Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

utorrent hakkında sorular

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

Şimdi öncelikle bir kaç tane kaliteli torrent sitesi aliyim:)

Benim bildiğim en en iyi torrent sitesi demonoid,yalnız burdada her dosyayı bulamıyorum.Hatta elinde davetiyesi olan varsa hayır demem:)

2. sorum bu seed meselesi,diyelim indirdiğimiz dosyada 20 seeder gözüküyo,ve hepside 10 kb upload ayırmış olsun,20 tanede leecher(böylemi yazılıyodu:) var diyelim, leecherın toplam bandwith i 200 kb/s mi oluyor,yani her leecher max. 200/20= 10 kb/s download hızına ulaşabiliyo,yoksa daha değişik bişeylermi var?

ha birde 1024 adsl için max upload sınırı kaç olarak ayarlanmalı,ben 10 a ayarlıyorum, download hızım 70-80 kb/s arasında değişiyor,upload limitini arttırınca download hızının artması yada tam tersi bi durum varmı utorrent te(1.6.1) kullanıyorum,bide başka ince ayarlar yapılması gerekiyorsa onlarıda yazıverin bi zahmet :),bu arada modemden utorrentin istediği portu açtım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Force Start is a way to start torrents to bypass queue settings and seeding priority settings. It can also be used to make torrents keep running/start in "Turn Off" hours with the scheduler. For example, if you set it to run 2 torrents max, but wanted to run a third, you could Force Start the third one. Forced torrents do not count towards the queue settings. Or, if you had torrents set to stop at 150% share ratio, but wanted one to keep going, you could Force Start it and it would not stop at 150%.

You can make a torrent Force Start by right clicking on it, and choosing Force Start. This works regardless of it the torrent is stopped, queued, or started. To set it back to normal mode, right click on it and choose Start.
Sosyal ağlarda paylaş

ama günlük max 5gb ya da 5günlük 25gb :P
neyse ya torrent iidir
bu arada COD2 tracker ını nerden buldun benim torrentspy dan bulduğumda o kadar hızlanmıo :'(

+
ups konuya cevap vermemişim :)
önemli olan seeder/leecher oranı yani 20kişi upload ediyorsa 40kişi indiriyorsa o20den yavaş olabilir :)
bazen 3kişiden 40 50ile indirdiğim oluo :)

yani direk seed sayısına bakma tracker ararken leech edenlere de bak

[ Mesaj 21 Ağustos 2007, Salı - 15:05 tarihinde, Burax tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...