Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cassie(ablam) forumlara girmiyor neden?(in cevabı)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

said:
BonePART, 15 October 2003 00:15 tarihinde demiş ki:
arkadaslar burgaz yangını cassie sulanan bi cocuk yuzunden chemical tarafıdnan cıkarıldı deniyo
ben bilmem
dikkatli olurn[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
BonePART: Baba bi suru bulaşık birikti, ben bi kız arkadaş bulsamda yıkasa.
BonePART'ın babası: Oğlum sen kızı bulda ben bulaşıkları yıkarım. Yanlız olma.

Valla eyer eli malezyaya uzaniyosa ben susuyim Yoksa oburturlu beni artik silin Saplar birliginden[hline]Infernal_Reborn, 07 October 2003 17:28 tarihinde demiş ki :
bi garip hissediyorum walla kendimi
ne hayvani cazibem warmış yauw

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
(olurya bir aksilik olmadi burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

Vay chemical ablanın da buralara takıldıgnı bilmiyoduk. (nreden duyimki zati) . ama bidakka bidakka sen asılanı yakıodun ha! Kolaysa beni de yak hea? walla yangın sondurucyle kovalarım seni(hoj sen de o da vardır) o zaman en iyisi asılmamak yani ablamızın elini operiz demi?

Yanniz soran var mı merak etiydüm cassie nerde diye? ;) heauh vurma temam[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

ee ona da care buluruz be kuzum. doldurttutturtturtturturuz(yada ole bisi iste 4.ye gidemedim) ve sende de kaldırcak guc kalmaz anca sıkarsın.

yada baska bi cozum. ates sonduren ne var kine aha bi su bi karbondioksit (o da sondurmuyokipasif sondurucu yane) bi kopuk , baska ne tutsan yaniyo.

aa sende baltalar var dimi. HHuahuaahua :rock: * pis gülüş*[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
We Are The Ones Who Are Saps
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

ehü. ya valla bayan olsam arkama bakmaz kaçardım forumlardan. Beyler ne oldu size böyle. Bu ne çiftleşme iç güdüsüdür? Hayır mart falan da diil ne oluyor böyle? Seviyeye davet ediyorum sizi.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan forumlardanda kız tavlayacak degiliz ya... /evet evet cinim ama bu konuyla alakası yok.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

o tank mühendisinin yazdığı kitaplar makine mühendislerine ders kitabı olarak okutuluyor bliyon mu?
Ayrıca o tank mühendisi deil sadece tankın motorunu tasarlamış. VE patentinden de hala eşşek gibin para kaznıyor. Ama makine kızlar için güzel bir bölüm değil.
Bizim bölümde (i.ü. mak. müh.) 4 kız var 2 sinin paticik ahalisinin yarsından fazla sakalları var... :-P[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 17 October 2003 00:10 tarihinde demiş ki:
said:
Azmodai, 16 October 2003 11:34 tarihinde demiş ki:
*!84 ludur, ama matematik 3. sinif ogrencisidir, gururmu duymali utanmalimi pek bilemiyor*

*!84 ludur ama "hala" lise 4'e gitmektedir, ustelik bi kere bile sinifta kalmamistir, aglasa sesini acaba kac kisi duyar merak etmektedir...*

*!84 ludur ama... sadece 84 ludur başka da bir bok malesef değildir... hala saptır ama balta sapı değildir*[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikada Ziraat okumayı düşünüyordum.

Dialog uzun ortadan başlıyım.

- Kaç yıl peki?
- 11 sene.
- Doktora olduğunu bilmiyordum ya ne enteresan bak bak.
- Ne doktorası olm 11 sene üniversite sadece.
- ...
- Eee napıcan gircen mi zordur ama söyliyim.
- ...
- Olm konuşsana.
- ...
- Alo!Uyudun mu olm noldu gözlerin kayıyor.
- ...
- *Tokat*
- Ha ne?
- Olm gidecen mi söyle.
- Kabus sanıp sevindiydim bende.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 17 October 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
said:
HellHound, 17 October 2003 00:10 tarihinde demiş ki:
said:
Azmodai, 16 October 2003 11:34 tarihinde demiş ki:
*!84 ludur, ama matematik 3. sinif ogrencisidir, gururmu duymali utanmalimi pek bilemiyor*

*!84 ludur ama "hala" lise 4'e gitmektedir, ustelik bi kere bile sinifta kalmamistir, aglasa sesini acaba kac kisi duyar merak etmektedir...*

*!84 ludur ama... sadece 84 ludur başka da bir bok malesef değildir... hala saptır ama balta sapı değildir*[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle

*!83 ludur ama..bi saniye..orjinaline 6 gün lazımdır o aslinda 84ludur..*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]

[Bu mesaj Halfmumi tarafından 17 October 2003 04:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ortada yokken hakkımda söylenenlere cevap veriyorum
1- endüstri mühendisi olmaya hiç kalkışmadım ki :)
2- elektronik istiyordum puanım tutmadı makine oldu öyle 15. fln da değil 3. tercihim
3- daha hazırlıktayım ama 200 kişide 10 civarı kız var sanırım :P
kaçının sakalları var daha bilmiyorum
4- şu kaçma işini bir düşüneyim diyorum mantıklı olabilir
5- doğa kendine gel benim bodyguardlığım sana düşmedi
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat praw kafayı yedi.
ısırabilir[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[i]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...