Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Community 13/10/03 Saat 22:30 Kokoreç Faslı

chrounos

Öne çıkan mesajlar

bilmem. belki sinirlenmiştir. ama onunla ilgisi yok.

bildiğiniz gibi axedice'ın DMiyim ve cumartesi de oyunumuz var. pazar da dağcılık kulübü mü ne onun gibi bişile ilgilencek. gerçi gene cts. akşam organize olursanız bi sorun çıkmayabilir.

kendisine de sormak lazım tabii...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

sorumlu DM kişi olarak aradım oyuncumu.
silthanas kötü bi haberim var. gördüğün şahıs axedice imiş. teyit edildi. şu an eve dönüyomuş. gelince o da patlicak ama önceden söyliim de hazırlıklı olun.

kızgınmış. aleme maymun ettiniz beni, otoparktaki tiplerle akraba oluyodum nerdeyse falan diyo :-p[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 14 October 2003 00:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hasss
ben kaçarım walla.

bonepart sorumlu ve yetkili kişilik olarak (bide suçlu :lol: ) arkadaşı bekle, yatıştır ve mümkünse daha sonra öl.

hadi ben yattım.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
- adriann, aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn...
[ no pain, no gain ]
Emaleth, 13 October 2003 14:00 tarihinde demiş ki: erkekleri severim ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
chrounos, 13 October 2003 20:28 tarihinde demiş ki:
bonepart: wallaha canlarım ben su anda chro nun evindeyim aksam bulusucuazda kalabalkık mıyız sona basımızda fedaykin wardiye goturmesinner bizi ekipler[hline]I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning

mesajı okumuşsunuzdur. Bone benim evdeydi..
ilk mesajıda o attı. gel şunları kekleyelim dedi..

elimi kolumu bağladı..

sora mesajı düzeltemeyim diye geçici olarak banladı falan.
Ben ne yapabilirim..

Tek suçlu Bone'dur[hline]I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman cuma akşamı buluşuyoruz bi güsel besliyorsunuz axedice i :)

zavalli apaçi :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 13 October 2003 17:42 tarihinde demiş ki:
konyaya gidin ortaaaaaaaaaam eagleeye la 1.5 et,li ikmek yiyin mideler parlimint oluversin[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
BonePART: Baba bi suru bulaşık birikti, ben bi kız arkadaş bulsamda yıkasa.
BonePART'ın babası: Oğlum sen kızı bulda ben bulaşıkları yıkarım. Yanlız olma.

ehuehueuh

Gelin laaaaayn

Hepinizi Çatlatırım EtliEkmekle ;)

Yarılana kadar EtliEykmek çektirdim mi yatalak oluvirirsiniz falla...

Offfff..Şimdi olacak..Yanında ayran+limon...

Dağıtıp geçicen şöööle mis gibi Etliekmek..

GELEN varmI?

eheh ;)

Ps: Kahrolsun KokorEö! Yenmez o pis cıvık şey bea! ıyyyyyk..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

En kısa sürede gidip bone'u kurban niyetine kesicez sonra bir ara buluşuruz o işin kolay kısmı. Zaten bir sabotör olmadan kolay buluşuruz :-P[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

[Bu mesaj fedaykin tarafından 14 October 2003 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehueuhe dur abi önce şu gülme krizim geçsin sonra yazıcam bişiler..

Off tamam sakinleştim. Sinirden gülüyorum tabi

Neyse efenim yazayım hikayemi gizlimiz saklımız kalmasın kimseden. Bu akşam bildiğiniz üzere bostancı buluşması ayağına kandırılıp lombak edildim. Heves edince olmuyomuş demekki. Şimdi geç gelinicek falan denince bende 10:30 gibi evden çıktım fakat aksilikler daha ilk anda başladı, iniceğim yeri kaçırdım. Ufak bi maltepe yapıp geri geldim (bunu aslında kimseye söylemiycektim ama battık bi kere, sonuna kadar gidelim). Neyse indim minibüsten gittim üçlerin oraya başladım beklemeye. Saat yaklaşık 11:05 suları.

Bi 10 dakka bekleyip 5 dakkada etraftaki kokoreççileri, dürümcüleri kolaçan ettikten sonra baktım saat 11:20 olmuş dedim heralde kimse gelmiycek birilerini arıyım sonra giderim. Buluşmalardaki can simidim arcane i aradım, dedi heralde iptal edilmiş falan. Hatta silthanas a söyliyim falan dedi ama akşam akşam rahatsız etmiyim adamı düşüncesiyle reddettim(evet silth, o beyaz minibüse dayalı duran bendim. Bilsem akşam ineceğini söylerdim arcane e)

Neyse efenim tam e geri döneyim bari derken aklıma BonePART efendi geldi. Sordum buldum numarasını aradım. Altın cümle orda geldi : Fedaykinle konuştum, sen biraz daha bekle bi 10 dakka sonra gelirler. . . E dedim peki hadi bekliyim de geldiğime deysin.

Saat 11:25 gibi üçlerin yanındaki bankta otururken insanlarla kesişmeye başladım.Dili tutuk otoparkçı(mustimiydi adı?) beni cana yakın bulduki heralde direk muhabbete başladı. Bu arada envai çeşit insanla da kesişiyorum bi tanıdık çıkar ümidiyle. Musti uzayınca karşıya geçmeye karar verdim, kokoreççi o tarafa bakınca kıllanmaya başladı çünkü. Neyse geçtim beyaz minibüsün oraya orda beklemeye başladım. Bu arada gelen geçen insanlara da dikkatle bakıyorum acaba kedi midir fedaykin midir diye. Sakat bi yerde sakat bi iş valla. Bi kaç müstehzi bakış yakaladım, şu an -ayol niyçın gemedinıız- diye yazıyor da olabilirdim. Allah korumuş.

Uzunca bi sürede beyaz minibüsün ordaki otoparkçının muhabbet çabalarını görmezden geldikten sonra dedim kendi kendime saat 12 oldu mu gidiyim daha gelmez kimse. Bu arada acaba geldilerde beni mi görmediler diye kafa patlatıyorum. Nihayetinde saat 12yi vurduğunda hareketlendim. Heralde diyorum geldiler, benim telefonda yok, yediler gittiler falan. Bonpartı bi daha arasam mı diye düşünüyorum telefonum çaldı. Daha oralardaydım bi ümitlendim tabi ama arayan weregrudge.

Nahoş bi ifadeyde -ehehe abi sen bekliyomuşsun hala orda istersen dön evine- dedi. Orda anladım. Lombak olmuştum. Metanetle kabullenerek evime yöneldim. Suçluları bulup cezalandıracaktım. . .[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Yannız harbi tehlike atlattım, her gözlüklüyü fedaykin her topsakallıyı kedi sanıp bide gözlerinin içine içine bakıyodum sonra farkettim naaptığımı. Son mohikana benzemenin faydaları da yok diil[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bize orada bir kişi bile bekliyor deseler giderdik. Madem kimse yok bizde boşu boşuna indirdiğimiz göbücüklerimizi şişirmeyelim, hakkımızı bir daha ki sefere saklayalım dedik. Zaten üşenmemizde söz konusu olamaz çünkü bostancıya doğru giderken telefon konuşması arkasına yolda u dönüşü yapıp döndük eve.

Yanlız axedice tekrar özür dilerim, her ne kadar sorumluluğu üstüme almıyorsamda. Bone ve chro'yu birlikte kurban edelim derim :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...