Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu dediklerimin ss'lerini koyarsanız acaip makbule geçer

someone

Öne çıkan mesajlar

1. si snatch filminde brad pitt'in annesinin uyuduğu karavanı yakıyolar, böle brad koşarak geliyo, karavana gitmek istiyo arkadaşları engel oluyo fln
sonra kameralar buna dönüyo
bu böle ağlamaklı gözlerle yanan karavana bakıyo, gözlerinin içinde alevler yansıyo, tam o enstantane lazım
2. si de metallica - frantic klibinde adam kanepede düşünceli bi halde otururken kameralar adamın sigarasına geliyo
sigara böle bitmek üzere full küll birikmiş, tam o enstantane lazım

biraz zor bi ihtimal bu ss'leri koymanız ama şansımı deniim dedim[hline]Lifestyle C&C
Sosyal ağlarda paylaş

antalyada olsam sana o bred sahnesini hemen verirdim, because o film full halde arkın hdd sinde var, ayrıcana diğer bir manyak metalikacı arkada gidip diğerinin ss sini alırdım ama gel görki evden uzak sıla hasretinlen yanıp dudutuşr vaziyette sana bunu yazıyorem...[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Graphicer® :hrr: Vadaaaa!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 13 October 2003 21:00 tarihinde demiş ki:
Abi simdi herkes ohannes dese bu topicin amacina uyar mi? madem bulamiyorsun sus çekil kenarına..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Bir nevi uplamış işte..
Sosyal ağlarda paylaş

media playerla ss nasıl alınıyor söyle, istersen tüm snatch filminin ss'lerini koyuyum siteme..[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...