Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadow Knowledge (SK)

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Selamlar tekrar
200 olduktan sonra kazanılabilen eskiden XP dediğimiz şey kısaca yanılmıyorsam.
Dün baya bi mob öldürdüm ama max 1 kazandım hepsinden sadece 1 tane hecklerdan 2 almayı becerdim. Ben mi bişileri yanlış yapıyorum yoksa bu SK almak hakkaten zor mu? Factions pencereseindeki değerlerin bu SK kazanımına katkısı var mı? Varsa ne yapmalıyım ki 201 olmak için gereken 80.000SKyı 1er 1er değilde daha fazla toplıyayım. Ayrıca SKlarda XP gibi ölünce gidiyor mu?[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

[Bu mesaj Absolut tarafından 14 October 2003 14:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugmıydı, fixlendimi bilmiyorum ama şöyle bir olay var:

I was saved in adonis, died and have SK exp in pool. We were killing mobs on RK and I got message that I got my exp from pool back but NO exp returned and when I died on RK and got back into adonis garden my exp pool is empty and all "unsaved" exp from pool disappeared.

Watch out what is your pool when u are returning to RK cus ARK will not reimburse it

Aman tikkat![hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

SK icin once faction yapmak lazim, yoksa cok cok az SK aliyorsun, hatta millet %xp veren tabancalarla falan dolasiyo artik bu kadari. Grileri oldurerek max 1 alabilirsin sadece, Adonis disindaki PFlarda SK almak pek saglikli degil. Olunce save edilmemis SKlar gidiyor.
Ilk 201 yapanlardan bir arkadas grupla 70-80 SK aliyorum demisti, bilmiyorum nerde ne kesiyorlar ama cooook faction puani gerekiyor. Millet Adonis Unredeemed Temple onunda kamp kurmus, ordaki moblari her 15 dakikada bir kesiyorlar faction almak icin. Iceri girersen dungeon reset olmadigi icin olayi mahvediyosun lol

Eger "Your target did not lose enough points to lose it" yazisi cikarsa kaybediyorsun butun SKlarini, save edilmislerde dahil. Chain death yaparsan bariz belli oluyor olay. Ama SK poolda kaliyor galiba, tam hatirlamiyorum. Fixlenicek guya bi ara.[hline]Chrysaor - The Man
Soidia - Spiritual Leader
Golestandt - Made Man
Uklesh - Initiate
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...