Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue 5000g nasıl kasar?

Rock

Öne çıkan mesajlar

Tüm rogue kardeşlerime duyurulur. Mechanar taktiği mükembel bir şekilde çalışıyor. 1 hafta içinde düzenli yapıldığı taktirde 5000gden de fazla kazandırır. Pach gelip chestler nerflenmeden hepinizin bir süre denemesini şiddetle tavsiye ederim. Bu arada bir terslik çıkmazsa bu akşam bineğimi alıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

- Savory Deviate Delight recipe'i edin. (20 dk. farm ile düşürdüm ben veya AH'ta 15-80g arası gidip geliyor.)
-Olta edin, fishing kasmaya başla (Barrens'da, Deviate Fish çıkan gölde.).
-375'e kdr orda kasarsan yaklaşık 40-50 stack Deviate fish yaparsın. (Stack'i indirimli 12g dan satıyordum ben, skill kasarken para yapmış oldum yani.)
-375'te Nagrand'da water elemental farm'lamaya başla yanına bolca balık yemi al.
-Çıkan hiçbir "Pure Water" ı kaçırma, 6 ayrı spawn var. Her spawndan yaklaşık 7 mote çıkıyor ve saat başı spawn oluyorlar.
-Bu geçen sürede de water elemantal farmla. Oldukça fazla Primal Water elde edebilirsin böylece.
-Primal Water'lar en kolay satılan itemlerden birisi, craft itemlar için bolca lazım.
-Herbalism kas, 375 olunca Terokkar Forest'a git, elite ağaçlar var (4 spawn noktası, yaklaşık 12 dk respawn süresi) onları farmla ve herbalism skill'ini, lootladıktan sonra o ağaçlarda kullan.
-Bir sürü herb ve çok fazla sayıda Primal Life elde edebilirsin bu yöntemlede. Herb'lerin piyasası zaten yüksek oluyor. (Örn: 1 stack Terocone 20+g) Primal Life'da 10-20g arası gidiyor.
-Trade kanalını asla terketme, acil paraya ihtiyacı olan kişiler ucuza satabiliyor kimi şeyleri.
-AH piyasasını sıkı şekilde takip et. 5-10g luk fark olan itemları al farkını ekleyip tekrar koy. Bunu ilerletebilirsin de.
-Tüm bunları yaparken Enchanter arkadaş edin. Çıkan tüm boe yeşilleri bu arkadaşına gönder, gelenleri de sat :)
-Bir tane de pot master, elixir master arkadaş edinirsen herb'leri pot/elixir olarak satarsın karın daha da artar.

-Herkesin bildiği şeyler aslında ama hatırlatmak istedim.

[ Mesaj 25 Ağustos 2007, Cumartesi - 03:00 tarihinde, Ungoliant tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 25 Ağustos 2007, Cumartesi - 03:03 tarihinde, Ungoliant tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...