Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

masalar

pulkas

Öne çıkan mesajlar

tabiikide masalar....

masalar çünki masa deerli bi cisimdir.öyleki masa olmasa bilgisayarımı hiç bi yere koyamazdım.laptoplar erkekleri kısır etmeye devam ederdi(halada edio.bide masalar olmasa...)

masalardan ötesine geçebilmek demek 1 ve 0 larda kaybolmak demek.neme lazım kuantum mekaniindeki belirsizliin içinden çıkmış bi deerle masalar ötesine yolculuk yapılabildiini düşünebilecek kadar yorgun olmamak için günün belli saatlerinde bilgisayar başında geçen onca saatin yükünü atma girişiminde bulunmak adına eller bilek seviyesinde masaya dayanmalı ve bu dayanışma esnasında dizler bükülmeksizin bacak bel koordinasyonu dik bir pozisyonda vuku bulmalı ki söz konusu formasyon enforme edildiinde dikkat toplamak adına bel aarısını unutmak isteyen bir çok kimseye ortopedist fizik tedavist ve bilimum aktar tarafından tavsiye edilmektedir ki bu esnada bir çok kas gevşer kasılır laktik fermantasyonu doorultusunda fizyolojik tetanoz riskinin minimuma inmesi kalp ve damar saalıı açısından önemli olmakla birlikte bu esnada sigara içmek sakıncalı ve bi o kadarda ayıplanısı olabilirken masadan masaya atılan bir kaıt parçasının aslında bizlerin lise ve ilk öretim çaalarında sıra dediimiz kavramdan bu yana vukuu geldii gerçeini göz ardı etmek göz bebeinin arkasındaki ağsı tabakada ve hatta ve hatta sinir tabakada gereksiz bir kalabalık yapmaktan öte bişi deilmidir ki bu durumda masalar ötesine geçmiş bir bünye ancak korku dolu gözlerle bakabilir mi ki acımasızcana yere düşen bilgisayarını bir anda kaybolan masasının üstüne bıraktıı düşüncesiyle an be an kendine küfür eden kişilk bir çok noktada yanılsamalarla boğuşmuş olabilir olmayada bilir bu onun kusuru deilmidir masalr ötesine geçilebilecek bir dönem mutlaka gelecektir.

bir gün bizde bu teknolojiyi yakalayacaız...
Sosyal ağlarda paylaş

"çünki" bi yerde "ü" sembolü ile karşıladıımız harfin iki tane "i" ilede yazım esnasında ifade edilebilitesi söz konusu iken şöyle bir örnek vermek pek bi sakıncalı görünmemekle beraber kendimi esefle kınıyorum.zeki müren telefuzu halt yemiş.yeşil çam ın çamlarındanda bardak yapalım(yaptım).

edk:hata yaptım.pişman deilim...

[ Mesaj 15 Ağustos 2007, Çarşamba - 03:56 tarihinde, pulkas tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

mutlaka faidekar bir şey olmadıı konusunda pek çokları payidar olsada manası itibari ile bir pişmalıın son olabilmesi için ondan önceki pişmanlıktan sonraki pişmalıktan 2 sonraki pişmalıın olmaması için insanın elinden geleni ardına koymarak ilelebet mesut bahtiyar ve oluşum bir girişimciliin temsilciliini takip görevi ile müşerref bir kişilie bürünmesi gerekir ki bir kimse eer ilk pişmanlıından sonra bir daha pişmalık geçiryorsa mutlaka bir sonrakinide geçirecektir mi acaba demeden önce bir düşünme safhası geçirerek yaptıı pişmalıın evvelinden ve sonrasına tekabül edecek diliminden mesul olma yolunda ilerleyiş çaba istek ve arzusu ile yanıp tutuşabilitesinin aykırı bir duruş sergileyecei manasına geldiini bilir bilmez ötesine bakmaksızın bir adım atar gibi olursa zaman kayması denilen olayın içine düşüverme eylemi doorultusunda yalnız bir adım öncesi için pişman olacak vakti varken zamanı geri alma durumu dolayısı ile pişmanlıklarından vazgeçip "pişman deilim gene olsa tekrar yaparım" diyebilitesi artacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

önemli olan insanın kalbinde anten olması deil önemli olan kalbinin temiz olması deilmidirki anteni oramıza buramıza neden sokalım sokuşturalım da böle bi muhabbet tuzu biberi kıvamıda yerli yersiz okturaksız duraksız tayinsiz ve düstursuz parantezlerdende ötesine açılan tırnaklar misalinde konuşalım da aslında olayın özünde hemoglobin denilen hücresel bir oluşumun çekirdeindeki demir tamir taneciklerinin öle yada böle bi şekilde ordan burdan şurda etkileni olması olasılıı olabilirmi die düşünemden önce kaslardaki magnezyum destekli tetikleme mekanizması ile ilintili düşünceler kafamı bulandırdı.

uyuyorum.öyleyse yarın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...