Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mrbooki.com

CapN

Öne çıkan mesajlar

http://www.mrbooki.com

Can Sıkıntısı Sonucu Arkadaşlar Arasında Msnde Bırbırımıze Verdıgımız Lınklerle Online Bookmark Oluşturalım Dedık. Sıte Vıdeo , Resım , Haber (Teknoloji vs) ve Oyun Lınklerınden Olusuyor. Ekstra Olarak Dızılerın Download Lınklerını Koyduk Ama Dusunceme Yanlıs Geldıgı Icın Kaldırıcaz Sanıyorum.

Sıtede Joomla Kullandık ve Dızayn Hazır Bır Joomla Teması (Renkler ve Maymun Hoşuma Gıttıgı Icın Bunu Kullanalım Dedık)

Sıte Tam Anlamıyla Oturmadı Ama Bır Goz Atıp Fıkırlerınızı Belırtırsenız Sevınırım.

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 18:29 tarihinde, CapN tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

vala beni baya bi oyaladı hele şu bloons isimli oyun bitirdi yani hala uğrasıyorum :) fikir ve uygulama güzel, eğer cok kastırmıyosa ufak bi thumbnail gibi bişeyler konsa fena olmayabilir. tabi böyle bi sitede bence en önemli şey güncel olması, yani konulan şeylerin yeni olması değilde sitenin güncelliği anlamında. elinize sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumun Icın Tesekkurler Aegean :)

Guzel Bır Ekıp Olusturduk Devamlı Guncellemeye Calısıyoruz. En Kısa Zamanda Dahada Oturucaktır Daha Çok Az Zaman Oldu.

Dıger Yorum Yazmayan Arkadaslar Yada Yazmak Istemeyenler Sıteden Ankete Oy Verselerde Yeterlı Olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 02 Ağustos 2007, Perşembe - 23:37 tarihinde demis ki:

vala beni baya bi oyaladı hele şu bloons isimli oyun bitirdi yani hala uğrasıyorum :) fikir ve uygulama güzel, eğer cok kastırmıyosa ufak bi thumbnail gibi bişeyler konsa fena olmayabilir. tabi böyle bi sitede bence en önemli şey güncel olması, yani konulan şeylerin yeni olması değilde sitenin güncelliği anlamında. elinize sağlık

hehe... 2 gündür oynuyorum :D

[ Mesaj 04 Ağustos 2007, Cumartesi - 18:10 tarihinde, PrudenT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...