Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Lancelion said:
kendine düzgün parent club bulup onların oyuncularını alabilirsin. büyük takımların oyuncularını kiralık alabilirsin.

ama 2.lig B de fazla paran da yok imaj da yok, düzgün oyuncu gelmiyor. elindekiyle üst lige çıkıp ondan sonra transfer yapmaya zorlarsan güzel olur.

Elimdekiyle üst lige çıkmak zor olacak. 2-3 denemem oldu alt lig takımlarıyla, daha pek anlamazdım menejerlikten ( eski oyunlarda ) 3 maçın 2 sini kaybedip, ortalarda bitirirdim ligi. Biraz tecrübe falan var tabii şimdi ama :)

Bir de 2.lig B den hangi takımı tavsiye edersiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bak ben İngiltere 4. liginde takım alıp 2 senede ardarda şampiyon olarak 2. lige çıkarmıştım. Başlangıçta parent club bulup adam kiralayacaksın. Ertesi sene de kiralayabiliyorsun genelde ilk seneden sonra kullanmıyolar ve hiç gelişmemiş halleri bile o lige fazla oluyor genelde. O açıdan en mantıklısı kiralamak. Benim kiraladığım adamlar oynadıkça harika olmuşlardı. adam başlarken 30kydı değeri 2 sne sonunda 2,5m olmuştu pound olarak.

:D evet öyle demek istemiştim dalmışım
Sosyal ağlarda paylaş

8.0.1 patchte Fransa'dan Lille'i almayı deneyin. Çok genç takım. Oyuna göre ligin 11. si. Ama 26-43 milyon euro arası bütçe veriyolar, seçtiğiniz hedefe göre. Ligde çok zevkli geçiyor. Tam böyle fantezi takımı önce uefaya gitmeye çalışıp sonra almaya çalışmak falan :]
Sosyal ağlarda paylaş

oyun kolay değil. oyuna göre bazılarının dereceleri var ama çok kolayda bi yerlerle gelebilicek takımlar var.

mesela fm 2005 te 4. sezonda filan hotspur en iyi takımlardan biri oluyordu. şimdi oyunda yönetirsen çok iyi takım misal. bu oyunda da öyle bir kaç takım var.

garip olan gençlerbirliği ile ilk sezonu 2. bitirmeme rağmen forvetim trabzondan teklif reddettiğim için üzüldü. büyük takım olarak görüyor ama şampiyonalr liginde oynama fırsatı bende 7. olmuş takımda değil. furtbolcuların hiç birinde vizyon yok. oyunun genelinde böyle. komik olan şampiyonlar ligine kalabilmem için Türk olan 4 defansım ve kalecimle sevilla'yı elemek...

bu arada city'deki gelson fernandez baya iyidir :) ayrıca zengin takım city :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Bursa'yla ilk sene şampiyon oldum işte şimdi de CL'de 2. turda Manchester'ı evde 2-1 yendim deplasmanda 1-0 kaybettim ve elendim. Ki evdeki maçta 2-0 yenerken 90da Carrick'in frikiği adamın kıçına çarpıp kaleyegirdi :(

O değil Tottenham'ı da çok rahat şampiyon yapmıştım. MK Dons'u iki sene üst üste şampiyon yaparak imkansızı başarmış ve championshipe çıkarmıştım. Oyundan istediğim zevki alamıyorum :)

Patchli oynamak lazım ama orjinal değil, loader falan da anlamıyorum nasıl yapılır bilmiyorum o yüzden patchsiz oynuyorum.

Kariyer yapayım diyorum ama şu ana kadar sadece GS ve Monaco'nun dikkatini çektim. E GS'ye gitmem domine etmişim neden altımda kalan takıma gideyim, Monaco desen 9. şu anda Fransa'da. Şampiyontakımımda kalırım daha iyi. İşte Newcastle ayarında bir takım olmalı ki gideyim. Öyle teklif için de 3-4 sene kalman lazım takımda bu ayarda takımda başladıysan. Ben de aynı takımda uzun sürede çok sıkılıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Kariyer yapayım diyorum ama şu ana kadar sadece GS ve Monaco'nun dikkatini çektim. E GS'ye gitmem domine etmişim neden altımda kalan takıma gideyim, Monaco desen 9. şu anda Fransa'da. Şampiyontakımımda kalırım daha iyi. İşte Newcastle ayarında bir takım olmalı ki gideyim. Öyle teklif için de 3-4 sene kalman lazım takımda bu ayarda takımda başladıysan. Ben de aynı takımda uzun sürede çok sıkılıyorum grinning smiley

Sezonda son 5 haftaya girilirken Bordeaux ve Marseille'in ilk tercihiyim sezon sonu için. Lyon ve Bayern'in de ikinci tercihindeyim. Bayern'e olmazsa Lyon'a gitmeye çalışacağım. Sonunda dikkatlerini çektim. Zaten sezon sonunda da kontratım bitiyor, haberler arttı benim geleceğimle ilgili :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...