Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evet ilk sızdırılan ADSL Fiyatları geldi...

Joker

Öne çıkan mesajlar

o da önemli, hız artıyor ama 1mbps üstünü kaldırabiliyor mu altyapı acaba

1mbps normalde 128 kb ile cekmesi gerekirken 110kb nin üstüne cıkmamıstı bende

2mbps de 200 ü görür müyüz, görürsek ne kadar üstüne cıkabiliriz önemli; çünkü hiçbir şekilde 256 kb ile dl yapılabileceğine inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

325632632632632 tane dvd almaktansa HDD daha ucuza geliyodu en son hesap yaptığımda. Bi daha girişicem hesaplara : ))

Bu arada Türkiye'nin yurt dışı çıkışları ne oldu bilmiyorum ama yurt içi alt yapı güçlendirmesi yaptılar fiberoptik vesaire ile. Ama yurt dışı 10kb'a düşmez umarım.

Bi de bir şey soracağım, aynı rapid accountunu iki kişi kullanabiliyor mu? Haha hazırlıklar işte : )
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, sizde abartmayın, 3 gün önce, "limitliyim off puff" derken, şimdi limitsiz alıyorsunuz neredeyse aynı fiyata, bu seferde "download hızım düşmez inşallah" diyorsunuz :p

Bırakın çeksin işte, Afrika'da internet mi var yani :D

Neyse, bu tarife değişikliği telefondan olmuyormuş, gidip dilekçe vermek gerekirmiş.
Nefret ediyorum şu bürokrasi işinden, illa o kağıt üzerine imzamı alacaklar, bleh.
Sosyal ağlarda paylaş

"TTNet müşterilerinin indirimli ücretleri 1 Ağustos 2007 tarihinden itibaren geçerli olacak. Yeni tarifeler ile paketler arası geçişler ise 6 Ağustos 2007 tarihinde otomatik olarak gerçekleştirilecek."

http://www.ttnet.net.tr/yeni.htm

[ Mesaj 03 Ağustos 2007, Cuma - 17:02 tarihinde, bayat tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...