Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

lulinyayla valvidyayı bende aldım, gökhanıda aynen free transferden aldım hehe(beşiktaşla oynuyorum)
ilk sezon cl de 0 puan topladım ama sonra bi taktik yaptım ligde şampiyon oldum. 2. sezon cl de başarı yakalıcam umarım, celtici eleyip gruplara kaldım, hırslıyım :p
delgado unsettled oldu bende 2. sezon, salak antrenöre bıraktıydım friendly maçları, team talkta aptal aptal konuşmuş adamların moralini bozmuş hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
ben böyle oyunuun..

şamp. lig elemelerinde valencia'yı deplasmanda 3-1 yendim, dedim oh rahat. aynı takım aynı kadro, şükrü saracoğlunda 0-8 yenildim lan yuh bu ne tarih yazdım resmen..

aynı sorun bendede var,ilk maç evimde 4-2 yendim valenciayı ve enaz 5 kaçırdım fenerle.ıkıncı maçta 4 ten az yediğim olmadı(enaz 2 kez oynadım aynı maçı,kararlıyım alıcam bu maçı,loading ekranı gorunce kusasım gelıyor.)4-4-1-1,3-5-2,4-1-3-2,her türlü taktıgı denedım.bir ara deep defans oynadım,ilerde csadece özgürcan oynadım vsvs,olmuyor gecemıyorum bu takımı.acaba oyunda bug falanmı var.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
ben böyle oyunuun..

şamp. lig elemelerinde valencia'yı deplasmanda 3-1 yendim, dedim oh rahat. aynı takım aynı kadro, şükrü saracoğlunda 0-8 yenildim lan yuh bu ne tarih yazdım resmen..
golleri kim attı merak ettim :P harbiden tarih yazmışsın
Sosyal ağlarda paylaş

5 joaquin, 2 villa, 1 vicente.

joaquin koptu resmen. pizza söylemiştim 0-1'dan sonra adam değiştirdim. 0-2 oldu. sonra az yiyim değiştiririm dedim 0-8 oldu ilk yarı bitti. eeeh dedim pizzaya yumuldum yarıyı başlattım baktım 0-8 bitmiş :D

farfan'ı da aldım, deivid ve colin kazım rezil oynuyor bende :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada MK Dons takımıyla İngiltere'de Coca Cola League 2'den League 1'e çıktım şampiyon olarak. Şu anda da ilk 17 haftanın sonunda 5 puanfarkla liderim ki düşmemye oynamam bekleniyordu. Uçuruyorum takımı. Ama reputationım National oldeuğu zaman direk daha iyi bir takıma gideceğim. Sıkıcı oldu böyle istediğin yere scout yollayama, düzgün adam alama falan baydım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya beşiktaşla ligde 8 galibiyet 1 beraberlik şeklinde ilerlemekteyim ama şampiyonlar liginde 2 maçta 0 puan aldım hehe
ligde all out attack şeklinde oynatıyorum, defans push up yarıya kadar.kısa paslar, genişlik narrow, tempo normal, closing down dc ler hariç often.
taktiğim 4 defans, 3 mc, aml amr fc
cl de arsenale karşı oynarken direk paslarla slow tempo kontra atak denedim, mentality yi azalttım 14 e kadar falan, defans çizgisinide normale çektim.2-1 yenildim yine ve bi sürü pozisyon verdim adamlara.şöle çok pis defansif bi kontra atak taktiği anlatabilecek varmı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...