Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ühü...ühü...Overnet problemi...Yine:(

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

kaç kez daha overnet problemi yaşıyacam bilmiyorum ama bu warcraft downloadının beni sinir ettiğini iyi öğrenmeye başladım.
dosyanın büyüklüğü sanırım 539mb tı. Ama bu salak alet 544mb kadar download etti.dedim tamam belki bazı bozuk kısımları oldu oraları tekrar indirdi.ama olmuyo??!?! niye?? çünkü programımız download etmeye hevesli değil. 546 oluyo tekrar 544mb e düşüyo tekrar 546 tekrar 544....aynı terane sürüp gidiyo.neapılır buna?[hline]Çağrı mı?ödev mi? Çağrı mı? ödev mi?ça...ça...ğrı....mı.....ö....de...BÖHÜHÜHÜ
Her şey daha güzel forumlar için...
.:LevieMaxilackOnline:.
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar bi sorun var nette ondan overnetteki downloadlarini cancella(ne yazikki) ve yeniden basla downloada ztn overnet kullanma 1200 kusur bug var..sharereactor icin en iyisi emule walla

tabi emuleda downloadlar o kdr hizli baslamiyor ama yinede idare etcen[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

Bu senin dosyayi cektigin kisilerdeki dosya bozukluklari yüzünden oluyor.Eger devamli böyle tekrarliyosa silmekten baska sansin yok 2 senedir overnet kullaniyorum sadece 1 kez basima geldi bu olay ve cildirtti...Silip yeniden cekmekten baska caren yok.Valla 1200 tane bug olsada deli gibi overnetten dl ediyorum 10 günde 29gb dl yaptim outtrader, edonkey veya emule kullanirken bunun yarisini bile zor yapiyordum.Overnet rules :)[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben bu overnet emule ve benzeri zamazingoları anlamış değilim özellikle oyun için kullanmanın hiçbir real faydası yok orada çıkan oyun en geç 2 güne zaten kürt mafyasınca bilimum yerde satılıyor günlerce oradan indirmenin anlamı ne ver 2.5 milyon git al paşa paşa oyna[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe vampire senin dl hızını biliyorum ondan yorum yapmicam ama overnet adami delirtir bilgisayarda az ram varsa overnet calisirken baska bisi calismiyor adami delirtiyor..senin basina 1 kez gelen olay benim 10 dl 1 kesin oluyor dusun durumumu

overnetin kendi capinda tek avantagy cok hızlı downloada basliyor emule fln 1 gunde ancak hızlaniyor ehehe ondan baya kotu emule sevmiyorum ama overnet adami delirtir[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...