Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

haste rating değişiklikleri

Phlox

Öne çıkan mesajlar

said:
Eğer bir sınıf warriordan çok daha az damage alıp öldürmesi 3-4 kat daha uzun sürüyor ve bu arkadaş sözde clothieyse bir yerde sorun vardır.

Katılmıyorum. Aramızdaki fark senin metal bizim kumaş zırh giymemiz. O zırh seni anca melle classların attacklarındna korur. Yani ister plate giy ister cloth magical damage ı etkilemez. Cloth a verilen dmaage a gelirsek. Lockların geç ölmesinin sebebi fear. Yoksa Magede de aynı set var locktada. Onlar stam kasıyo okadar. Kısacası senin yakarışın lock değil Fear vb büyüler. Kimse beni durduramasın ben herkezi kesmek istiyorum mu diyosun yoksa ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben eğer karşımdaki lock soullink affliction lock'sa adam fear kullanmasa bile kesemiyorum. Bu kadar endurance warrior'da yok. Lock gibi clothie'de ne işi var? Adamın hp per tick'i benim adamın üzerindeki damage'ımdan çok diyorum. Arena gearlarını çekerken bütün sınıflar spelldamage, crit, int, spirit gibi statları arka plana atıyorlar. Lock'un bu statların hiçbirine ihtiyacı yok diğer sınıflar kadar. 1.2 hp per tick nedir? counterspell yemek bile umrunda değil adamların, çünkü silence'lı kaldıgı sürede ölmüyor. 16k hp var şu an bütün arena locklarının. bitir bitirebilirsen. Felhound'a hiç girmiyorum zaten.

Adam melee'lerde kaçma ihtiyacı hissetmiyor. Biz sırat köprüsünden geçiyoruz backstab yemeyelim diye, o dönüp yüzüne yüzüne drainlife'la outdps ediyor, olmadı lolcoil fear, keep draining, bitch.

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 15:36 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bahsettiğin lock gerçekten imba... Ama nedense lockları seviyorum :) Hep böyle kalsınlar istiyorum

(uçan tekmenin geldiğini de hissediyorum)

said:
Adam melee'lerde kaçma ihtiyacı hissetmiyor. Biz sırat köprüsünden geçiyoruz backstab yemeyelim diye, o dönüp yüzüne yüzüne drainlife'la outdps ediyor, olmadı lolcoil fear, keep draining, bitch.

Acıdım Yahu :D Vallahi üzüldüm :)

Ama aynı durum bende de var. Heal+damage+dot+hp+pet+res+heartstone+binek

Aklıma gelmeyen bişi varmı?

İmba imba imbaaaa

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 15:39 tarihinde, Marveloth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...