Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

battlefield 2142

AzureSlayer

Öne çıkan mesajlar

titan modunu sevdim baya oynuyorum. yanlız adam gibi sunucu yok şöyle 64 kişilik dolu dolu güzel pingli 1 tane bile sunucu bulamadım.

ayrıca akıl almaz buglar var oyunda. titan'a sentry gun kuruyorlar mesela, sentryler düşmanı direk görmüyor bile olsa ateş açıyor, ateşin çizgileri duvardan geçiyor, haliyle titan'ın iç bölümünde 3-4 tane sentry gun varsa ve düşmanda varsa o oda kurşun çizgileriyle kaplanıyor rezil bi curcuna.

APM Rocket diye bir silah var, ne olduğunu hala bilmiyorum 4 tane falan atıyor galiba alan etkisi okadar geniş ve güçlüki, sinirlerimi alt üst etti silah. o silaha sahip biri bizi görürse takım halinde nereye kaçarsak kaçalım alıyor paçamızı aşağı.

Gunship'in roketleri neye göre çalışıyor pek çözemedim. Isı takibimi var, varsa düşman gunship'ine herhangi bir kitlenme işareti vermiyor, rakibi görünce ateşliyorum bütün roketleri bi kısmı çarpıyor bi kısmı çarpmıyor ne yapmak gerek tam olarak anlayamadım onu.
Sosyal ağlarda paylaş

gunshipte 3 tane silah var birisi pilotun kullandığı, 2si yancının.

pilotun kullandığı roket. bodos gidiyor yani, çok ama çok kısıtlı bir hedef düzeltmesi var. yani pilotken adamın koşu yoluna bırakacaksın.

yancının ki, kamera güdümlü. ateş ettikten sonra fareyi çook ama çok yavaş hareket ettirerek hedefi bulacaksın. ani harekette sapıtıyor, uzun menzilli bu sebeple. makinalı, makinalı zaten.

güdümlü bişi yok.

apm roket dediğin ne anlamadım. mayın var apm, onu demiyorsan soldier'ın var roketi bi tek. öyle çok kuvvetli bişe de değil o .
Sosyal ağlarda paylaş

upgrade'ine para harcadın mı 4 tane atıyor evet, adını unuttum ben de şimde. soldier'ın roketı diyorsun sen. duvardan uzak duracaksın o zaman, baktın aynı yerde yiyorsun kafana kafana.

bi kaine vardı, sıralamada çok uzun süre birince gitmişti. onla bir ara aynı servera takılıyorduk, o da çok ağlardı roket davasına. paso fükür ederdi öldükçe hehe

dediğim gibi o aletin asıl olayı duvarda falan patlayıp verdiği hasar. kuytuda yakalanmadığın sürece pek sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
Masakari said:

ben bugun can sıkıntısından bu oyunu aldım orjinal deluxe versiyon ama hiç server gözükmüyor ea master servera bağlandığım halde sorun bende mi acaba?

aha ben de aynı durumdayım.

oyunu geçen hafta aldıydım ama online oynamak hiç nasip olmadı sanırım bir update yüklememiz gerekiyor ama o update'i de hiç bir yerde bulamıyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Masakari said:

ben bugun can sıkıntısından bu oyunu aldım orjinal deluxe versiyon ama hiç server gözükmüyor ea master servera bağlandığım halde sorun bende mi acaba?

aha ben de aynı durumdayım.

oyunu geçen hafta aldıydım ama online oynamak hiç nasip olmadı sanırım bir update yüklememiz gerekiyor ama o update'i de hiç bir yerde bulamıyorum :(

linkteki sol tarafta latest downloads kısmından 1.5 patch ini çektim sorun kalmadı online oynayabiliyorum

http://battlefield.ea.com/battlefield/bf/battlefieldnewsdetail.aspx?site_id=R3GK79NA-I9XN-YPOIIREX&storyid=20735
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...