Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet yavaşılığı ?! pingin doruklara vurması ?!

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar,

Her yolu deniyoruz çözüm almak için, en güçlü yol basın. Size Hürriyet tüketici köşesinin emailini veriyorum, aşağıdaki konulara değinerek yardım istediğinizi belirten şikayetinizi anlatan ve gazetede yayınlmasını istediğinizi belirten bir email atın, herkesin korkusu basın dır. Lütfen bir kez olsun çaba gösterin nasılsa başkası yapar demeyin.

Erkan ÇELEBİ [email protected]

Konular :
- Telekom yurtdışı çıkışlarını artırmak için yatırım yapmadan kullanıcı kapasitelerini artırmıştır, bu yüzden yurtdışı çıkışları çökmüştür
- 1 aydır bu konuda ne bir açıklama ne bir çözüm sağlanmıştır
- TV lerde 4 kat hızlı internet şeklinde yanıltıcı reklam yapılmaktadır
- Şu an yurtdışı erişim süreleri çok yüksektir (artırım öncesi 200ms idi şu an, 600 - 1500 gibi rakamlara çıkmıştır)
- LOSS dediğimiz data kayıpları %30-40 lara çıkmıştır, normalde % 0 olması gerekir
- Özet ve örneklemek gerekirse, kapasite artırım öncesi 2 kişilik kapıdan aynı anda 3 kişi geçmeye çalışıyordu şimdi aynı kapıdan aynı anda 12 kişi geçmeye çalışıyor )

[ Mesaj 24 Ağustos 2007, Cuma - 15:54 tarihinde, tom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya birsey soracam , bukadar yildir internet kullaniyorum 56 k'da bile boktanlik gormedim dial up modem kullanicam bu 1024kbps olayi olduktan sonra ttnet iih bye bye internet dedirti ...

Torrentleri seed edemiyorum hesaplarimdan biri kapandi
+
Torrent indiremiyorum poffff
+
Arkadaslarimla konusurken pat diye msn kopuyor 10dk'da bir..

WTF yani
Sosyal ağlarda paylaş

siz değil miydiniz ttnetten hız artırımı isteyen sürekli? altyapı oturmadan yapılacak hız artırma işlemi ancak böyle oluyor işte. şu anda 1024 limitsiz tarife ile downloadum 54gb a dayanmış durumda. bir tek ben download yapmıyorum bu ülkede. telekom öküz değil, birşeylerin farkında olduğundan kota koyuyordu internete. alın açtı kotayı, abanın download'a, 1024kbps ile 30kb download yaparsınız artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bakalım tekellik hakları kalkana kadar müşteri bağlama çabası içine gireceklerine, cem yılmaza falan filana tişört baskısına para vereceklerine alt yapı yatırımlarına para harcayabilirlerdi. TTye telefon ettiğimizde senelerdir yoğunluk oluyor bu yüzden belirli saatlerde yavaşlamalar oluyor diyorlar. Madem biliyorlar bunu niye bir şekilde gidermeye çalışmıyorlar?

Bizim küfür etme, ana avrat sayma nedenimiz pişkin olmaları, hizmet vermeye değil müşterilerini yontmaya çalışmaları ve bunu yaparken tekel olmanın verdiği avantajları delicesine kullanmaları. Bugün adamlar deseki 1 milyar olcak internet ayda, 56k iptal internete girmek isteyen verir paşa paşa milyarları vs. kim ne diyecek?
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıda bi arkadaş tek yol basın demiş şöle patiden herkez toplansak bi gün internet kafeye gitsek ama öle 20 30 kişi diil şöyle 3 milyon 5 milyon patisever. toplansak şöyle hepimiz sırayla bi makinaya otursak TTNETE KAFALAR GIRSIN diye mail atsak böle 1 ay sürse hem kaynaşırız hem isteğimizi dile getirirz ? nası ?
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu, 2008'e kadar tekeller sözleşme gereği. (ya da ben yamuluyorum, ama hiç sanmıyorum) Hatta yaz fırsatı zımbırtısını da büyük ölçüde bu nedenden çıkarttılar düşüncelerime göre (2 senelik müşteri bağlamak için) . Çünkü tekellikleri ortadan kalktığında ellerinde pek müşteri kalmayacak. Şimdiden bile smile vs. gibi aracı kurumlara müşteri kaptırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...