Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tengen Toppa Gurren Lagann

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

[spo]Bence yeni bölümler çok güzel oldu.
Kişilerin büyümesi ile karakterleri altında yatanlar ortaya çıkmış oldu. Bir tek üzüntün nia içindir. Son bölümde Yoko'nun gelme sahnesinde sevinçten göbek attım desem kardır. Bence kamina gelecek... ya adam simon'nun cenneti delmesi gerektiğini falan nerden biliyordu ki. Kamina çok süper adamdı ama ben simonuda seviyorum ama en çok yoko seviyorum. Yedi yıl yaramış baksanıza hanfendiye.....[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Ooh bitti be.
[spo]Yalnız bi şey dikkatimi çekti, açılışta bi sahnede Simon, Viral ve Helix King bi arada. Hemen ardından da Rosshiu falan geliyo. Viral'le Simon'un bi yakınlaşması olcak gibi. Yoko ikisini birden kurtarabilir veya Yoko onu kurtarınca Simon da Viral'i kurtarabilir.
İyi ve kötünün ortak amaçlar için bi araya gelmesi ve sonradan dost olması olayını çok severim. Böyle bi şey olursa tadından yenmez.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Hayır onlar sadece gurreni yaraladıklarını sanıyorlardı. Sonuçta o aldığı hitten sonra bile birleşip savaşmaya devam etmişlerdi. Sonuçta kamina kan kaybından öldü.
Ya msn gelsenize ordan devam edelim muhabbete böyle paso spoiler olmuyor. Viral ve Simonun başbaşa vermesi zaten beklenen bir olaydı. Acaba gurreni viralmi kullanacak onu merak ediyorum[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Eşi zor bulunur bi anime bence. Animeden çok anladığını zanneden, okulunda dergisini falan çıkaran bi arkadaşım kısaca bakıp "bu ne böyle ya saçma sapan, istemem" diyip geri çevirdi mesela. Önyargı denilen şey bu olsa gerek.

Bu arada 23 ne zaman çıkıyo? Ya da şöyle sorayım, Japonya'da hangi gün yayınlanıyo ve 1280x720 (h264) sürüm fansub hangi gün çıkıyo=
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...