Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tengen Toppa Gurren Lagann

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

zaten (+trigun sposu)

TTGL'yi TTGL yapan unsurlardan biri de bu bence. Ölen adamın hiçbi şekilde geri gelmemesi animenin kalitesini artırıyo.
Mesela Trigun'da Vash Legato'nun kafasına çat diye sıkabildi. Hiç kimsenin çok iyi bi insan olmadığını gösteren bi sahneydi bi bakıma.

Sosyal ağlarda paylaş

Grrhh!!

Daha yeni başlamıştım animeye. Kamina da favori karakterlerimden biri olma yolunda ilerliyordu. Ama herşey ama herşey 8. bölüm iile değişti. Ya Kamina ölür mü? Kamina yı öldürelim diyen kafaları esefle kınıyorum. Şimdi Simon gibi uyuz bi karakteri çekicez geri kalan 20 bölüm. Olmaz. Açıkçası geri dönmeyeceğini bildiğim halde Kamina nın dönmesi için izliyom.

Hani olur ya Spiral King alır Kamina'yı beastman yapar. Sonra Simonla karşılaşır ve tekrar gerçek Kamina olur. Ama olmayacak. Biliyorum :(

Sosyal ağlarda paylaş

Thaumiel said:

Grrhh!!

Daha yeni başlamıştım animeye. Kamina da favori karakterlerimden biri olma yolunda ilerliyordu. Ama herşey ama herşey 8. bölüm iile değişti. Ya Kamina ölür mü? Kamina yı öldürelim diyen kafaları esefle kınıyorum. Şimdi Simon gibi uyuz bi karakteri çekicez geri kalan 20 bölüm. Olmaz. Açıkçası geri dönmeyeceğini bildiğim halde Kamina nın dönmesi için izliyom.

Hani olur ya Spiral King alır Kamina'yı beastman yapar. Sonra Simonla karşılaşır ve tekrar gerçek Kamina olur. Ama olmayacak. Biliyorum :(

Tamamını izlediysen oku

Ne o ? 17. bölümde Simon'un ne kadar harika ve karizmatik olduğunu mu farkettin? Sonraki bölümlerde de ohaa mı deyiverdin.. Ehah.. Öyle bu TTGL ... Müthiş bir anime..

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
ssj4songoku said:
Bende bir daha izleyeyim dedim, hepsini izledim bitirdim. HDD'den silmeye gelmez. Yazık olur.

bende buna katılıyorum (hadi bakalım ahuahuhu)
o değilde yanlış hatırlamıyorsam TTGL yazarımı ne yenibir mangaya abşlayacakmış "Lost Seven" adı altında (yamuluyor olabilirim bakmaya üşendim)

Gainax'ın da yeni bir anime projesi varmış... sabırsızlıkla bekleyelim bence...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...