Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Juve oyunumu save sırasında elektrik gitmesi ve backupın çok geride kalması sonucu içim sıkılarak bıraktım.

Fazla uğraşmak istemediğimden şöyle zengin ama kadrosu az kafama göre çekip çevirebileceğim bir takım seçeyim dedim Manchester City seçtim. Light bi oyun olur heralde.

100 milyon dolar transfer parası verdiler sağolsunlar

Van Der Vaart, Felipe, Nihat Kahveci, Matias Fernandez dörtlüsünü kattım kadroya. Daniel Alvese tüm paramı teklif etsem de kabul etmediler. Ama ligde iyi değilim. Bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

werder bremenle transfer windowun kapanmasına 1haftadan az varken bir - iki tane transfer yapmıştım ama takımı daha önce lige register ettiğimden şimdi yeni gelenleri oynatamıyorum nasıl halletcez bu işi transfer window kapanınca falan tekrar hak veriyo muydu unuttum ve panikledim bi el atın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
bu oyunun 2020lere geldiğinde hiç bir futbolcuyu tanıyamamaktan ileri gelen can sıkıntısını aşması için bişeyler yapması lazım. ne yapılır bilemem.

fm genie scout var aslinda ama oyunculari kendin bulup cikarmak cok daha zevkli. hile yapiyo gibi hissediyo insan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Juve oyunumu save sırasında elektrik gitmesi ve backupın çok geride kalması sonucu içim sıkılarak bıraktım.

Fazla uğraşmak istemediğimden şöyle zengin ama kadrosu az kafama göre çekip çevirebileceğim bir takım seçeyim dedim Manchester City seçtim. Light bi oyun olur heralde.

100 milyon dolar transfer parası verdiler sağolsunlar

Van Der Vaart, Felipe, Nihat Kahveci, Matias Fernandez dörtlüsünü kattım kadroya. Daniel Alvese tüm paramı teklif etsem de kabul etmediler. Ama ligde iyi değilim. Bakalım...

ben ilk sezon sonunda zeytinburnundayken ordan teklif gelmesi üzerine city e gitmiştim. evet takımda para var ama o başkanın ....

adam her teklifi bana sormadan kabul etti. ben öyle başkanın yani. ben takıma geldiğimde küme düşmüş olduğundan 1. ligde oynadım.

30 puan filan fark attım. takım corlukayı felipeyi bide o wonderkid ingiliz defansını bana sormadan sattı.

primier de ise 3 sene üst üste 2. oldum. hepsinde son 3 maça lider girmeme rağmen kaybettim. üzüldüm :(

Lulihna 19 yaşında yılın oyuncusu seçildi. Saivet i öneririm size. Sakho yu öneririm. inanılmaz tipler fransızlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...