Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evet ilk sızdırılan ADSL Fiyatları geldi...

Joker

Öne çıkan mesajlar

abi kesin bi bokluk cıkartıcaklar ama du bakalım yani sevinç gözyaşları döküyorum şu anda ama yine gg ye baglamayalım diye korkuyorum 49 milyon diyolar 256 için 1 mb e çıkıcak e güze süper 2 ay sonra gelip arkadaşım şu kadar borcun war 49 ödüyosun üstü nerde bunun demesinler ZXFASKJH?! moduna baglarım yemin ediyorum. Allahm sen yardım et yarabbim olsun şu işler.
Sosyal ağlarda paylaş

dünya standartlarına göre "hâlâ" yüksek olsa dahi her çöle çıktığında kutup ayısıyla karşılaşan bedevinin bu sefer çöle çıktığında penguenle karşılaşması gibi sevindiricidir...

ancak bazılarımız penguen şortunu indirmeden bişi demek istemiyor.. "belli mi olur belki de penguenin ismi rocco'dur" gibi bi korku var sanırım.

ancak fiyatlar hâlâ yüksek avrupa standartlarına göre ve ben bu açıklanan fiyatlara tüm bu fiyat farkına rağmen şükrediyorum! ve şüpheleniyorum.. belki de roccodur!

global ısınmanın engellendiği, her yerin çöle dönüşmeği, kutup ayılarının ve penguenlerin yaşam alanlarından sürülmediği, ttnet fiyatlarının ve servis kalitesinin dünya ile eşitlendiği bir dünya için...

tüm oylar cem uzan'a...

-abii.. seçimler bitti abi..
+hadi ya.. nooldu sonuç
-cem uzan abim.. biz uzandık abi yere 2 80.. ama dert etme be abi.. önümüzdeki seçimlere işalla.. ama bak güzel slogan yukarıdaki.. hani önceden söyleseydin oyum sanaydı be abi..
+ne yani.. oyunu bana atmadın mı?
-ee .. ahhe.. ee. şey biz kalkalım abi.. the end
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bişey sormak istiyorum... benim 1024 256 limitsiz bağlantım var... benden aynı parayı almak için 4000 hedeye mi çıkartıyorlar bağlantımı ??? internetin iki üç gündür süren şoparlığı neden peki?

[ Mesaj 04 Ağustos 2007, Cumartesi - 16:25 tarihinde, Estel_Anorien tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Smile kampanyasında garip bir şey sezdim. Fırsat 1 i seçerseniz 1 sene boyunca 10 tl indirimli kullanacaksınız. Yani 120 tl toplam indirim almış olacaksınız. Bir taraftan da Fırsat 2 yi seçerseniz sizden 3 ay ücret almayacaklar ve üstüne modem verecekler. 3 ay boyunca ücret almamak 150 tl indirime geliyor <1mbit adına düşünürsek>, e bir de üstüne modem var. 150tl + modem > 120 tl. Baya garip olmuş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...