Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fikirlerinize ihtiyacım var.....

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar İstanbul Anadolu yakası Ataşehir girişine çok yakın 3 yüksek binadan oluşan bir sitede oturmaktayım. Daha önceden Ankara'da okduuğum için eve ilk taşındığımızda gelen ADSL hizmet broşürünü ben hariç ailede kimse internetle haşır neşir olmadığı için dikkate almamıştık. Daha sonra okulumu bitirip İstanbul'a geri döndüğümde (2003 Temmuz ayı) ADSL bağlatmak için Borusan Holding kuruluşu olan ve bizim site yapılırken aşağıya gerekli tesisatı döşeyen Bnet adlı şirketle temasa geçtim. Şirket yetkilileri bana portların herşey düzgün bir biçimde ilerlerken Telekom yetkilileri tarafında noter kararı ile kapatıldığını ve şu an davalık oldukarını söyledi. (Herşey düzgün ilerlerken Telekom noterle gelip neden portları kapar bilmiyorum ya..) 4-5 kere daha aramama rağmen olumlu bir yanıt alamadım ve eğer davanız sonuç verirse bana lütfen ulaşın şeklinde bir mesaj bıraktım (hala ulaşmadılar). Daha sonra Telekom'dan çeşitli yerlerle görüşmeye çalıştım. Son olarak bizim bölgeye bakan ve her türlü kablo/adsl hizmetlerinden sorumlu olan Erenköy bölge müdürlüğü ile konuştum. Ordaki yetkili telefon numaramın ilk 3 hanesini sordu ve sizin oraya daha ADSL gelmedi dedi. Çok yakınımızda olan Ataşehir'de her türlü ADSL/kablo vs. varken neden bizim buraya hiçbir şey çekmediklerini hala merak ediyorum. Kurulmuş ve işler durumdaki portları gelip Telekom neden noter kararı ile kapattırır?
Bu yazdıklarımla ilgili bir düşüncesi veya bana bir çıkış yolu vaad edebilecek varmı? :)
Günde 10+ saat internette takılıyorum sıkıntımdan ve en az 10+ milyon para çıkıyor cebimden. Hız yerlerde sürünüyor. Kazaa'ya bağlanamayacak kadar yavaş siz düşünün gerisin.
Durumum Eno'yu geçecek yakında :)
Saygılar...[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle adsl artik müşteri almiyor diye biliyorum cunku yogun bir talpe var .
b net ile olan davalari halen suruyodur bundan dolayi b net mahcup kalmamak icin sizinle muhatap olmak istemiyodur
onerebilcegim tek sey cable net ve ya dial up ile devam etmen :([hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!

Click to my world wide web site
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...