bir warlock druid'e ölüyor mu? Hayır. Biz burada şikayetimizi ''Ay bu arenada çok imba, ay bu çok OP'' şeklinde yapmıyoruz. Warlock 1v1'de kaybetmiyor. Druid ise gayet alınabiliyor, öyleyse senin ağladıgın nokta ne? dot+lolcoil+fear'la alamadıgın bir class çıktı, koydu mu?

Ayrıca seni görelim arenada, 2k üstü 20 takım olan battlegroup'ta gearsız sen ol rank 1, seni de görelim. Mage rogue olarak eski warlock+priest rank 1'ini sen farmla seni de görelim. eğer pvp'den anladıgını falan düşünüyorsan çok yanılıyorsun. conviction'da gear derdi yok ki. O kadar çok takım var ki ben kimsenin çıkıp bir maçta 32 kaybettigini sanmıyorum. Biz birinci oldugumuzda 3 parça arena seti vardı topu topu. 2 rating 2 rating alıyorduk terledigimiz maçlardan. O çok övdügün conviction'dan transfer olanları da gördük biz.

Daha şimdiden ağlamaya başladı arena lock'ları, ''ay olamaz mortal strike varken outheal edemiyorum warrior'ı.''

2 sezondur lock'lar arenaları ağlattırlar, artık insanlar sükse yapmak için anti lock setuplarla girip ranklara oynuyor. Ama top notch team'ler hep warlock. Blizzard çıkıp bluepost'la demiş warlock'ların imba oldugunu, sen hala neyin mücadelesini veriyorsun? Ayrıca bu topic downfall topic'i, druid kesemiyorsan aç topic'ini orada whine, burada insanlara hakaret etme.

Edit: Bak burada insanlar 16 sayfa tartışmış, bir oku, sonra yorum yap. Burada sadece fanboi'lar /cheer atmadı 16 sayfa. İnsanlar arena görüşlerini paylaştı. Bir oku, şöyle arena hakkında bir fikir edin.
Sosyal ağlarda paylaş

@Nihlathak
Selam, bir sorum olucak.
Dediklerinden anladığım kadarıyla çok zor bir battlegroupda paladin warlock gibi birçok takıma karşı dez avantajı olan bir setupla nasıl %91 kazanma yuzdesi yaparak birinci olduğunuzu merak ettim. Bana göre dünyanın en iyi oyuncularıda olsanız, dediğin gibi "güçlü bir battlegroupda (conviction)" bunu yapmanın mümkün olmadığını düşünüyorum. Ya ilk 20'lerden hiç bir takımla oynamamak için saatleri seçip 1-2 vericek takımları farmladınız ki bu çok uygulanan bir taktık. Yabancı forumlarda birçok yüksek takım bu olay yüzünden hic bir saygı görmüyor zaten. 180-19 gibi bir kazanma ile sadece 1064 rating yükselmesi benim sadece garibime gitti, o yüzden sormak istedim.
Eğer birazda olsa oynamayi bilen bir warrior/druid, warlock/druid takimlarına karşı, ki çok sayıda bulunuyor her battlegroupta büyük dez avantajınız var ama siz ezici bir %91 kazanma yüzdesi ile birinci olmuşsunuz.
Varsa taktiklerin paylaşmanı isterim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Nihlathak baya doğru yorumlar yapmış.1v1 arena cıktıgı zaman warlocklar imba diye tartısırız velhasıl 2v2 de gayet anti setuplara sahip.Bazı zamanlar 2.2k sırasında aynı takımlarla karsılasıyorsun healer bi cekiyor sr gearını(risk alıo tabi ki)sonra el sallıyorsun adamlara.Druid warlock takımlarının en büyük avandatajı olan mana drain opsiyonu ellerinden alındı.Su anda rg+healer ya da warrior druid takımına ancak meze olurlar.Belki pala lock iste bop hede hödö daha cok tutar locku ama lock bu iki classa boyun egmek zorundadır.(Her iki tarafın iyi oynadıgını varsayıyorum)Benim anlamadıgım rg frost mage takımının priest lock takımını farmladıgından bahsetmissiniz.Zaten o setupı kesemiosanız oynamanıza gerek yok.Size ancak druid lock sorun cıkartır.Onun sebebi de belli.Lock mage'in anti classı olması(nası rg locklara antiyse)ve druidi kesmenin diger healerlara göre milyon kere zor olması.Bu arada sakın Nihlathak ın oynadıgı battlegroupla seninkini karsılastırma.Ben sadece arkadaslara karsı oynarken izledim.Nihlathak ı tanımam etmem ama cok dogru bi yorum yapmıs.Onların bg da oynarsan rank 1 in r sini bile göremezsin bu acık.Ne olursa olsun yine de kötü oynuyorsun falan demek degil.O ratingle hava alıosun genelde o battlegroupta.Bu yorumlarım hep 2v2 icin geçerli.3v3 ve 5v5 bracketlarda mage in efektifliği gayet ortada...

Edit:Bu arada lock imba imba falan diosun ya lockla bi gir bakalım arena ya 2k yı gecemezsin kolay kolay.Her dispeller takımına el sallıcaksınız.Rg imba demeye başlarsın bence sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

xhun ve nihlathak ikinizinde haklı olduğunuz konular var fakat ortada açıkça birşeyi belirtmek istrim.
bende eski bir mage oyuncusuyum ve genel hatlarıyla konuya idrakım.

Xhunun warlockların imbalığı hakkında isyan etmesi çok doğal çünkü warlock mage karşılaşması insanı en çok günaha iten karşılaşmadır(küfür vs.) Uzun uzadıya anlatmıycam ama cidden warlcok ufak kombinasyonlarda op bi class bunda hemfikiriz.
Magede eski gücünde deilken bunların olması doğaldır diyorum.

Ortada şöyle bir durum var ikinizinden birbirinze bu konuda ardımcı olmak veya bilgi alışverişinde bulunma imkanınız varken sen eziksin classın iyi ben iyiyim kötü bi şekilde de olsa iyi ratingim var muhabbetine dönmesi kötü olur.

kağıt makas mantıgına oturmuş bi oyun için bu tartışmalar doğal ama bence herkes classın avantajlarının olduğu tarzda oynaması önemli konu.
druid warriorsanız 2v2 oynayın.kimse sizi zorlamıyo ki 5v5 3v3 yapın diye.
Mage de 5v5 op bi class bana göre.Önceden 2v2 de iyiydi ilk zamanlarda kendimden biliyorum mavi dungeon itemlarıyla 2k ya çıkmıştım ilk 1 ay içersinde.Tabi oyunu sattım şimdi daha fazlasını göremedim:)

Neyse özetlersek
IT'S FAYN L2P YOU CLASS DUDES ^^
her classın amacı farklı:)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar kusura bakmayin ama ben nihlayla ayni serverda oynuyorum ve 2v2 de o ratingde gelen adamlar gercekten oynamayi bilen adamlar. Nihlayla ynnda paladin liq classlarini kavramis ve her duruma karsi ne yapicaklarini bilen kisiler ve sezon 1den beri beraber oynuyorlar o yuzden class farkinida biraz cozmus durumdalar.Eger inanmiyorsaniz buyrun gelin convictiondan bir servera gorun oyniyanlari.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani soylemek istedigim sacma serverlarda 2v2 birincisi olanlara bakmak pek akil kari degil (xhuncum snn servera hitaben degil bu) On bakarsak full t6 falan giyip birincei olan warrior paladinde var last resort guildinden. Bir suru degisik olay var. Neyse bakalim su 2v2 kalkarsa guzel olur biryerlerde okudum blue posttu sanirim kalkicakmis ve 4v4 gelicekmis 2.4te
Sosyal ağlarda paylaş

@CusTodeM

Yok o 4v4 olayının geçtiği post şu şekilde idi "2v2 nin dengesiz olduğunun farkındayız, zaten ilk planlarımızda 2v2 diye bir arena koymak yoktu. 3v3, 4v4, 5v5 olacaktı ancak insanların bir arkadaşları ile 2v2 yapmak istemelirine karşı koyamadık"

Yani 4v4 gelmiyecek büyük ihtimalle, bir gün gelirsede 2v2 kalkmıyacak.
Sosyal ağlarda paylaş

ki kalkmasın da
her ne kadar dengesiz olması su götürmez gerçeksede.
ben 2v2 yapmaktan zevk alıyorum.
pvp de sayı çoğaldıkça ben aklım hep diğer takım arkadaslarıma gidiyor o yüzden yeterince odaklanamıyorum kendi oyunuma.
2v2 de o kadar olmuyor bu sorun.
5v5 de mesela takımdan birinin yanlış yapması ve benim onu görmem ve bu yüzden kafamın karışması daha kötü bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

@nihlathak

ya güneş, sendeki bu azim, bu kararlılık, bu çene, bu zaman bende olacak varya başbakan olurum şerefsizim :D

hayır bakıyorumda bu threadin bu kadar uzamasına cidden kıl oldum yani..ilk baslardada dedim burda.4000 takım olan bi bg ile 25.000 takım olan bi bg arasinda cok fark var..lutfen gene baslama xhun "herkes ii gearlı" yada "cok puan kaybetmiosnuz" falan geyiklerine..yani tutupta neyi tartışıoruz burdaki?körler ülkeisnde tek gözlü olmak hosunuza gidiosa olun.ha gercekten pvp konusturuyorum diyosanız kusura bakmaynda pvp ye abanmıs 25.000+ bg leri secin o zaman gorsun millet nası oynuosunuz..conviction i yada kendinize cok guvenıosanız cyclone u deneyin.

hangi class ne kadar guclu ne kadar 2v2 ye uygun onun tartisilcagi yer burasi diil.acarsiniz bi topic orda tartisirsiniz..amacindan cikipda reklam yapilmasi rahatsiz edio beni.

nihlathakı wow eu release oldugunun ilk zamanlarindan beri tanirim.hakkatten yuzunede dedigim zamanlar olmustur bazı huylarina uyuz olurum ama herif oynadigi classin hakkini veriyo.biliyo oynuo.yapmıs convictionda rank1 helal olsun.tutupta "2 2 alarakmı kasıosunuz yoksa ilk 20 den tkaımlarla kapısomusunuz" gibi sacma salak sorularda cok yersiz yani..sanane arkadasım.adam kasmıs yapmıs.sende yap.dunyada tartısılıomus cok.kime ne?ayrica oyle cok tartisilan biseyde diil yani eu ve us forumlarini ciddi sekilde takip eden biriyimdir oyle ciddi bi tartisma yok.daha dogrusu o kadar ciddiye alınan bi tartisma yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım arkadaşın neden birden hakarete başladığı. Dedim acaba yine gözüm karayken birley mi dedim, okudum yazdıklarımı, ona birşey dememişim. Birden çıkıp ''Laylayloy druid çok imbadır efenim bam güm çat pat öyle dandik realm'de iki dakka birinci oldunuz hedeloy'' araya laf sokmalar falan. Anlamadım ki arkadaşı tahrik edecek ne dendi bu topic'te. Öyle bir konuşmaya girmiş ki, sanki biri çıkıp ''druid'ler imba değil'' demiş, o da ona kızmış ''Locklar imba değil asıl druidler imba'' demiş, dur hele arada xunn'a da takıştırayım falan? Anlamadım ki heh. Hayır conviction'da olsak başarılı olamayacagımız gibi bir kanı var, onu anlamadım. Yani tabii ki 2v2'de 2.3'ün üstüne çıkamayız, o server abusing çok yüksek. Ama 5v5'te, 3v3'te çok iddaalı takımlar olacagımızı düşünüyorum. 4 hafta önce 3v3'e başladık biz 2v2'yi bırakıp. Şimdi 6. olmamız bence gayet büyük bir başarı. Üstümüzdekiler 2 sezondur ladder'ı yöneten takımlar, biz yenileriz. Yani şöyle konuşmadan önce iki kere düşünün. Ya video çekmem lazım benim. Anlamam ama anlayan birini bulup çekmek lazım ehah.

Edit:
said:
hangi class ne kadar guclu ne kadar 2v2 ye uygun onun tartisilcagi yer burasi diil.acarsiniz bi topic orda tartisirsiniz..amacindan cikipda reklam yapilmasi rahatsiz edio beni.

nihlathakı wow eu release oldugunun ilk zamanlarindan beri tanirim.hakkatten yuzunede dedigim zamanlar olmustur bazı huylarina uyuz olurum ama herif oynadigi classin hakkini veriyo.biliyo oynuo.yapmıs convictionda rank1 helal olsun.tutupta "2 2 alarakmı kasıosunuz yoksa ilk 20 den tkaımlarla kapısomusunuz" gibi sacma salak sorularda cok yersiz yani..sanane arkadasım.adam kasmıs yapmıs.sende yap.dunyada tartısılıomus cok.kime ne?ayrica oyle cok tartisilan biseyde diil yani eu ve us forumlarini ciddi sekilde takip eden biriyimdir oyle ciddi bi tartisma yok.daha dogrusu o kadar ciddiye alınan bi tartisma yok.

Selam. Bence senin ciddi kavrama sorunların var. Ya da okumadan ''Amanın kankime laf gelmiş'' kafalarındasın. Burada kimse çıkıp nihtlahak'a oynamayı bilmiyorsun, sizin bg easy mode vs demedi.

2v2'nin tartışılacagı konu olarak açmadık biz bu topic'i, ama zamanla ona dönüştü. Yani insanlar konusuyorsa, bu bir forumsa sen susup izleyeceksin. Adam kasmış ne yapmış? Ben adamı tanımıyorum, tekrar selam. Adamın oynayışına birşey demedi kimse. ''Biz adamı tanımıyoruz''. Ok? Güzel. Ayrıca sen de yap dedigini biz gayet yaptık. Ben kendi battlegroup'umda damgamı vurdum mage olarak. ''Lol conviction'a gel'' ayagı son derece çocukça ve afedersiniz ama türk wow'cu stili. Bariz çekememezlik yani. Ben 13 yaşında bebelerle proların arası olayan, leet kidlerle oyanyamadıgım için rp serverındayım. Roleplay seviyorum, roleplay yapıyorum, kalan zamanda pvp falan yapıyorum. Biz birşey başardık, topic açtık, paylaştık. Sen çıkıp flame moda girersen çekemiyormuş gibi gorunursun, yapmayın. Cidden kendinizi küçük düşürüyorsunuz. İnsan ''patiden böyle adam çıkmaz'' diyor, pat diye kendiniz gösteriyorsunuz. Eğer topic ilgini çekmiyorsa, atmazsın mesaj. Kankin de kendisi konusabilir, tartışabilir. Ben hakaret ettiği için bu kadar mesaj yazdım, elim agrıdı.

Biz geyik falan yapmıyoruz bu arada. İki battlegroup'unda kendi zorlukları var. Burada 2.2'yle kralsın, conviction'da ise iyi bir takımsın. Eğer bunun üstüne battlegroup'a takıp takıştırıyorsan ayıp ediyorsun. Yani bi ''l2p'' demediginiz kaldı, sen de yap reumer. Sen de yap kardeş. Herkes yapsın herkes gururlansın.
Sosyal ağlarda paylaş

1. üslubunu bozma.duzgun tartıs.ikincisi nihlathak benim kankam falan diil.cok ıyı tanırım ederim ama dedigim gibi yuzunede soyledigim zamanlar olmustur bazı huylarını hıc sevmem.ozellikle bu oyunu herseyden cok sevmesi adamın.ve hırslı olması dogal olarak garip bise cıkıo ortaya.ama bunada saygı duyuorum.adam seviyo istiyo yapıo.ve bilerek yapıo.kimseyi savundugum falan yok kendi gelir yazar zaten inan burdaki herkesten cok zaman ayırır inat ederse lol

2. ben sana karsı "kotu oynuosn" falan filan demedim.dememde.tanımıorm etmiorm seni banane.eger sen bu forumu acıp "rank 1 olduk" falan diyerek yetinseydin ben o cyclone a gel mesajını hic atmazdım.ama sen o kadar uzattınki forumu resmen 15 sayfa sanki pvp kralıymıssın gibi bahsetmeye, cok anladıgını falan gostermeye calıstın mesajlarında.ve bende buna uyuz oldum acıkca soyluorum.pve seviyorum diyosun o zaman pve yanınla ovun.tutup burda super pvpciyim die 10 sayfa tartısırsan herseye bisey dersen bende sana tabiki "cyclone a gel" derim.pve serverinda 4000 takimla pvp yapıpda bana ibse iddia edemessin.

dedigim gibi eger basta rank 1 olduk oley diye bi mesaj atıp bırsaksaydın zaten "helal olsun kardes" derdim.

banada turk wowcu stili gibi klasik laflar falan etme yada anlamıyo muamelesi yapma..cekememezlik falan diyosun.neyini cekemiycem arkadasim?yani su laflari bile ettiriosunya insana.352 days played time la mage oynadım ve halada oynuorum.cekememezlik dedigin senin gordugunu herseyi gordum su ana kadar belkide goremediklerini..çalısan ve okuyan bi insanım sadece aksam oynuorm o yuzden cok takım bulamadım heleki cyclone da heleki stormscale da hardcore pvp yapmıosan hergun mac yapamıosan kusura bakma takım falan bulamassın.ki bende bulamıorm..ancak yeni tanıstıgım elemanlarla 2v2 3v3 iste..2v2 dede 2250 yaptk ve suan 2050 ye dustuk bunun nedenide sana hak verdigim magelerin 2v2 deki caresizligi(yeni druidwarrior druidrogue druidwarrir) teamlerin karsısında.eger bana cekememezlik dersen bende sana derimki cyclone daki 2250 senin vindictiondaki 1800 e eş degerdir.al burdan yak derim.

daha fazlada uzatmıycam bu threadi.kolay gelsn size

edit : l2p lafini suana kadar oyunda bile 1 tek kisye dahi kullanmadım.bu oyun sonucta ak banane.bazisi ciddiye almıodur eglendıor bazısı kasıdour gelistiriodur l2p ne?sanada demedim.ama sen kendini kusura bakmada oyle demeye zorlattırıosun yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 2 BG yi karşılaştırmanız gerçekten komik yalnız.

Herşeyden önce en yoğun saatlerde oynuyorsanız daha çok takımı barındıran BG de başarılı olmak daha zordur bunu herkez kabul ediyordur zaten. Ancak aynı şekilde düşük takımlı BG de yapmıyacağınız bir olay var. Yüksek takım sayısı olan BG de doğru saatlerde oyunu oynayarak ilk 50 takımla hiç karşılaşmadan 1. olabilirisiniz. Buda fazla takımlı BG nin abuse edilebilen zayıf yönüdür.

Yani düşük takımlı BG de yüksek rank olmuşsanız en sağlam 5-6 takımı yenerek olursunuz, ama çok yüksek takımlı BG de yüksek rank olmanız için geçmeniz gereken 5-6 yerine 50-60 takım varken siz bunların 1 tanesini bile görmeden ilk 5e girebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Reumer said:
1. üslubunu bozma.duzgun tartıs.ikincisi nihlathak benim kankam falan diil.cok ıyı tanırım ederim ama dedigim gibi yuzunede soyledigim zamanlar olmustur bazı huylarını hıc sevmem.ozellikle bu oyunu herseyden cok sevmesi adamın.ve hırslı olması dogal olarak garip bise cıkıo ortaya.ama bunada saygı duyuorum.adam seviyo istiyo yapıo.ve bilerek yapıo.kimseyi savundugum falan yok kendi gelir yazar zaten inan burdaki herkesten cok zaman ayırır inat ederse lol

2. ben sana karsı "kotu oynuosn" falan filan demedim.dememde.tanımıorm etmiorm seni banane.eger sen bu forumu acıp "rank 1 olduk" falan diyerek yetinseydin ben o cyclone a gel mesajını hic atmazdım.ama sen o kadar uzattınki forumu resmen 15 sayfa sanki pvp kralıymıssın gibi bahsetmeye, cok anladıgını falan gostermeye calıstın mesajlarında.ve bende buna uyuz oldum acıkca soyluorum.pve seviyorum diyosun o zaman pve yanınla ovun.tutup burda super pvpciyim die 10 sayfa tartısırsan herseye bisey dersen bende sana tabiki "cyclone a gel" derim.pve serverinda 4000 takimla pvp yapıpda bana ibse iddia edemessin.

dedigim gibi eger basta rank 1 olduk oley diye bi mesaj atıp bırsaksaydın zaten "helal olsun kardes" derdim.

banada turk wowcu stili gibi klasik laflar falan etme yada anlamıyo muamelesi yapma..cekememezlik falan diyosun.neyini cekemiycem arkadasim?yani su laflari bile ettiriosunya insana.352 days played time la mage oynadım ve halada oynuorum.cekememezlik dedigin senin gordugunu herseyi gordum su ana kadar belkide goremediklerini..çalısan ve okuyan bi insanım sadece aksam oynuorm o yuzden cok takım bulamadım heleki cyclone da heleki stormscale da hardcore pvp yapmıosan hergun mac yapamıosan kusura bakma takım falan bulamassın.ki bende bulamıorm..ancak yeni tanıstıgım elemanlarla 2v2 3v3 iste..2v2 dede 2250 yaptk ve suan 2050 ye dustuk bunun nedenide sana hak verdigim magelerin 2v2 deki caresizligi(yeni druidwarrior druidrogue druidwarrir) teamlerin karsısında.eger bana cekememezlik dersen bende sana derimki cyclone daki 2250 senin vindictiondaki 1800 e eş degerdir.al burdan yak derim.

daha fazlada uzatmıycam bu threadi.kolay gelsn size

edit : l2p lafini suana kadar oyunda bile 1 tek kisye dahi kullanmadım.bu oyun sonucta ak banane.bazisi ciddiye almıodur eglendıor bazısı kasıdour gelistiriodur l2p ne?sanada demedim.ama sen kendini kusura bakmada oyle demeye zorlattırıosun yani.

Güldüm. Görende topic'i spamledik, sürekli upladık falan sanacak. Burada arenecılar konustu, warlock'lar sürekli eleştirildi, tartışıldı. Listeye birde neden bahsettigim hakkında en ufak fikri olmayanlarla tartışmayı da ekle. Ayrıca ''ben pro'yum'' yaptın işte. Şu kadar played time'la oynadın, ettin, bravo. bize ne? tartıştıgımız şey senin mage'in mi? Ve bence de gitmelisin bu topic'ten, zira kocaman mesajından''Aslında varya, ben ne çakardım o battelgroup'ta olsam'' kokusu var. Biz burada arena tartışıyoruz, ben işimi biliyorum, verebildigime cevap veririm, bu bir forum. Eğer çok istiyorsan arena'nın başka bir topic'te tartışılmasını, açarsın, orada tartışırız. Burada max 3 sayfa Downnfall hakkında. Gerisi overall hakkında. Konuyu nasıl kendine çevirdigini anlayamıyorum. Warlock > druid> nihtlathak>reumer. bir topic'i ego savaşı yaptınız işte. Bravo.

Edit: Freemoon'da açıklamış gayet güzel battlegroup'lar arasındaki farkı.

Bizim server RP/PVP. Pve değil.
Sosyal ağlarda paylaş

@reumer
Bana demissin sanane ama ben dediğim gibi merak ederek sordum.
2vs2 direk olarak setup'in imbalığı ile alakalı ve burada warrior druid'in an itibari ile üstünlüğü var. Paladin lock gelse gelse 3. 4. sıralarda olur. Benimde sordugum %91 kazanma yüzdesi ile nasil birinci olabilirsin, paladin lock setup'ı ile. Birçok maçı kapılar açıldığında kaybetmen gerekli setup yüzünden çünkü 2vs2 oldukça dengesiz bir bölüm. Benim anlamadığım sorduğum normal soru karşısında "sanane, saçma salak soru" gibi bir cevap almak.
Sosyal ağlarda paylaş

@plague
saçma salak derken kırdıysam ozur dilerim fzla oldu sanrm :) ama sana karsı diildi o salak lafi yani.ama sole bise var rank1in cidden yani nasıl yapıldıgı onemli diil.oda bi strateji sonucta.2 puan alarak kasmakda bi risk almakdır ne biliyim yani bi sekilde alıosun o yuzden kimseyi ilgilendirmez.

@xhun
hocam cidden çocuklasıosunya."bize ne senin mageinden" falan filan..banane o zaman senin rank1 mageinden arkadaşım?ayrica hangi foruma girip girmiycegimide paticikde sana sorcak diilim.istedigim foruma girerim rahatsiz oldugumu dile getiririm.ben proyum falan filan demedim sen dedirttin bana "cekemiosun" diyerek.bende sana sende benim "cekemeyecegim" bisey olmadigini anlattim.tum mesajlarima bak bakaym.kac tane mesaj nereye atmısım nerde kendimi ovmusum.bide seninkilere bakalm..herkesin sustugunu dinledigini sanipda kendini bise zannedersen biri cikar lafını soyler kafana sok bunu...magelere getirilen imp fire/frostbolt talentinin penaltısının kaltıgını bile "magelere buff getiriolardı ama dmg da bi degisiklik yok" tarzinda dile getiren, takip bile etmeyen bi arkadassın sorada kalkip bana pvp den bahsediosun.sen git rp yap hocam sana daha cok uyuyo
Sosyal ağlarda paylaş

Lol wut?

Hoca, inanılmazsın. O kadar millet azimle anlatmaya çalışmış çıkardıgın buysa ben sana birşey demiyorum zaten. Benim burada kendimi övdügüm tek post yok ki, varsa quote'la zaten, ben de merak ettim şimdi sen böyle deyince. Neyse yahu acayip düştüm, mis gibi topic'i de katlettin, helal.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...