Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dubai'de Elektronik Fiyatları

Cons

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Konuyu pazar alanına açıcaktım ama dedim orası alım-satım olmaz :)
Neyse benim bi arkadaş Dubai'ye gidicek ordan cep telefonu aldırcam ona ne kadar düşüktür ordaki fiyatlar buraya göre?

Mesela bi T610 ne kadardır orda?

teşkürler şimdiden

Not: Benden yanıt alamazsanız pes etmeyin:P çaktırmadan girdim bilgisayara öss filan falan siz yazın cevapları soruları ben cumaya kadar yanıt veririm :)[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

çok sağol bide galiba ordaki tuştakımı arapçaymış varmı öle bişey?[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla dubai ye giden birini bulursan kenarda köşede paran varsa affetme derim bence. atla al hemen.... :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

6 7 tane al el altı satarsın walla cok ucuz tuş takımını da deiştirirsn eer mumkunse telefonda[hline]What I've Felt
What I've Known
Turn The Pages , Turn The Stone
Behind The Door Should I Open It For You
What I've Felt
What I've Known
Could You Be There
Cause I'm The One Who'll Wait For You
Or Are You Unforgiven Too ?

Icq UIN = 788808
Sosyal ağlarda paylaş

peki nokia 6600 ın fiyatını bilen varmı?

Not:valla dicektim isteyen varsa getirsin diye ama adam bana zor getiriyo kusra bakmayın :([hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:

Telefon için http://www.nokia.com.tr/id33213.html

[Bu mesaj ConspiratoR tarafından 13 October 2003 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 13 October 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
aslında bi dubai yapıp gelmek lazım he. :)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

takılıyorum pesıne abı[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
icQ=Tık
Llama'derki: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

6600 ın tr/usa/dubai yada başka yer fiyatını bilen varmı?[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...