Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avseq01,02 vsvs.. dosyalarını .avi ye tekrar çevirmek.

Solonor

Öne çıkan mesajlar

ya hayır düşündüğün gibi değil. :D. Ring diye film var bilen bilir. Ben bunu format atıcağım için cd ye çakcem ama avseq olarak mı çekiyim yoksa avi olarak mı bırakıyım bilmiyorum, daha dogrusu 2sini de istiyorum. Eğer dönüşüyorsa süfer olur yani. Neyse ben bekliyorum cevaplarınızı.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

Önce ilk soruna cevap vereyim evet oluyor.
Ayseq ismine gelince o aslında ayseq.dat' dır. Ayseq.dat .mpg formatının VCD şklinde CD yazılmasından sonra almış olduğu şekildir. Eğer onu .mpg şekline çevirmek istersen ismini Ring.mpg olarak değiştirmen yeterli. Daha sonra TMPGenc isimli programla divx yapabilirsin. Bu sana bir yer kazancından başka bir avanantaj sağlamaz. Eğer sadece CD ye cekicem, CD de kapladığı yer azalsın fakat sonradan sadece bilgisayarda seyredicem diye düşünüyorsan o zman divx' e çevir. Fakar VCD ya da DVD playerin var ise ve ordan da seyretmek istiyorsan o zman hiç kasma Nero ile VideoCD formatinı şeç ve filmi direk sürükleyip bırak. Gerisini o halleder ve Ring filmin VCDsine sahip olursun ki bence bu daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...