Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vadaaaaa! Avatarları

Dagger

Öne çıkan mesajlar

said:
Dagger, 15 October 2003 22:29 tarihinde demiş ki:
bizim goril avatarının yerine konuabilir aslında[hline]Ben bir zaman kaybıyım, beni boşver hocam! / Düşlerimden geçenleri kitaplarda bulamicam / Hangi deniz nereye dökülüyor bana ne, / Ben içimde boğulurken... / Hala aşkın olduğu bir yer varsa söyle; dokunulmazsam ölücem /// Şu hayat bilgisi ne ağır dersmiş hocam / Düşündüm, kararlıyım; / Ben adam olamicam! / Madem her şey basit bi formül, / Mutluluğu söylesin kimya! / Benim kimyam feci halde bozuldu; / Anlamsız geliyo bana dünya /// Kendimi kendimden çıkartsam sıfır kalmaz / Bu matematik bizi kandırıyor hocam / Elde var sorular... gözyaşları... boş umutlar.. / Hesaplar tutmaz.. / Tutmaz hocam!

bencede[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
[b]William Shakespeare

icQ=Tık
Llama'derki: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 October 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
vada vada denilen şey bu muydu? züper düper antipatik geliyordu zaten, tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..

entellektüel ve çalışkan lemmings nesliyiz biz, clubber tembel vadalar uymaz bize..

ekleme: eno'cum sen okuma.. ;)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..

[Bu mesaj Sam tarafından 15 October 2003 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]

Lemmings +1 ben lemmingsle büyüdüm onların hayat felsefesini benimsedim sapmam[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bence süper şirin şeyler ya. Kim tasarladıysa ve kim modellediyse tebrik etmek lazım :)

Şöyle oyuncağı falan olsa, göbeğine basınca vadaaa diye ötecek, direk alıcam.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

bonzi buddyimize goril dediniz ya.. gator'lar kovalasın sizi, spywareler adwareler bilgisayarınızı bozsun :)

lemmings sevmem kıl kaparım yün kaparım.. Sırf basit bir tünelden çıkartmak için günler haftalar uğraşırdık..
Valla ben superfrog avatarı isterim :)[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...