Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızları anlamak

Sensible

Öne çıkan mesajlar

mesaj olayının temeli şöyle.

efendim mesaj atilir , bakınız iyi analiz edildiginde karsı tarafın yanıt hakkı dogdunu farketmissinizdir.Sensible bir suredir kendisinin birseylere gayret ettiginden bahsetmis,karsisindan ayni tepki gelmeyince sıkılmıs sogumus vs. simdi ise bu mesajı atarak bir nevi cevap hakkı dogmus olmus ve sensiblenin alt beyninde ''oda benim pesimden kosabileer?'' gibi dusuncelerininde etkisiylen (ki dogru koşabiler belli olmaz) atilmis gayet mantikli bir mesaj diye dusunmekteyim.Simdi biliyosunuz bizim kızlarımız ilgiyi gorunce simariyolar,eger simarmis ise (bilemiycem) bu mesajı gorunce biraz kendine gelebilir,gurur yapmazsada bisiler yapabilir o da.Sonucta arada cok yasanmıs birsey yok o zaman mantıksız olurdu.Burda daha olabilecek bir suur ihtimal var,boka sarabilir,hişcbisi olm ayabilir,kal durma denebilir ayse fatmaya anlatılıp onların yorumu alınabilir bi suru dalga dumen.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar gelişmeleri aktarıyorum.

Kız şuan kudurmuş durumda.
"tahmin etmiştimim ben aslında bazı şeylerden bişiler olduğunu herneyse senin gibi bir ark oldgm için çok şanslı hissediorum bana çok destek oldun arkadaş olarak dvm edebilirz tabi karar senin" şeklinde bir mesaj attı.
Arkadaş olarak görüyor heralde,daha da cevap yazmadım.

Bugün çağrı attı,aramadım. 2 saat sonra msj attı "ses çıkmayınca merak ettim naber napiosun" diye.
Cevap vermedim.
Az önce msn'e girdi ki bu kız msn'e hiç girmez annesinden korktuğu için,annesinin bilgisayarında internet var sadece.
birsürü mesajlar nudgelar attı. konuşmicak mısın falan dedi.
Sonra msn'imdeki linkten benim myspace sayfama girmiş. Onunla ilgili beste falan var. İlkini dinliyorum "çoooooook güzeeellll! çoook beğendimmm" tarzı bişi dedi.
Sonra işte bişiler daha yazdı. Away oldum. Çağrı attı telefona. Sonra bidaha attı. Sonra aradı uzunca. Msn'i kapadım. Sonra 2 kiz daha aradı birkaç kez çaldırdı. Son çalma durunca hemen telefonu kapadım.
Artık bişi olacaksa da ben istemiyorum. Tabi kızın amacı başka da olabilir bilemicem. Neyse,ayın 5inde görücem büyük ihtimal sınavlarda. Nasıl kaçarım bilmiyorum.

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 01:53 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 02:01 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Sensible said:

Ps: BonePart'dan özel ilgi bekliyorum adam anlıyor vallahi smiling smiley
Vanille de kız gözüyle bir baksın olaya.

2 sene gecmis üstünden tesadüfen gördüm evet, sensible yorum yapamadim diye icim gitti. ama simdi yapiyorum. yapmazsam catlarim.

Sevgili sensible,
bu kiz, seni pesinden kosturmak istiyo. yani istemis. cok ragbet gören bir bagyan gibi durusunun yaninda, kafasi karismis fekat flörte her zaman varim ayaklari yapmis bize burda kendisi. o yüzdendir ki böyle dengesiz hareketler sergilemis ve seni muallaklarda birakmistir.
ya da ema aplanin demis oldugu gibi, simariktir, ilgi arsizidir. ama her halukarda dengesizdir. o yüzden üstünden 2 sene gecmesi iyi olmus. -fena baglarim-

son mesajina göre de, kacan kovalanir olayina cok güzel bi örnek olmus bu yasadiginiz. hatta son darbeyi sen vurmussun ablaya, o da komik olmus ilk mesajina kiyasla.

oh rahatladim be.
pardon sayeros.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...