Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik FC

Zegna

Öne çıkan mesajlar

sen acaman fistan :)

jandor valla acarsan takim iyi olur bi dusun derim.

hyr oyle bi durum olduki bizim takim ciddi saglam transferler yaptik yani sampiyonluga direk bu sezon..

oyle oluncada kolay maclar ve hazirlik disinda eski kadroyu full oynatamicam.

oyle oluncada tecrube kaybedecekler yani oynayabilecegi takima gitmek isteyen olursa dur demem.

yonetim kurulu olarak ki orcun oluyo galba o ehuuhe

boyle bisi dusunduk, en azindan oyle bi takim acarsak herkes icin iyi olcak
Sosyal ağlarda paylaş

ya parasi neysede

5 gunde bir kere girerse paticik uyeleri oyuna yapcak bisi yok

yabancilar geldi adaptasyon icin girip yardim edin diypruz hergun 1 dakikanizi alicak

yapan yok
ciddi bi garipsiniz anlamadim hadi ocneden cok dikkat etmiodumda ozellikle simdi transfer yapinca farkettim, paticik teki ilk 11 imizin 7 si filan 5 gunde bir giriyor tebrikler yani eheh
Sosyal ağlarda paylaş

can ertas yani trasty

takim acicak bizim kadro oraya gecicek carsamba gunune hazir olun :)

rica ediyorum carsambaya kadar su yabancilara turkiyeyi tanit secenegini isaretleyin..

C liginden lider takim alcak isallah ayni gruba dusmez 2 takim b-2 ye yani lol

pazartesi satisa koyucam herkesi sifir fiyattan bi oyuncuyuda 300 den koyucam, sembolik olarak.

yoksa toplu transferlerde sorun cikiyormus sanirim.

herkez tekrar trastyinin takimda bulusucak
Sosyal ağlarda paylaş

Konuştuk Zegna'yla detaylı ..

PFC tam anlamıyla bi revize içine girdiği için Aramızdan hiç birimizin oynama şansı zaten kalmayacaktı ..

Şu an bikaç C liginde bot takım mevcut lider olan. Onlardan birini alıcaz ve bi dahaki sezona yine PFC gibi B liginde başlicaz.. Yani hiçbirimizin bir Lig düşme gibi bi durumu söz konusu değil Aynı standartta bi ligde oynayacaz.. Maaşlarımız şu ankinin ötesinde olacak durum itibari ile daha rahat gelişebilmemiz için. Bu takımın açılış amacı kişisel olarak eğlenmem değil Hepimizin PFC'de oynayamacağımız için kaybedeceğimiz tecrube artışına tam gaz devam etmemiz..

Asıl amaç şudurki .. bunu yine konuştuk. Bizim Daha rahat daha çabuk gelişmemiz ve bu sayede Önümüzde olan oyuncuların standartına kısa sürede erişip, kemik kadromuzu tekrar PFC de toplamak superlig standartında.. Sonuç olarak Paticik adı altında tanımadığımız hatta yabancı elemanların oynaması pekte tercih edeceğimiz bi seçenek olmasa gerek..

Bu kadroyla bu sezon nox'un yansıı yı yendiğini düşünerek konuşuyorum 1 puanla 2. liği kaçırmış oluyoruz. Aynı kadroyu muhafaza ediyoruz bir derece ve bunun otesinde elbet 11 i dolduramayacağız çünkü Ayberk Ak fln gelmiyor bunlar yerine 1-2 sadece boşluk doldurma transferi yapıp B de de kalmayı garantilemiş oluruz yükselme ümidimiz muhallak tabiki ..

Yani mevcut düzenimizi Sadece Oyuncularımız Süperlig Standartına varana kadar Başka bir çatı altında toplayacağız ve bu standarta ulaşan herkes teker teker Paticik FC ye geçişini tamamlayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

benim tek aklıma takılan bu çoğu kişi bedavaya yeni takıma geçicez sorun çıkartmasın site yöneticileri? birini 300 den koyacaz tamam da geri kalan hepsi bedavaya diğer takıma gidince kıllanırlar bence. zaten bangır bangır cheat hedeleri yazıyorlar sorayım dedim. en azından bir mail falan atıp sorsak mı ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bunuda baya bi konuştuk.. Zegna'da takıldığımız konularda birilerine danışıyordu Önce ben dedim hatta managerzone da Extreme transfer ücretleri incelemeye alınıodu fln dedim 1 oyuncuya 300k yerine 3 oyuncuyu 100'er k dan satışa koysak daha iyi olmazmı fln dedim. Oda birine danıştı 300'lük tek oyuncu daha garanti olurmuş 50 tür seneryo yazdık hatta kafamızda siz hepiniz benim arkadaşımsınız Ben zegnayla tartışıyorum bu yuzden takımdan ayrılıp yeni takım açmaya karar veriyorum ve arkadaşlarımında benim takımımda oynamasını istiyorum Zegna hepsine karşı 300k lık sembolik bi ücret isteyip tek playera bu ücreti koyuyor falandı filandı
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey olmaz merak etmeyin. Sizin yaptığınız çok masum bile, daha önce neler oldu FS'te kimse birşey yapamadı. Şu andaki Fenerbahçe takımının 2 tane yan takımı vardı oyuncularını geliştirmek için, oyuncuları satarak gönderdi, 2 sezon çatır çatır geliştirdi sonra bir de bedavaya aldı. Bu bile hile olarak nitelendirilmezken sizinkine hiçbir şey olmaz. Nitekim hile olaylarında ülkenin Modlarından bilgi alınıyor, yani sizin illegal bir amacınızın olmadığını modlar da biliyor, diğer menajerler de.

Şu takım olayında benim görüşüm bir önem ifade ederse, ben yerinizde olsam şöyle yapardım. Siz PFC'nin oyuncularını geliştirmek için bir takım açacaksınız, bundan dolayı C Liginde yükselmesi garanti olan bir kulüp almayın. C liginde kalacak bir takım alın. Eğer önümüzdeki sezon B liginde oynayacak bir kulüp alırsanız, bir sonraki sezon C ligine düşme ihtimaliniz çok büyük olur ve benim dediğim yere gelirsiniz. Ama bir sezon C liginde sefa sürersiniz, hem hepinizin istatistikleri çok iyi artar, hem zorlu maç yapmazsınız ve aynı tecrübeyi kazanırsınız, hem de takım oturur. Alacağınız zevk biraz az olur ama amaç gelişmekse, ben olsam bir dahaki sezon C liginde oynayacak olan bir kulüp alırdım.

Nitekim B liginden başlayıpta bir sezon sonra C'ye düşeceğini anlayıp takımı kapatan çok insan oldu. Hatta bunlardan iki tanesi bizim B-2 deydi bildiğiniz üzere...
Sosyal ağlarda paylaş

Aragorn said:
Birşey olmaz merak etmeyin. Sizin yaptığınız çok masum bile, daha önce neler oldu FS'te kimse birşey yapamadı. Şu andaki Fenerbahçe takımının 2 tane yan takımı vardı oyuncularını geliştirmek için, oyuncuları satarak gönderdi, 2 sezon çatır çatır geliştirdi sonra bir de bedavaya aldı. Bu bile hile olarak nitelendirilmezken sizinkine hiçbir şey olmaz. Nitekim hile olaylarında ülkenin Modlarından bilgi alınıyor, yani sizin illegal bir amacınızın olmadığını modlar da biliyor, diğer menajerler de.

Şu takım olayında benim görüşüm bir önem ifade ederse, ben yerinizde olsam şöyle yapardım. Siz PFC'nin oyuncularını geliştirmek için bir takım açacaksınız, bundan dolayı C Liginde yükselmesi garanti olan bir kulüp almayın. C liginde kalacak bir takım alın. Eğer önümüzdeki sezon B liginde oynayacak bir kulüp alırsanız, bir sonraki sezon C ligine düşme ihtimaliniz çok büyük olur ve benim dediğim yere gelirsiniz. Ama bir sezon C liginde sefa sürersiniz, hem hepinizin istatistikleri çok iyi artar, hem zorlu maç yapmazsınız ve aynı tecrübeyi kazanırsınız, hem de takım oturur. Alacağınız zevk biraz az olur ama amaç gelişmekse, ben olsam bir dahaki sezon C liginde oynayacak olan bir kulüp alırdım.

Nitekim B liginden başlayıpta bir sezon sonra C'ye düşeceğini anlayıp takımı kapatan çok insan oldu. Hatta bunlardan iki tanesi bizim B-2 deydi bildiğiniz üzere...

Mevcut kadromuz B liginde bu sezon senin takımın yansıı yı yendiğini düşünürsek 1 puan farkla 2. liği kaçırdıki dün zegnayla bunuda irdeledik .. Asıl yerimiz 2. likti diye. Biz mevcut kadromuzu zaten koruyacağız. Yani PFC nin geçen seneki 11 inin neredeyse tamamı Bu takıma geçecek PFC de sadece yeterli oyuncular kalacak ki zaten bu kadrodaki arkadaşlarımız bile gelişmiş durumda. Bu kadrodan PFC de kalan oyuncular yerine Transferler yapılır ve B liginde kesin olarak tutunmamız gerçekleşir gibime geliyor en azından bu sezonluk ..

Ayrıca C'den B ye atlayacak takım seçmemizin sebebi 300k lık 1. lik bonusu ki buda PFC ye aktarılacak Destek amaçlı. Yani bu takımın C ligine düşeceğini hiç sanmamama ramen Düşmesi durumundada bu takımın asıl amacı kaçıncı ligde kaçıncı sırada oluşu değil Gelişimin sağlanması .. Bu yuzden oldu zaten bu girişimimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Jandor said:
ya aslında bi fantezim var :)
şu oyunda futbolcuları kontrol edebilsek ne süper olur ya
maç saatinde herkes online olur paslı falan acaip takım ruhu olur :)

Aslında imkansız birşey değil ama neden yapılmıyor acaba.
İmkansızlık ne açıdan olduğuna bağlı .. İmkansızmı hayır boyle bi mod geliştirilebilir fakat, İmkansız çünkü Her pazar bir saatte okadar online player bulman imkansız en azından her takım için
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...