Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpeğin boğazına kaçan cisimcik.

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

tavuk kemiği sakat ya. ufak parçaları var saplanırsa sonuçları çok kötü olabilir. aynı şey balık için de geçerli. hatta balık daha tehlikeli. batmaya daha meyilli sonuçta.

kusturma konusunda tuz en iyi çözümdür. boğazına dayayacağınız bir çorba kaşığı tuz anında börp diye çıkartmasına neden olur ve etkisi hemen geçer.

benim goldenım gidip lıkır lıkır saf klorak içmişti. o zaman kullanmıştım bu yöntemi. hemen kusmuştu. ardından hemen su vermiştim şebek şebek bakıyodu suratıma:)
Sosyal ağlarda paylaş

dünden önceki gün iyice azalmıştı öksürüğü
dün yoktu hiç öksürük neşeliydi
bugün canavar gibi oldu dobişim. Sokaktaki bütün kedileri kovaladı. Köpekler de görüş alanına girince kaçıyo hepsi :P
Bide kızlar çok seviyo dobişi erkekler kaçıyo ne iş =)
Sosyal ağlarda paylaş

tavuk kemiği olayı cücenin dediği gibi, cidden dikkat edin. aslında tabii sadece tavuk değil, tüm kanatlıların kemik yapıları aynı şekildedir; hayvanın uçabilmesi için ağır değildir, lif lif ayrılır, o lifler minyatür ayınız komple yutmaya kalktığında parçalanıp orasına burasına saplanabilir

illa olacak diye birşey yok, ama riske girmeye ne gerek var şeklinde bakmak lazım bence

endoskopi hayvana zarar verecek birşey değil, altı üstü boru sokup bakacaklar ağzından, korkacak birşey yok ama tatsız, ben kendime yaptırmadım senelrdir mesela =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...