Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lig başlıyor, yorumlar

zydar

Öne çıkan mesajlar

geçen bir kanalda bursaspor hakkında halkın yorumunu alıyorlardı nerdeyse hepsi hazırlık maçlarındaki oyunlardan rahatsız normalde antremanlar bile binlerce seyirci alırken geçen yaptığı hazırlık maçında bin kişiyi anca bulmuş bursalılar cok umutsuzdu takımlarının şuanki durumundan
Sosyal ağlarda paylaş

bursaspor, kayserispor, gençlerbirliği, ankaraspor..

bu takımların yukarıyı zorlicağını düşünüyorum.

fenerbahçe ve beşiktaş şampiyonlar ligine kalırlarsa ligde rekabet artar ikisini birlikte anca fenerbahçe götürür kadrosu geniş ve alternatif isim bol fakat bu da yeterli olmaz. Galatasaray ueaf da elenmezse eğer ilk başta oda kasıcaktır avrupada sürekli git gel yapmaktan. Bu zorlicak takımların hiç birinin sonuna kadar götürüceğini sanmıyorum.

taraftar lazım arkadaşlar taraftar. bu takımlar ingiltere ispanyada olduğu gibi kendi sahasında seyirci avantajı yakalayabilse, çok şey yaparlar. O zaman lig okadar süper bir hale gelirki, maçların seyir zevki de artar.

Ha bunun için bir konu açıcam konuşalım daha iyisi mi

edit:kayserispor yazıcağıma erciyes demişim :p

[ Mesaj 08 Ağustos 2007, Çarşamba - 16:45 tarihinde, zydar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

10/08/2007 Büyükşehir Bld. - Fenerbahçe 2
11/08/2007 Ankaraspor - Ankaragücü 2
11/08/2007 Beşiktaş - Konyaspor 1
12/08/2007 Trabzonspor - Sivasspor 1
12/08/2007 Denizlispor - Bursaspor 0
12/08/2007 Gaziantepspor - Kasımpaşa 1
12/08/2007 Gençlerbirliği - Gençlerbirliği Oftaş 1
12/08/2007 Kayserispor - Vestel Manisa 1
12/08/2007 Galatasaray - Çaykur Rizespor 1

Şampiyon açık farkla Galatasaray olur.
denizli,rize düşer 3. takım kasımpaşa-oftaş ikilisinden biri olur.
Sosyal ağlarda paylaş

kayseri bu sene patlama yapabilir belki şampiyon bile olabilir :D nese bence eğer gs sağlam bir forvet alırsa ligde pek zorlanmaz hatta uefada bile baya ilerler ama forvet bulamazsa işi zor şükür karan la olmaz bu iş ilk 3 büyük ihtimal gs bjk fb arasında gelip gider 4. kayseri trabzonda inş. kümeye düşer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CARLOS NEFES ALMAKTA ZORLANIYORDU"

Turkcell Süper Lig’de ilk kez forma giyen İstanbul BŞ’nin 26 yaşındaki oyuncusu Rızvan Şahin karşılıklı oynadığı F.Bahçe’nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos için “Bitmiş” dedi.

2001-05 arasında Ç.Rize, Rize Çay, A.Hopa ve Pazar’da forma giyen Rızvan, Carlos’un ’büyütüldüğü kadar olmadığını’ vurgulayıp, şöyle konuştu:
“Kariyerini tartışmaya gerek yok. Kendimi bildim bileli onu seyreder, oyununu beğenirim. Ama maçta beni şaşırttı. Eski bilindik halinden eser yoktu. R.Carlos bitmiş gibiydi. Belki ilerlemiş yaşından, belki de Beşiktaş derbisinden gelen yorgunluğundandı. Maçın başında isminin etkisi altındaydım. Hata yaparım, beni zorlayacak diye çekiniyordum. Sonuçta R.Madrid ve Brezilya Milli Takımı’nda sayısız maça çıkmış, Şampiyonlar Ligi, Dünya Kupaları’nda elde ettiği başarıların hesabı yoktu. Maçta bir pozisyonda beraber depara kalktık. O çok zorlandı, hatta nefes almakta zorlandığını belli eden sesler çıkardı. Ben de yanından rahatça topu alıp, koşmaya devam ettim. O pozisyondan sonra kendime güvenim geldi. Gözümde büyüttüğüm Carlos’un, sıradan bir oyuncu olarak görerek, üstüne gittim.”

‘HATALARINI EZBERLEDİK’

Rızvan, ilk maçlarını F.Bahçe ile oynamanın bir avantaj olduğunu da vurgulayarak, şöyle devam etti:
“Psikolojik olarak maça çok iyi konsantre olduk. Rakibin hazırlık maçlarını izledik. Hem Shakhtar, hem de Beşiktaş maçlarında yaptıkları hataları iyi çalıştık. Hocamız Abdullah Avcı ve Arif Erdem bizi çok iyi hazırladı. Zaten Abdullah hocanın taktik bilgisi çok üst düzeyde. Bizim bu sezonki öncelikli hedefimiz, takımımızı ilk altıya sokmak. Benim en büyük amacım ise Milli Takım formasını giyip, birçok başarıya imza atmak. Ancak bunun için çok çalışmalıyım

‘BU BİR TESADÜF DEĞİL’

Tüm takım olarak maç boyunca başarılı bir performans sergiledik. Bu nedenle galibiyet sürpriz değildi. Şimdi herkes bizim bu başarımızın tesadüf olduğunu söyleyecek. Hatta ‘Acaba Belediye asansör takımı mı olacak?’ diye düşünecek. Ama biz hedeflerimizi belirledik. Amacımıza ulaşana dek çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz.”

VATAN / Yalımcan SARPYEL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...