Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow un filmi olursa ...

Exceed

Öne çıkan mesajlar

said:
Lore bilgim pek yok. Çıkıp da Undeadler kötü değil derseniz çok gülerim. Yılanmış frp bilgilerime dayanarak ırkların alignmentları konusunda genel bi kararım var. Orclar aslında iyi değilse eğer gülüp geçiyorum. İtiraz edemem bu wow. Ama orc yaratılış itibariyle (emin değilim ama tolkien miydi ilk yaratan?) onları kötü olarak tasarlamış. Şimdi bi mmo çıkıp da bu ırkı sözde''iyi'' sınıfına sokarsa he deyip geçerim. Okadar.

marveloth ne lore hakkında ne wc hakkında ne oyun mekanıkleri hakkında bişi bilmiyosun ama paso konuşuyosun gibi gleiyo bana
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh evet baltazardan geliyo, çook eski bi geyiktir o marveloth yazmıştım pepelekte falan.

Yalnız undeadlerin bir kısmı kötü değil, yani lore böyle. Frp bilgisi derken d&dden bahsediyorsun galiba, dndde de evil olmayan undeadler vardır, deadless vs. gibi. Forsaken için benzer bişey söyleyebiliriz, bunlar mindless corpse değil aralarında tıpkı insanlar gibi iyi olanlar da var kötü olanlar da. Zaten bu kavramlar özgür irade sonucunda oluşuyor ve wow undeadleri sylvanasın kölesi değiller.

Bide filmde kötü ve çirkin yani 85 milyonun öldüğü görmek isteyeceği taraf burning legion olucak, horde değil. Büyük ihtimalle orclar taurenler bi yerlerden çıkıp bu ally karakterlerine yardım edicekler.
Sosyal ağlarda paylaş

@axedice

yok pepelek e fln hiç takılmadım. Bu aralar nedense bu tür isimler gözüme çarpıyo :)

Bir tek Drizzt yüzünden tüm drowları iyi yapmak gibi bişey komik olurdu değilmi :)

İstisnalar olabilir. Ama her ırkın baskın bir yönelimi vardır.

edit:
Lich dediğimizde aklımıza iyi bir canlı belirmez öyle değilmi. Bunu yapmaya yetkili de olsa birileri çıkıp da goodlich gibi birşey hazırlarsa, bakarım, düşünürüm, geçerim.

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 14:37 tarihinde, Marveloth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tales of past serisini film yapsalar yine olur :P Bu arada Humanların baskın yönelimi ne iyilik mi? =) neyse bu iyi kötü tartısması taa 3 sene once de tartısılıyordu ama ortada iyi kötü die bir taraf olayı yok yani BLack Temple trailerini izleyen herkes orcları kötü sanmasın :P Marve Thrall diyince aklına kötü bir izlenim mi doğuyor yada tyrande diyince aklına melekler mi geliyor? ;)

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 14:39 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 14:41 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü taraf Legion zaten, horde da işte makyaj niyetine konur hikayeye.

Bu arada marveloth archlich ve baelnorn diye bi arat. Forgotten realmsden iki adet "good" lich. Cunningham'ın kitaplarından birinde vardı bi baelnorn, starlight and shadowsun üçüncüsü olabilir. Undeadlik sadece kötülere özel bi kavram değil. Geçme yani öyle heh.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice yapma kardeşim nolursun. Undead kavramı başlı başına kötülüktür. Çeşitli koşullarla belki zarar verme, öldürme gibi duygulardan sıyrılabilebilirler ama bu onları iyi de yapmaz. Yani azınlık bi gruptur sadece iyi olan kısım. Zombi gören her savunmasız, ödlek, korkak canlı kaçacaktır. Arkasına bakıp da acaba iyimiydi diye düşünebileceğini sanmıyorum:)

@Lind3r0th
zaten şuan wow daki undeadleri tartışmıyoduk.
Arkadaşım bak bana laf atıcam die mesajını editliyosun görmedim sanma:)

Thrall diyince aklıma gelen şeyi söylersem yuhalanıcağımı biliyorum ama söylüyorum.
[spo]Malın tekidir. Orclardan oldum olası nefet etmişimdir. Kıt beyinli yaratıklar. Şimdi çıkıp biri Thrall ın nekadar zeki olduğundan ve benim hiçbişey bilmediğimdne bahsetmesin takılıyorum :) Orcları sevmediğim ise hala gerçek. İyi d eolsa kötü de olsa orclar ölmeye mahkumdur.[/spo]

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 14:48 tarihinde, Marveloth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız o thrall ve orcları olmasaydı kalimdordan sonda sıra Eastern kingdomsa gelicekti. Marveloth sana ödev veriyorum wow tarihini öğren, hatta geçtim warcraft 3 ve expansionı oyna. Bide Baelnorn nedir araştır. Editleme vaktin geçmiş olucak ama yazdıklarından utanıcaksın haha.

Arilyn de ilk gördüğünde korkuyor ama bi kere tanıyınca seviyorsun kerataları.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth lore bilgim cok yok diyorsun, wc hikayesini de bilmiyorum diyorsun, insanlar sana burda doğrusunu anlatmaya çalışıyor, hala onları tersleyip kalıplaşmış düşüncelerinde ısrar ediyorsun. Zaten Thrall'e mal demekle wc hikayesi konusunda ne kadar cahil olduğunu göstermişsin. Git biraz bilgi edin insanlara hakaret edecegine.
Sosyal ağlarda paylaş

jaina proudmoore ve lady vashj görmek isterim filmde ikisinin hastasıyım.ssc ilk girdiğimizde dps class olsam vashj'a elim kalkmaz demiştim p2 den sonra lady değil bitch oluyor tekme tokat giresim geldi neyse dağılmasın.alliance ağırlıklı olcaksa film bayar gibi geliyor arthas&uther dan con thrall&grom ikilisi üzerinde yoğunlaşmıs bi atmosferde olmasını tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım bak undeadler kötüdür, orclar kötüdür şudur budur demişssin sonra da ama wow dünyasında bilmem,tartışmam, wow lore bilgim zayıf demişsin. Burası wow bölümü, burada insanlar wow dünyası ile ilgili yazılar yazıyor, düşüncelerini belirtiyor,wow dünyasını araştır biraz öle bu tür konulara cevap yaz demek istedim. Thrall ilgili sonradan yazdıklarını okumamışım, ama diğer mesajlarından aldığım genel izlenimle sana tavsiyede bulundum. Ama sen zaten seviyeni belli etmişsin bu saatten sonra gnomelar aslında taurenlerden uzun ama wow dünyasında bilmem yaz istersen cevap vermem sana.

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 21:47 tarihinde, Dennis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...