Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

scoutlar önemli de bazen çok saçmalıyorlar. oyundan mı benim scoutlardan mı bilmiyorum ( ki jud.curr.abi ve jud.pot.abi hepsinde 17 nin üstü, başka özelliğe gerek yok heralde scoutlarda ) özellikle kalecileri değerlendirmede çok sıkıntı çektim. uzaktan şutlarda etkili olduğu söylenen kaleci aldım, handling de iyi diyor mesela bi kaleciye, ama eleman ya içeri alıyor. ya yumrukluyo rakip forvetin önüne kafayı yedim yani.

oyuna bi iki paç daha şart kesinlikle
Sosyal ağlarda paylaş

jukka - piotr

bu iki kaleci oyun başında çok ucuz ve çok iyiler. en azından ikisi de milli takımlarının kalecisi şu an bende. hatta jukka'nın olduğu takım, turun daki tüm oyuncular çok iyi. scoutlatın bi' görürsünüz zaten.

kim kallström 10m yahu, benim amc de wonderkidler oynuyor =p kim'i ikiye böler dörde katlar onlar Natha.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Aaritalo çok konuşuldu da bu sayfada da olsun, 300K£ bonservisle alınır en az 15K£ bonservis ücretiyle satılır sezon sonunda.

Bir yandan da ratingi 7.30-7.50 arası seyreder. Bildiğin bug. Her kanatta ve forvette oynar. Uzun bir oyuncu ben forvette oynatıyorum, cros from deep diyorum kanatlara, target man olayına da to head diyorum arkasına 2 iyi AMC koyarsanız adam her topu onlara indiriyor ve asist manyağı yapıyor. Golleri de cabası :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişey dicem de, oyun 8.0.2 patchini kurduğunuzda crack falan istemiyor ki zaten. normal takıp dvdyi ya da mount edip oynuyorsun yani.

no cd istiyorsanız ille bulunuyo ama bi çoğu trojanlı loaderların.

ayrıca da gerek yok yani iki dakika çıkarıp takmaya mı üşeniyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
ya bişey dicem de, oyun 8.0.2 patchini kurduğunuzda crack falan istemiyor ki zaten. normal takıp dvdyi ya da mount edip oynuyorsun yani.

no cd istiyorsanız ille bulunuyo ama bi çoğu trojanlı loaderların.

ayrıca da gerek yok yani iki dakika çıkarıp takmaya mı üşeniyosunuz.

Bende dvd yada image falan yok işte. İnternetten indirdim cd halini oradan setup'ını yaptım.

İmage olarak değil ama cd'deki dosyaları bi klasöre atmışlardı falan garip bişey :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...